Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzanka05
25. sep 2013

@marthina Ahoj aj my sme chodili do Ba-gynfi...1ivf neuspech 2 krat ket neuspech 2ivf tiez neuspech...uz som cela sklamana...aj my uvazujeme ze pojdeme do Brna,kym nam poistovna este preplati....Aj ti si na tom tak isto?Uz si objednana?

zibi
25. sep 2013

@jalaura 4x 😒

zibi
25. sep 2013

@nelly3 no norma je od 1 do 3
ked mas amh nizsie tak mas uz mierne znizenu vajecnikovu rezervu , ked mas amh nizsie ako 0,3 tak je uz velmi znizena..
ked mas amh vyssie ako 3 tak to moze hovorit o PCO 🙂

zibi
25. sep 2013

@vlasatica oni tam pisu v podstate tak ze za prvy den sa povazuje normalne krvacanie nie spinenie ale v papieroch je napisane za ak si riadne zacala krvacat po 16.00 tak mas zacat 1 den ms ratat az nasledujuci den..cize zajtra rataj prvy den

zibi
25. sep 2013

@marthina ja som kvoli preplateniu zmenila poistovnu ..ked mas union tak zmen aj ty ... mas cas do konca septembra ale plati to az od januara od prveho ale aj tak sa to oplati

nelly3
25. sep 2013

@zuzanka05
ja som tiez chodila do gyn-fivu, 1x IVF a potom aj 3X KET a vsetko negativne 😠

vlasatica
25. sep 2013

@zibi dakujem za radu velmi pejne 😉

ikuska
25. sep 2013

@lusipe @sarasota @bergalm dakujem kocky, dodavate mi silu 🙂 zajtra podam info az po 16.00 hod, Telekom bude v dedine robit nejake opravy tak nebudem na nete ...

isabellaa
25. sep 2013

@sarasota ahoj, kedy ides na srdiecko?

miscok
25. sep 2013

@bergalm Zajtra drzim palce 😉

sarasota
25. sep 2013

@isabellaa zajtra budem volat uvidim na kedy ma objedna Ty uz si bola?

bergalm
25. sep 2013

baby,velmi pekne dakujem aj sa tesime aj je obava 🙂 ale to je asi normal 😀

deinad
25. sep 2013

ahojte, tak som opat zavitala medzi vas po dlhsej pauze, chystame sa na 5.IVF opat do Brna 🙂, drzim vsetkym palceky

isabellaa
25. sep 2013

@sarasota ano, minuly utorok 😉 Srdiecko mame 🙂
Spinila som, tak som sla za svojim, ale nasiel tam maly hematom, tak som na pn, kludovy rezim, v pondelok idem na kontrolu ako sa ma mimi.

sarasota
25. sep 2013

dnes som sa konecne dopatrala k presnemu Hcg s pondelka 1855,8 😉

zibi
25. sep 2013

baby pochopite to ... tsh som mala pred ET 3,5 a teraz skoro 4 tyzdne po vklade som zavolala a tsh 0,56 ..mne sa zda ze tie embryjka mi znizuju tsh ... lebo to nei je mozne taky skok 😕

isabellaa
25. sep 2013

@sarasota to hcg je kolko dni od ET?

sarasota
25. sep 2013

@isabellaa na 17 den

izzie27
25. sep 2013

@ikuska drzim palce toto bude ten pravy bojovník 🙂
@sarasota krasna hodnota, este raz gratulujem 🙂

gaga83
25. sep 2013

@bergalm zajtra drzim palceky😀😀

miscok
25. sep 2013

@sarasota Pekne cisielko,super 🙂 Mne budu testovat zasa zajtra,to budem 12 den po ET.

manita
25. sep 2013

@zibi úha, tak to som zvedavá... ja pred ET 3,7 a teraz som 4 týždne po vklade tiež, ja budem mať výsledky v pondelok

ty na sebe cítiš nejaké zmeny súvisiace s problémami so štítkou? mierne škrtenie na krku, preskakovanie hlasu, nespavosť, zmeny váhy, oči, škvrnky na pokožke, ... a už ani neviem, na čo všetko sa ma tá endorinologička pýtala...

gaga83
25. sep 2013

@yanka1 takze mesiac pauza a ides do dalsieho kola? Super zas ma predbehnes😀😀😀😀 uz mas ms? Ta moja si to rozmyslela uz by mohla potvora jedna prist

bergalm
25. sep 2013

@gaga83 dakujem moc 😉

kacenkab
25. sep 2013

tak pregnyl pichnuty 🙂
tak a teraz drzte palce tomu mojmu jednemu folikovi - hrdinovi, nech v nom pekne dozrieva dobre vajko. Na odber idem v piatok....

yanka1
25. sep 2013

@gaga83 ani moja ms sa este neuracila prist...dnes som uz 36 DC....tak snad uz dorazi...potom by som zacinala nejak koncom oktobra...tak opat pojdeme spolu 🙂

yanka1
25. sep 2013

@manita no nazdar...to musela byt velice prijemna sestricka.... 😒
ja som hovorila priamo s doktorkou a ona nic z toho co pises nehovorila, iba to, aby som pila viac vody rano...nic odomna nepytala, tak uvidim...a aka je ich spadova oblast ?

mimika1973
25. sep 2013

@ikuska drzim palceky na zajtra, treba verit bojovnickovi! 🙂 Vsak pri normalnom cykle tiez sa vytvori len jedno dominantne vajko na oplodnenie, tak urcite tu sanca je tiez! 😉
Uz si zacala dnes brat aj ten anopyrin?

mimika1973
25. sep 2013

@kacenkab 🙂 neboj urcite bude pekne! 😉 ty si len na nativ ivf teraz?

kacenkab
25. sep 2013

@mimika1973 Brala som clostil (2-1-2), len nejak nist sa skoro nevytvorilo. pravy vajecnik nejak nezareagoval, aj ked bol pri predchadzajucich ivf lepsi ako lavy, ja mam velmi nizke amh, takze ja tu len kukam, ked pisu baby o vajickach, ja som mala sice pri poslednom ivf 7 folikulov, ale len dve vajka, jedno sa oplodnilo, ale neuchytilo. teraz vyzera ze bude jeden bojovnik z laveho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre