Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
13. jún 2013

@nelly 3 dovolala si sa lebo mne to tam nikto nedviha?

daska32
13. jún 2013

@karinuska22 genetiku mame urobenu a ta je v poriadku a kedze mam za sebou 2xlaparoskopiu predpokladam, ze keby bol problem s maternicou, tak mi to uz zistia

daska32
13. jún 2013

@sarasota ani mne.a to som volala v 20 minutovych intervaloch 😉

daska32
13. jún 2013

@tancik @lienka_1 dakujem, snazim sa...

daska32
13. jún 2013

@karinuska22 hysteroskopiu maternice si si dala robit v Brne alebo u nas?kolko dni si bola potom PN?co sa tyka tej hematologie, co Ti na to predpisali?

tinka9075
13. jún 2013

@melisska dobré ránko len ja vstávam tak o pol 1 tak u mna skôr obed 😀 😀 😀

ria191
13. jún 2013

@sarasota vyskúšaj to tvoje číslo 😕 😕 😕 ja som minulý rok mala podobné ako ty 02 59542445 , 59542770 ale teraz mi vyhľadalo úplne iné

tancik
13. jún 2013

tak dnesny ULZ 13 den cyklu....sliznica 9 mm bez liekov , v sobotu OPU mam tam preovulacny folikul dnes pregnyl, vraj na folikule vidno teliesko, tak nemal by byt prazdny a ak by to nevyslo s tymto folikulom, tak na piatok mam naplanovy KET, uvidime ako nam to vyjde....dufam, ze to bude vsetko uspesneeeeeeeee

sarasota
13. jún 2013

@ria191aj tam je ticho 🤐

sarasota
13. jún 2013

@tancik budem drzat palceky 😉

ria191
13. jún 2013

@sarasota 😕 😕 😕 asi to chce zavolať hneď ráno 😀 a ešte som mala poznačené streda a piatok, ale čo to má znamenať neviem.

sarasota
13. jún 2013

@ria191 tak zajtra budu zhave linky 😀

karinuska22
13. jún 2013

@daska32 Myslela som genetiku embryi. Tu mas spravenu???

nelly3
13. jún 2013

@sarasota
teraz pred 5 minutami a hned som sa dovolala, drakulova mi to zobrala a termin mam na 1.jula, davala mi 24 juna, ale to ja z prace nemozem. rano medzi 8-9 hod. mam prist nalacno na krvicku na kramare a od gyn. nepotrebujem odporucanie ak viem co mi ma urobit - koudelka mi vcera napisal: odber hematologie - trombofilni mutace, ci este nieco aj ine potrebujem?

karinuska22
13. jún 2013

@daska32 Drakulova ma ordinacne hodiny. Dnes bola do 12.hodiny. Skuste priebezne volat. Mozno je rozbehana. Je konatelkou spolocnosti, tak preto je tazko dostupna mimo hodin.

daska32
13. jún 2013

@sarasota zavolaj teraz. ja som sa prave pred minutou dovolala...

manita
13. jún 2013

@tancik aj ja idem na OPU

koľko mm mal folikul?

kto ti bude robitť OPU, povedali ti? mne Vitoušková (máte skúsenosť?)

daska32
13. jún 2013

@karinuska22 nie tu nemnam.kde Ti ju robili?ak mam spravne info, tak je to celkom draha zalezitost...

sarasota
13. jún 2013

@daska32 volaj na cislo 02 59542448 objednala ma na 24 juna nepotrebujes odporucanie len sa ma spytala ci viem co chcem vysetrit tak som jej povedala o co sa jedna 🙂

sarasota
13. jún 2013

@daska32 na kedy si objednana?

nelly3
13. jún 2013

@sarasota
ja som volala na 02/32660750 co mi dala rius 😉

daska32
13. jún 2013

@sarasota tak isto ako ty, na 24.6.-chcela som co najskorsi termin 😉

karinuska22
13. jún 2013

@daska32 Hysteroskopiu som si dala urobit v Heliose Martin. Spolu s nou som si davala robit Hycosy, ci mam priechodny vajecnik. Na druhy den som isla do prace. Je to nieco take ako odber vajicok v kratkej narkoze. Po hodinke som isla domov. Hradi to poistovna. Niektore vysledky povedia hned po zakroku a este okrem toho posielaju vzorky na histologiu a vysledok oznamia tak o tyzden.

karinuska22
13. jún 2013

@daska32 Na hematologii mi zistili zlu zrazanlivost krvi a predpisali mi Fraxiparine na riedenie krvi. Kazdy mesiac chodim na kontrolu.

sarasota
13. jún 2013

@daska32 ona tam ma asi daku ustrednu 😀

karinuska22
13. jún 2013

@daska32 Ano je to drahe. Ja som si to nedavala robit, lebo po tych vsetkych pokusoch mi uz na to neostali financie. Nastastie v Brne sa stal zazrak. Ale ked sa stale nedari a uz mas vsetky vysetrenia za sebou, tak to bude v tej genetike a nieco chyba embryam, ked to nevychadza. No ved uvidis, ci Ti nieco objavia na hematologii. Dufajme, ze je problem tam.

sarasota
13. jún 2013

a ide sa makat 😝

tancik
13. jún 2013

@manita ahoj Moja ja mam preovulacny folik tak ja neviem kolko ma uz je v stadiu tom najvyssom ...kolko mate folikov...nemam s nou skusenost...ona bude v sobotu?

lubica1979
13. jún 2013

@tancik držím prsty 🙂

lubica1979
13. jún 2013

dievčatá, tak zajtra máme prvé sono, bojím sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre