Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
5. nov 2013

@monikak1 ďakujeme moja aj z vas nde čoskoro srsat šťastie, Verim 🙂

monikak1
5. nov 2013

@melisska ďakujem moja 😵 ideš nám všetkým príkladom 😉

miscok
5. nov 2013

Baby tak dnesna poradna bez UTZ,kontroloval len krcok.O dva tyzdne krv a o tri tyzdne morfologicky UTZ.To budem 12tt+5,nie je to skoro?Ake mate skusenosti? 😕

stella25
5. nov 2013

@timona neviem ci niekomu konkretnemu tu pomohol, ja mam z neho pocit, ze ma aspon snahu nieco riesit a hlada riesenia, skusa ine druhy liecby. Sice ja som po 2 neuspesnych IVF ale ideme dalej. Komunikuje bez problemov, vzdy mi vsetko vysvetli. Len mam obcas pocit, ze to musim z neho tahat a vela sa pytat. Verim tomu, ze im to uz vsetko pride ako samozrejmost a mozno ich vela veci ani nenapadne ti povedat. Preto sa co najviac pytaj, kludne aj blbosti. 🙂

lusipe
5. nov 2013

@stella25 ahoj to mi je luto a aky mas dalsi plan? Idete na ket alebo dalsie ivf?

lienka_1
5. nov 2013

@speranza1 Jaj Speri, presne viem o com pises. Ale musim Ta sprdnut ako vcera @ria191 😝 Aka harpia???!!! Sa neopovaz takto hovorit ja nasu Spercu, co nas tu do umoru podporuje, drzi nas nad vodou a dodava nam odvahu a silu! A ze sa obcas ta velka bolest prejavi v nasom spravani? A co, ved sme iba ludia. A to zle je potrebne zo seba dostat. Drzim palce, aby si isla v Melliskinych slapajach a aby sme sa v juni takto tesili z fotiek, co nam tu pridas ty. Este bojuj! Sme tu s tebou 😉

stella25
5. nov 2013

@lusipe ano ideme do dalsieho IVF,no uz len na rok 2014. 13 asi pre nas nebola dobre cislo.:( Este ideme na vysetrenie DNA spemii a potom sa uvidi, ci nase alebo darcovske. Uz ti odpisal doky? Kedy ides na KET?

nelly3
5. nov 2013

@speranza1
vies co, ja uz ani neviem ako dalej ist, ziadny plan ani nadej. vzdat so urcite nechcem, len nechapem, preco sa mi to 2 x po sebe zopakovalo, nakolko teraz co som mala 2x utz pred timulkou bolo uplne vsetko v poriadku 😕

lusipe
5. nov 2013

@stella25 zial este neodpisal.tak neviem ci sa mam pripomenut alebo zeby mal dovolenku?urcite to dobre dopadne v novom roku.tiez som si myslela ze 13 je stastna a ze ivf musi vyjst. Jaj stale som naivna a i ked uz nie az tak mlada 😉

ria191
5. nov 2013

@lienka_1 dostaneme so sperčou @speranza1 po rici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bergalm
5. nov 2013

@melisska taktiez sa pripajam je strasne milenucky nech Vam robi v zivote radost gratulujem

lienka_1
5. nov 2013

@ria191 Veru! 😝 🙄 A ja taky pacifista 😀 Ma tahate na zle chodnicky 😝 Aj ked priznavam hned a bez mucenia, ze do pismena a do bodky viem prezit a precitit, co napisala @speranza. Dajte mi kus casu a dalsie nevydarene ivf 🙄 😕 😔

speranza1
5. nov 2013

@lienka_1 dakujem ... za vsetko 😵 😵 😵
@nelly3 neviem, naozaj neviem ani ja... mam pocit ze vsetko co robim robim zle...
@ria191 ahojky tehulka, tak ako sa citis?

lienka_1
5. nov 2013

@speranza1 😉 😵

ria191
5. nov 2013

@speranza1 netehotno 😀 😀 😀 ale na saláme 😀 😀 😀 a švorc 😀 😀 😀 ale cerím sa zatiaľ 😀 😀 😀 "kua" veď nejako bolo a nejako bude 😀 😀 😀 možno v tom zostaneš sama len chudák Marcel naposledy vyzeral, že by ma už najradšej nevidel 😀 😀 😀

ria191
5. nov 2013

@lienka_1 myslím si, že sa v tom máchame všetky rovnako len jedna vstane z toho bahna skôr a druhá potrebuje viacej času, ale jednoznačne pokiaľ je za čo tak bojovať budeme ďalej no nie ??? a v druhom prípade diagnóza nepustí a chce to len čas a veľmi veľmi veľa síl a € ja to ešte nevzdám a tak ľahko sa ma dievčence nezbavíte 😀 😀 😀

dafy
5. nov 2013

@ria191 čo to tu tak letmo som zahliadla naša riuska má v brušku pokladík 🙂 tak predsa si sa na to dala 😀 ...žiadne pochmurne myšlienky iba pozitívne myslenie 😀 držím palce potrebujem uz konečne na niekoho zhodiť tie moje nevolnosti takze bud pripravená 😉 kedy testujeme? 😵

dafy
5. nov 2013

@speranza1 aj ty si bola na vklad?? 😕 ci toho všetko mi tu uniká 😠

speranza1
5. nov 2013

@dafy nie este nie... vcera som bola na UTZ bola som 8 dc a mala som uz dost velke foliky od 15-18-19 mm...jeden bol aj 23mm... takze OPU by som mala mat vo stvrtok..ale neviem, ako to dopadne, lebo prilis rychlo mi tie folikuly narastli...

speranza1
5. nov 2013

@ria191 idem ti pisat IP

ria191
5. nov 2013

@dafy že sa tu aj ukážeš 😀 😀 😀 totálne na nás prdíííííš 😔 😔 😔 😕 😕 😕 nóóóóóó bola som na KET-e vystresovala som Marcela a teraz som kľudná ako baránek a čakám na zázrak lebo ten mrňús zatiaľ o sebe nedáva vôbec vedieť 😕 😕 😕 takže to nie je žiaden pokladík ale lemráčik

sarasota
5. nov 2013

@melisska Janik je krasne a stastne babetko lebo ma tych najuzastnejsich rodicov.Este raz gratulujem maminka a tatinko. 🙂

ria191
5. nov 2013

@sarasota ako tehuľka 😀 😀 😀 užívaš si doma ??? chalošom nechýbaš???

sarasota
5. nov 2013

@ria191 pocuvaj dnes som mrkla do tehu vagona a koho tam nevidim 😉

dafy
5. nov 2013

@ria191 ta čo koudelka neslužil??? 😀 😀 😀 😀 😀

sarasota
5. nov 2013

@ria191pomalicky dnes som bola u Drakulky zajtra budeme trosku stresovat ideme na kontrolu a uvidime tekvicku 🙂 .Verime ze bude vsetko v poriadku.Doma je strasna nuda ale pre drobca spravim vsetko 😉 Drzime palceky nech si najdes kolajnicky.Kedy budes testovat?

sarasota
5. nov 2013

@speranza1 neboj budes mat krasne vajka 😉

lienka_1
5. nov 2013

@ria191 Ty stresujes Marcela, ja Fesiho....davajme si na nich pozor! Kto nas potom otehotni, ked budu na marodke zo stresu 😀 Ty uz si vo vagone, kamka s @dafy a @sarasota. Poriadne ju tam zeny ototo, ogrcajte a nech sa ujde aj @speranza nieco. Ja vam tam potom mozno dojdem pomerat kotliky 😀 A ked uz nic ine, tak vam aspon z vonku zamavam 😉

ria191
5. nov 2013

@sarasota ty si bohovská 😀 😀 😀 to bol krásny príspevok 😀 😀 😀

ria191
5. nov 2013

@sarasota mám napísané 12.11. ale ako ma poznáte ako trapoším so šťaním tak až 16-teho ocikám 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre