Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
25. jún 2013

@lienka_1 dakujem aspon vidim,ze na svete je viacero takych Sefiek s velkym S 😀 😀 😀

bergalm
25. jún 2013

@tinka9075 dakujem za info

tinka9075
25. jún 2013

@bergalm za málo verím že iui bude úspešná a budeš ma nasledovať 🙂 🙂

bergalm
25. jún 2013

@tinka9075 jooj bodaj by si mala pravdu 🙂 🙂 🙂 🙂 no mame za sebou ET,KET a Stelcl doporucil IUI tak asi ideme od najzlozitejsieho k najjednoduchsiemu a snad konecne aj s peknym vysledkom 😀 😀 😀 😀

tinka9075
25. jún 2013

@bergalm aj ja som mala na sk za sebou viac krát KET a ET a v brne hned som šla na IUI 🙂 🙂

bergalm
25. jún 2013

@tinka9075 a podarilo sa na prvy raz?nepametam si ci si mi uz pisala 😀

tinka9075
25. jún 2013

@bergalm áno hned prvá iui vyšla no Štelcl mal presné ruky trafil sa 😀 😀

nomxxx
25. jún 2013

Stimulky 2013
andy175 jún 2013
dafy jun 2013
lienka_1 KET jul2013
falin jul 2013
mimika1973 jul 2013
nomxxx júl 2013
sarasota august 2013
nelly3 august 2013
tinkatinulka september 2013
ria191 október 2013 chcem malého račika
vrabcek24 ešte tento rok

tinna13
25. jún 2013

Stimulky 2013
andy175 jún 2013
dafy jun 2013
lienka_1 KET jul2013
falin jul 2013
mimika1973 jul 2013
nomxxx júl 2013
sarasota august 2013
nelly3 august 2013
tinna13 august 2013 Ket
tinkatinulka september 2013
ria191 október 2013 chcem malého račika
vrabcek24 ešte tento rok

bergalm
25. jún 2013

@tinka9075 no ja sice k nemu patrim,ale nestiham ho ked frci na dovcu snad len IUInaplanuje kontrol.sono je 4.7.tak to mu este zavolam a potom uvidime kdo ma spravi 😀 😀 😀 😀

nomxxx
25. jún 2013

ahojte, pridala som sa medzi stimulky, v krátkosti - som po dvoch IVF z Iscare MT, žiadna tehotnosť (najviac tehotná som bola pri tých konských dávkach liekov 🙂 ). Bola som minulý mesiac na prvej konzultácii v RF a už mám aj lieky doma. Začnem v júli, lebo teraz som bola na hysteroskopii a doporučil mi gyndoš ešte 1 cyklus počkať. Tak dúfam, že všetky stimulky sa na tehulky zmenia 🙂

skaredekacatko
25. jún 2013

ahojte, dnes som bola na kontrole doktor videl, lem dva foliky čo nič moc v sobotu idem na to, dúfam, že z toho niečo bude, lebo som čakala že sa ich vytvorí viac ako dva. 😠

tinka9075
25. jún 2013

@bergalm ja som všetko riešila s ním ked som bola na iui v oktobri a to už mal po dovolenke 🙂 🙂 je jedno kto ta spraví 😀 😀 len nech ta dobre oplodnia 🙂 🙂

tancik
25. jún 2013

@skaredekacatko a aku stimulku si brala?

skaredekacatko
25. jún 2013

@tancik mala som doma fostimon tak ten som pichala plus clostybegit

tancik
25. jún 2013

@skaredekacatko aha tak potom neviem ja som myslela, ze len clostilbegyt....

skaredekacatko
25. jún 2013

@tancik no vsak uvidim v sobotu, som trochu z toho mimo, čakala som fakt viac vraj nabuduce dame menopur.

vrabcek24
25. jún 2013

@skaredekacatko ja som mala s clostylom 4 folikuly, bola som happy, ale dve boli prázdne, Štelc povedal, že nabudúce pridáme menopur, aby bolo z čoho vybrať.

lenusika
25. jún 2013

@fantinka
Ahoj,ja so po 3 neuspechoch v Iscare Ba išla do Brna. V Iscare mi dávali konske dávky hornonov a v zbrne minimum. Mala som minimum liekov. Na 3 pokus máme doma uz mesacneho chlapčeka. Mňa Iscare veľmi sklamal v prístupe, tam sa riadia najprv zaplať zákrok potom ta prijmeme. Brno je úplne iná kapacita,sice dosť penazi,nervov,ale ten uzlicek v postielke zato stál. Nasadili mi inú liečbu....su proste špička a Iscare by sa mala dať tam skolit.....

sarasota
25. jún 2013

@tancik dakujem velmi pekne 🙂

sarasota
25. jún 2013

@fantinka Ahoj.3 neuspesne Ivf na Slovensku ani tuk. Prve IVF v brne uspesne len bohuzial dopadlo ako dopadlo,ale teraz to dotiahneme do uspesneho konca ine neberiem. 😉

fantinka
26. jún 2013

@sarasota
@lenusika dakujem, presne tak si to myslim aj ja. Zostali nam tam este dve embrya, ale necham ich tam zmrazene a mozno o par rokov vyuzijeme...teraz si dame par mesiacov pauzu, ja priberiem, muz schudne 🙂 a pojdeme rovno brno. Kolko to vyslo tam? Mame este 3ivf na preplatenie....a ake mate problemy ked sa mozem opytat?

melisska
26. jún 2013

@lenusika blahoželáme 🙂 k chlapčekovi , posielame pusinka aj mamke 😵

melisska
26. jún 2013

Dobre ranko 🙂 tak aj u nas sa ochladilo na 19℃; ale sobota , nedeľa by malo byť teplejšie 🙂

tancik
26. jún 2013

@skaredekacatko no ten som mala ja mala som pri ULZ 6 folikulov a pri punkciu mi nevedel Stelc povedat kolko ale asi tych6-7 a boli aj dobre a aj sa oplodnili jedno vlozili nechytilo sa a dve su zmrazene

melisska
26. jún 2013

@skaredekacatko aj ja som pichala fostimon a clostil, mala dom 13 vajíčok 😕 ved menopur a fostimon su tie isté hormóny? Nie?

nelly3
26. jún 2013

@tinna13
takze ideme spolu do boja, super 🙂

falin
26. jún 2013

dobre rano babulky 🙂

@lienka_1 - tak to dnes neprehanaj v tej praci 😀

@ria191 😀 😀 😀 to som chcela pocut 😎

@fantinka - ahoj fantinka, ano su tu aj take kočky, ktorym to v brne vyslo na 1. sup, ale aj take ktoré skúšali x-krat. Akosi patrim do tej druhej skupiny 😀 . Ale verim, ze raz to vyjde. Pozeram ze si z BA, to nemas daleko, podla mna skus RF, urcite budes spokojna uz len pristupom lekarov a atmosferou aka tam vladne. Kam chodis do centra?

falin
26. jún 2013

@nomxxx - dalsia julova 🙂 pekne sa to rozbieha. Junovky, dufam ze rozbehnete tu obrovsku tehuvlnu a my naskocime 😎

martinusa22
26. jún 2013

Ahojte baby , stalo sa vam niektorej ze ste v 9 týždni trocha spinavo zakrvacali? Moze to niečo znamenat? Lebo do teraz bolo všetko ok aj další ultrazvuk bol v poriadku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre