Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cora41
19. jún 2013

@lysa31 , no zatial ano, drzime sa, uvidime🙂 piaty pokus, treti v Brne na softe... a ty?

annetty
19. jún 2013

@horalka79 nadherne babatko 🙂 Gratulujem a prajem vela, vela zdravicka! 🙂

lienka_1
19. jún 2013

@melisska Meli, mne by sa teraz veru zisiel. Som si kontrolovala zasoby a veru budem natesno, ked pojdem na KET. No ale uz iba postovne by stalo najland, pozhanam niekde tu. Mozno niektora baba, co si piseme bude mat.

annetty
19. jún 2013

@melisska joj to je od nich velmi mile 🙂 A gratulujem k malemu, bude to poriadny chlap 🙂

lysa31
19. jún 2013

@cora41 - nám sa zadarilo na druhý pokus soft v RF. Držím palce, dúfam, že v januári sa budeme obe vytešovať z babatka🙂

melisska
19. jún 2013

@annetty ďakujeme, nevieme či chlapcek 😀 to si ja myslím 🙂

annetty
19. jún 2013

@melisska jaj, to som nevedela ze je to este kinderko 😀 Podla rozmerov (teraz nemyslim na 90-60-90😀 ) by to mala byt baba. Ale mamina zas by to mohla vycitit. Moja kolegyna mala vsetky naznaky na dievcatko, aj na UZ jej povedali ze je to baba...tak si vsetko ruzove zabezpecili a pred porodom dozvedela, ze muslicka sa stratila na narastol krasny pipik 😀 Porodila 5 kg Tobiasa 🙂

natali225
19. jún 2013

tak baby
neviem či mám dobré správy, lekár na sone mi povedal, že vraj to je ešte skoro na sono, akože som to vôbec nepochopila, som 7tt+0d, a je tam jedna bublinka, no to vo vnútri ešte veľmi nevidno, že sa tam niečo rysuje ale ešte to nieje dobre vidno, tak ja nechápem, iné ste tu už mali blikajúce srdiečko a ja ani len žltkový vak, len vraj nejaký náznak, som smutná
nemám ani fotku, mám prísť o 2 týždne, je mi do plaču, zasa to dlhé čakanie ☹

melisska
19. jún 2013

@annetty super 😀 až 5 kg ? Wau pekne ju oklamali 😀

melisska
19. jún 2013

@natali225 moja ja som mala to isté 2 x a na tretí krát 8 tt 2 dni už bolo vidieť aj srdiečko 🙂 hlavku hore, skryl sa betarik 🙂

natali225
19. jún 2013

@melisska myslíš?? Ja ja neviem, bojím sa

annetty
19. jún 2013

@melisska jj, pekne ju osalili, potom mi pisala, ze bud bude maly teplos, alebo budu musiet predat ruzovucke veci 🙂 Ale vybrali su tu druhu alternativu 😉

vrabcek24
19. jún 2013

@horalka79 gratulujem ku krásnemu chlápätku, je fakt úžasný, drže sa 😵

melisska
19. jún 2013

@natali225 no ja som tak mala 😉

skaredekacatko
19. jún 2013

Ahojte baby da sa pred rf dobre parkovat?

melisska
19. jún 2013

@skaredekacatko ano da 🙂

skaredekacatko
19. jún 2013

@melisska dakujem, lebo moj muz hrozny stresak

izzie27
19. jún 2013

@skaredekacatko zajtra tam idete?

skaredekacatko
19. jún 2013

@izzie27 hej a uz sa neviem dockat, tesim sa ako male decko 😀

izzie27
19. jún 2013

@skaredekacatko aj my ideme. Som objednana na 12,00 na zakrok a ty?

skaredekacatko
19. jún 2013

@izzie27 ja idem prvy krat s muzom na konzultaciu.o 13 a ty ides na aky zakrok na vyber ci vklad?

izzie27
19. jún 2013

@skaredekacatko idu mi vybrat polyp a potom niekedy na Ketko

sarasota
19. jún 2013

@horalka79 je krasnucky pre taketo drobciatko sa oplati bojovat 🙂

sarasota
19. jún 2013

@melisska krasna spravicka uzivaj si kopanceky 🙂

sarasota
19. jún 2013

@natali225 nebojkaj vsetko bude v poriadku 😉

skaredekacatko
19. jún 2013

@izzie27 bodaj by bol ten ket co v najblizsej buducnosti.

tanitta
19. jún 2013

@melisska klop klop... si tabulkovo ukazkova... 😉 ..... zasledujem kym mi to tu svieti na cerveno.... 😎 .. ale vzdy ma potesi pozitiv sprava 😵
kocky nezufajte nevzdavajte sa.. aj ked niekedy mate pocit ze vas zivot prepleskuje zo vsetych svetochych stran ale vsetko ma svoj koniec a v RF vzdy uspesny

melisska
20. jún 2013

@sarasota ďakujeme moja 🙂
@tanitta 😵

melisska
20. jún 2013

Dobré ranko 🙂)))

nelly3
20. jún 2013

@tanitta
velmi pekne si to napisala 😉 dobre ranko, idem pracovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre