Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
11. nov 2013

@sarasota tieto merania robi iba par doktorov na SR, kocky chodia casto ku Grochalovi do MT.Na to ževraj treba nejake špeci stroj a hlavne aj vzdelanie.Popytaj Melisky ona u neho bola.

nelly3
11. nov 2013

baby co sa chystate v najblizsej dobe na soft do RF a mate este hradene pokusy cez poistovnu ako to teraz funguje? nezistoval to niekto?

tinkatinulka
11. nov 2013

@nelly3 mama doveru už som im pisala, žiadna odpoved zatim.

nelly3
11. nov 2013

@tinkatinulka
aha tak potom daj vediet 😉

tinkatinulka
11. nov 2013

@nelly3 neboj keby mam dake info hned hlasim a s tym zdrazením to este neni na 100% 😉

nelly3
11. nov 2013

@tinkatinulka
to fakt? to by bolo super, ved to dost stoji tie ivf, hruza a clovek nekradne.

tinka9075
11. nov 2013

@sarasota Ja som bola v Martine u doc.Tomáša a spokojnosť veľká všetko pomeral perfektne bola som spokojná 🙂 🙂 v Martine je ešte dr.Grochal tiež robí screening u toho som bola tiež ešte som tehu nebola na vyšetrení prečo sa nedarí a ten je tiež v pohode 🙂 🙂 len ja som si vybrala docenta lepšie ho poznám chodila som k nemu do Iscare 🙂 🙂

tinka9075
11. nov 2013

@ria191 ďakujem je to taká okaňa pekná len zlá ako sto čertov 😀 😀 každý mi hovoril že mám vydržať do 3 mesiaca že sa zmení no zmenila je ešte horšia ako bola 😀 😀 zato Marko ten je zlatíčko ideálne bábetko plače len keď je hladný 🙂 🙂

tlucka
11. nov 2013

@sarasota pevne verím, že snehuliaci zabojujú a budem ťa nasledovať 😉

sarasota
11. nov 2013

Nasa tekvicka meria 62.16mm a podla m.s sme dnes 11tt+4 a podla sona12tt+4 takze o tyzden sme popredu.Tak sa krasne vrtelo a kopkalo a tatinko bol tiez pozriet tekvicku. 🙂

tlucka
11. nov 2013

@vlasatica Ahoj Maťka, no podľa mňa už šanca na pozitívny výsledok skončila. Hodnota hcg je nízka, krvácam, takže asi tak. Písala som aj do RF, lebo doktor chcel vedieť hodnotu Hcg, aby vedel, čo robiť, ale doteraz sa mi neozval. 😒 Ani neviem, či pôjdem na ďalšiu krv, nejako sa mi nechce zase zbytočne platiť.
A ty sa máš ako? Ešte si v nemocnici? Alebo ťa konečne pustili? Nejako som cez víkend nesledovala diskusiu 😒

tinkatinulka
11. nov 2013

@sarasota jani to je krasne babulko..hoodne zdravíčka aneboj aj NTcko dopadne dobre 🙂

vlasatica
11. nov 2013

@tlucka no je to nizka hodnota ☹ ale verim ze raz sa ti to podari 😉
ja som stale v nemocnici.dnes mi robili laparku aj cistenie. Jeden drobec bol pislusne v maternici a druhy az vo vajecniku. ale som rada ze zachranili vsetky organy. teraz mi je na grc.nic som nejedla a nemozem kym si neprdnem.

tlucka
11. nov 2013

@vlasatica No pekne 😒 Ale už bude iba lepšie, neboj. Trochu sa zregeneruješ a pôjdeš pre mrazáčikov. 😉 😉 Ja som si tiež takýmto trápením a neistotou prešla, keď som mala mimomaternicové a nevedeli mi podľa sona nič nájsť.
Inak mne na prdkanie 😀 😀 po operácii vždy, v každej nemocnici dávali Marína keksy. Mne vždy fakt pomohli 😀 😀 Tak ak ti ich nedali, nech ti ich manžel prinesie 😉

sarasota
11. nov 2013

@tinkatinulka dakujeme na NT asi nepojdem vsetko je v poriadku a basta 🙂

lusipe
11. nov 2013

@vlasatica zlatko tak ty toho teda mas za sebou.je mi to luto.a je to mozne ze sa aj po ivf uchyti vo vajcovode?kokso nechapem.hlavne ze si v poriadku a potom sup do dalsieho kola 😉

mirkakn1
11. nov 2013

@miscok poprosim grcku na zajtra 🙂

dafy
11. nov 2013

ahojte ..tak dnes som bola na triplle testy a plus mi spravila aj ultrazvuk a hádajte čo?? pipíček sa nám stratil 😀 😀 😀 😀 😀 ...no uvidíme buduci týzden co na to tretí doktor 😝 😝 😝 😀 😀 😀

elienocka
11. nov 2013

@sarasota krasna tekvicka a o2 MESIACE UZ BUDES VEDIET CI TO BUDE CHLAP ALEBO KRASNA PRINCEZNA 🙂

miscok
11. nov 2013

@mirkakn1 Tradaaaa 😉 🙂 😉

miscok
11. nov 2013

@dafy No to je dobre,tak si vyber 😀

dafy
11. nov 2013

@sarasota ahojky ja som bola 12+1 na screening 🙂 nemás sa coho obávat praveze budes kludnejsia pretoze na 3D ti pomera vsetko aj pozrie ci nemá raštep ci ma vsetko v poriadku 😉

dafy
11. nov 2013

@ria191 ty zajtra testuješ?? uz si mala dneska lebo zajtra tie čiarky budu také silné ze ti vyrazia oči 😀 😀 😀

dafy
11. nov 2013

@miscok no zatial mám vsetko kupene v neutralnej farbe 😎 😎 dnes mi došiel kuriér tak sa vytešujem 😀 🙂 🙂 🙂 🙂

miscok
11. nov 2013

Baby morfologicky utz je to iste co prenatalny screening?

stastenka42
11. nov 2013

@sarasota krasna fotecka🙂🙂🙂 aj naša babulka je zatial o tyzden dopredu...urcite bude všetko ok,uvidiš😉
@dafy este vam presne nepovedali co to bude?

mirinda10
11. nov 2013

@sarasota NT sa robi od 11-13tt a odporucam AFP testy v 16tt co u nas dr robia su hlupost, ja som mala AFP 1:5 na Downa ale NT som mala dobre ja som na tom bola v Brne ale na utzv 20tt a 30tt som bola u dr. Holan a je expert na utz a mozem odporucat. Kukni na Medifera v BA. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 toto posiela moja dcera pre stastie

mirinda10
11. nov 2013

@sarasota inak Grochala je dobry tiez, mne ho odporucal moj dr z Hradca Kralove kde mi operovali dvojky ked mali TTTS ale neviem ci mas blizsie MT ako BA aj ked ja som Martincanka 😎 , tak je na tebe kde sa vyberies obaja su dobri ale urcite by som sla lebo ak ti vyjdu AFP testy ako som pisala blbo budes vediet, ze babo je ok.

mirinda10
11. nov 2013

len sa babulky drzte nase prve Reprofitacke deticky za chvilku uz budu mat 4 roky, ako rychlo to bezi ani neviem kolko nas uz je s detickami

sarasota
11. nov 2013

babulky dakujem vam za odpovede verime ze je vsetko v poriadku a tak na ziadne testy teraz nepojdem.Viem ze ak by vysli zle tak by som bola stale v strese ako sa poznam.Tam hore mame anjelika strazneho ten na nas dava pozor. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre