Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
27. jún 2013

@andy175 takze az na šiesty den ti vlozia?? 😕

ria191
27. jún 2013

@dafy iba dneska budem za hviezdu??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Dneska tu bude trudno ani ja veru nemôžem 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

andy175
27. jún 2013

to je myslím piaty deň... včera som mala odber a dnes je podľa mňa prvý deň... Len sa bojím, aby vydržali...

andy175
27. jún 2013

@dafy to je myslím piaty deň... včera som mala odber a dnes je podľa mňa prvý deň... Len sa bojím, aby vydržali...

natali225
27. jún 2013

@sarasota ide toooo pomaly 😉, inak celkom v pohode, zle mi zatiaľ nieje 😀

dafy
27. jún 2013

@andy175 ja som myslela ze sa to pocita od odberu ....mne odobrali v stredu vajka a v piatok bol vklad 😕 a sa vyjadril ze vklad na treti den preto som myslela ze sa pocita aj prvy 😕

melisska
27. jún 2013

@dafy aj ja som zvedavá 😀 či to pomôže 😀

sarasota
27. jún 2013

@andy175 nebojkaj su to bojovnici 😉

ria191
27. jún 2013

@dafy telo na telo by som na tvojom mieste neskúšala 😀 😀 😀 potrebuješ zdravých gonzálesov či???

dafy
27. jún 2013

@ria191 vieš čo ja to risknem 😀 😀 😀

andy175
27. jún 2013

@sarasota no neviem... tí čo boli doteraz takí bojovníci neboli... 😒

sarasota
27. jún 2013

@natali225 si doma alebo chodis do prace? Ani sa nenazdas a budes rodit 🙂

andy175
27. jún 2013

@dafy ja skutočne neviem, lebo som sa k vkladu nikdy nedopracovala... a ty ku komu chodíš?

dafy
27. jún 2013

@andy175 Stelcl mi robil odber a Vitouskova vklad

natali225
27. jún 2013

@sarasota chodím do práce, no teraz ma nejako berie únava 😀

sarasota
27. jún 2013

@andy175 a kolke IVf je to?

dafy
27. jún 2013

@ria191 hviezdička naša kde si zase zduuuchla? 😀 😀

andy175
27. jún 2013

@sarasota 4. IVF ale v reprofite 2.

sarasota
27. jún 2013

@andy175 nezistili preco sa nedopracujete k transferu mas vsetky vysetrenia?

vrabcek24
27. jún 2013

@andy175 tak do pondelka relaxuj, ide víkend, hádam sa aj počasie umúdri, viem, že sú to stresy (šak vieme), ale vylož si nohy a pohodička až do pondelka.... minimálne 😵

ria191
27. jún 2013

@dafy zamestnala ma predstava sexujúcej uchrchlanej dafči s mm 😀 😀 😀 uff ťažká predstava či iba hodíš nohy do véčka 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ???????

sarasota
27. jún 2013

@ria191 😀 😀 😀

dafy
27. jún 2013

@ria191 nie nie to by bola veľká námaha dať do véčka 😲 bude stačiť aj na macka otočeného chrbtom 😀 😀 😀 tým pádom svojho pomocníka v liečení nenakazím 😝 😉 😀 😀 😀 😀 😀

andy175
27. jún 2013

@sarasota zrejme to bolo zlou kvalitou vajíčok, keďže mám endometriózu. Vyšetrenia odo mňa žiadne nežiadali. ale bola som na genetike a tá bola v poriadku, tak neviem, či to stačí...

ria191
27. jún 2013

@dafy neviem či som to dobre pochopila myslíš odzadu a bez lásky???? ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝

ria191
27. jún 2013

@dafy a kde je potom to telo na telo hm ????? 😕 😕 😕 zase budem za blondínu 😝

sarasota
27. jún 2013

@andy175 ja mam za sebou 3 neg.IVF na Slovensku potom sme sa rozhodli pre Brno a sama od seba som si dala spravit imuno.v Prahe a predpisali prednison brat 5 tt pred IVF.Brno nam vyslo len to nedopadlo dobre a tento tyzden som si dala spravit este hematologiu a to bude vsetko ale som spokojnejsia ze som spravila vsetko preto co bolo v mojich silach.

dafy
27. jún 2013

@ria191 ako to ze kde je telo na telo?? ved ta oblapí zo zadu nééééééééé??? ta co západniarko nepááááli???? hahaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dafy
27. jún 2013

@ria191 ked je od zadu to uz je že bez lásky??? takze vy kukate do očí hej?? a vtedy sa to počíta za lásku?? darmo západ je západ 😎 😲 😀 😀 😀 😀

falin
27. jún 2013

@melisska - tvrde makaju 😀 😀 😀 ze riuska? @ria191

@dafy - dufam ze sa rychlo vyliecis. Spoliehame na teba 😉
@speranza1 - super, to sa mi paci 😵
@andy175 - silno drzim palceky, nech sa pekne vyvijaju. Su to nervy viem, skus dobru knihu, nech sa trosku rozptylis 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre