Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

stastenka42
6. aug 2013

Dobre ranko,tak krvicka sa nekona,moja dr si urobila volno,aj tak nevadi,mame cas,pockame🙂🙂
@falin kedy testujes? Nech vidime tie kolajnice....

sarasota
6. aug 2013

dobre ranko babulky. Dnes mam dovolenku.Idem na kontrolu do Blavy a ked aj tam bude vsetko ok tak v piatok som v Brne jak na konovi 😀 😀 Tehulky nachystajte zasobu tehu virusov nech sa mozem potom nakazit 😀 😀

falin
6. aug 2013

@nomxxx - drzime, pfuj,pfuj. Vsetko bude dobre, neboj

falin
6. aug 2013

@stastenka42 - az v sobotu. Dlhy caas cakania ...

sarasota
6. aug 2013

@nomxxx budem drzat palceky nech su to tie prave 😉

sarasota
6. aug 2013

@falin ani sa nenazdas a uz budes testovat 😉

speranza1
6. aug 2013

dobre ranko dievcata, neviete nahodou ci sa pred hematologickym vysetrenim mozem rano napapatalebo treba prist nalacno?

vrabcek24
6. aug 2013

@speranza1 myslím, že nalačno

natali225
6. aug 2013

@speranza1 jednoznačne nalačno 😉

speranza1
6. aug 2013

@natali225
@vrabcek24 velmi pekne vam dakujem dievcata 🙂

falin
6. aug 2013

@speranza1 - nalacno, ale vypi dostatocne vela vody, ja som to podcenila a mala som dost hustu krv, zle sa im brala. Beru kopec ampuliek

speranza1
6. aug 2013

@falin OK dakujem pekne.. nevies ci tam robia aj vys. na stitnu zlazu?

holly74
6. aug 2013

@stastenka42 Ahojki, Šťastenka, možem sa spýtať, ty si mala svoje vajká, či darované?

nelly3
6. aug 2013

@speranza1
nalacno, ja mam hematologiu uz za sebou a chcela mi robit aj na stitnu zlazu testy hematologicka, ale som jej povedala, ze nie lebo som aj tak mala termin u mojej zase endokrinologicky. ja mam tiez dneska volno, idem do ba si pre vysledky z endokrinologie 😉

nelly3
6. aug 2013

@falin
sobota je tu zachvilku 😉

inna74
6. aug 2013

@speranza1 Ahoj,myslím,že sa moźeš iba napiť vody.Mám to za sebou.

speranza1
6. aug 2013

@nelly3 no super, takže ona mi moze zobrat krvicku aj na stitnu.... to je fajn...ja idem zajtra na hematku..uvidim ako dopadnem...a ty si na tom ako? ako ti dopadli vysetrenia?

nelly3
6. aug 2013

@speranza1
moze jasne, teda aspon ta v blave mi to sama od seba chcela urobit, dopadla som dobre, nic mi nenasli, vsetko mam v poriadku, len ze mam znizenu kyselinu listovu, tu si idem nasadit a ze mozno pomoze aj aspirin 50mg si mam davat. a ty kedy ides do boja? ja by som mala ist koncom augusta. budem brat aj prednison, protokol mam uz doma, koudas mi ho poslal mailom 😉

speranza1
6. aug 2013

@nelly3 a ty si uz bola aj na imunologii?

falin
6. aug 2013

@speranza1 - ano, niektore tie vysledky sa tykali aj stitnej zlazy. Ak by boli zle hodnoty, odporucia ta endokrynologicke.
Dobre ze ides na tu hematku, budes vediet na com si a ci nie je zadrhel prave tam 😉

falin
6. aug 2013

@nelly3 😀 to sa ti povie ze zachvilu 😢

nelly3
6. aug 2013

@speranza1
nebola som lebo to sa chodi do prahy, aj hematologicka mi to vravela, ze to mi odporuca, ale ked som jej povedala, ze idem brat prednison tak povedala, ze tak netreba tam ist.

nelly3
6. aug 2013

a kde mame nasu riusku?

stastenka42
6. aug 2013

@holly74 darovane🙂🙂🙂🙂ja som medzi pokusmi prisla do predcasnej menopauzy...

speranza1
6. aug 2013

@falin hm asi hej... ja by som nerada brala prednison len tak... ale ak ho uz budem musiet brat, tak co uz.... ja idem do Prahy druheho sept.

nelly3
6. aug 2013

@speranza1
ved ani ja ho nechcem moc brat, ale co uz, 5mg mam brat denne od 1DC, ved uvidim.

lienka_1
6. aug 2013

@speranza1
@nelly3 Ahojte dievcata! Nebojte sa prednisonu. %mg davka je asi taka velka ako si samo telo vyprodukuje denne a je to iba taka barlicka, aby sa pomohlo organizmu, ak by nahodou nestacil sam. Vsetky tie strasiaky okolo prednisonu su az okolo davky 15-20mg denne. Ja som bola na prednisone minuly rok 8 mesiacov a aj ked som trosilinku pribrala, po vysadeni to slo samo dole. A uzivajte ho po jedle, nie na lacny zaludok, aby ste neboli "vztekle" ako mi povedala jedna lekarka 😉

holly74
6. aug 2013

@stastenka42 To ma zaujíma, písnem ti IP, niekedy večer, z domu , ok? Aj ja o tom totiž uvažujem, síce vlastných produkujem ešte dosť, ale sú asi teda nekvalitné, keď sa nikdy žiadne emryjčo neujalo.

ria191
6. aug 2013
ria191
6. aug 2013

@nelly3 ale prd

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre