Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bimba8
22. nov 2013

@ludinka presne preto som aj ja sla do RP 🙂 ja som v sk centre ani nebola.

ludinka
22. nov 2013

baby myslite ze mam ist na ivf ked mam zvyseny prolaktin? mam ho 43 a norma je do 23 ???? 😒
poradte.....tsh mam 2,37

ludinka
22. nov 2013

@bimba8 bud rada 😀

lienka64
22. nov 2013

@speranza1 ahoj speri, až teraz som sa sem dostala...je mi to veľmi ľúto, ale skús ešte ten 12. deň...

timona
22. nov 2013

baby, po vkladoch zostavate par dni doma, ci idete hned do práce? nakolko ja som vzdy par dni ostala doma, aj tak mi to nepomoholo, len som si zbytocne dovolenku minula, tak neviem...

lienka64
22. nov 2013

@speranza1 ja už tiež stresujem, je to ešte len 3. deň, ale ja vôbec nič necítim... ☹ pri mojom prvom ivf som aspoň cítila podbruško, ale teraz vôbec nič ☹ ☹ ☹ ☹

speranza1
22. nov 2013

@lienka64 jasne ze skusim lienocka... a toto je tvoje kolke IVF??? a nemusis sa bat..naozaj...niektore babulky necitia voooobec nic..ziadne prsia, ziadne podbrusko..nic... a su tehulkami... a niektore citia..ale kazda sme ina...a kazde tehu je ine.... a napokon...toto co by si teraz pocitovala je aj tak nadmieru sposobene utrogestanom🙂

speranza1
22. nov 2013

@ludinka ja si myslim, ze ked mas zvyseny prolaktin, tak nechod do IVF, ale najprv si uprav ten prolaktin a nasledne chod na IVF... pretoze prolaktin je dost dolezity pre otehotnenie.....

speranza1
22. nov 2013

@timona ja som bola len pri prvom IVF doma cely cas.. a inak stale chodim do roboty.... aj po OPU idem hned na druhy den do prace...

timona
22. nov 2013

@speranza1 a po KET-e? V den KET-u jasne ze doma, ale potom...?

lienka64
22. nov 2013

@speranza1 toto je moje 2. ivf....prvé som absolvovala na Slovensku a nič ☹ ☹ ☹ ☹ aj partner ma ukľudňuje, že keď som pri prvom niečo cítila, a to nevyšlo, tak prečo očakávam také isté pocity??? 🙂 🙂 no asi má pravdu!!!

ludinka
22. nov 2013

@speranza1 dakujem za odpoved, pisala som stelclovi tak som zvedava co povie na to on,(kedysi mi v heliose povedali ze robi problemy len ked su hodnoty okolo 100...) mam doma este medocriptin tak si ho hned nasadim

speranza1
22. nov 2013

@timona normalne funguj...ked nemas vyslovne tazku fyzicky narocnu pracu, tak pokojne mozes ist do prace... samozrejme prvych 5 dni po ET, a KET... nekupat, nesexovat, nenamahat sa , nedvihat tazke predmety..ale funguj normalne... 😉

lienka64
22. nov 2013

@timona ahoj, ja som teraz čerstvo po vklade, a tak som si povedala, že do konca týždňa budem doma a v pondelok už idem do práce 🙂 🙂 🙂 a hlavne na ďalší piatok letím preč služobne na 4 dni, ale to mi môj doki pvedal, že môžem úplne kludne letieť...že dôležité sú prvé 3 dni, a potom je to vraj už jedno

speranza1
22. nov 2013

@ludinka podla mna ti odpovie, ze si ho mas upravit liekmi..uvidis, lebo aj mna sa pytal, ci mam prolaktin v poriadku..ja ho v poriadku nastastie mam...no aspon to...

speranza1
22. nov 2013

@lienka64 pozri mojko..je normalne ze sa sledujeme, pretoze tuzba aby sa to podarilo je velikaaaaaaa.... velmi ti budem drzat paluchy..posielam srdiecko...

ludinka
22. nov 2013

@speranza1 no ved uvidim, nevies nahodou ci zvykne odpisovat na maily aj v piatok poobede, som zvedava na jeho odpoved

speranza1
22. nov 2013

@ludinka urcite ti odpovie..ak je v praci, tak ti odpovie.... ak nie dnes tak do pondelka urco...

jjajka
22. nov 2013

@mirkakn1 @yanka1 dakujem Vam za odpovede dievcata.

lienka64
22. nov 2013

@speranza1 ďakujem ti krásne moja...aj ja ti držím do tej nedele silno pršteky 🙂 🙂 🙂 🙂

speranza1
22. nov 2013

@lienka64 😵 vdaka....

inak baby musim sa pochvalit... uz mame nakupene vsetky darceky na Vianoce...huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kati777
22. nov 2013

dievčatá,dnes som bola druhý krát na krv..v pondelok bolo HCG len 216...dnes už 1024...veeeľmi sa tešíííme 🙂 držím palčeky všetkým stimulantkám a čakatelkám 😉

speranza1
22. nov 2013

@kati777 kraaaaaasa.... gratulujem a tesim sa... 😵 😵 😵

ludinka
22. nov 2013

@kati777 aj ja gratulujem 🙂

kati777
22. nov 2013

@speranza1 ďakujem 🙂

kati777
22. nov 2013

@ludinka ďakujem 🙂

lienka64
22. nov 2013

@kati777 kati ja som tu ešte len od včera, ale tiež sa teším spolu s tebou 🙂 🙂 🙂 a koľko ste vkladali? óóóóó to musíš byť veľmi, veľmi šťastná!!! gratulujem

lusipe
22. nov 2013

@speranza1 ja este nemam ňic ale dohodli sme sa ze si zase kupime letenky do ameriky a rima 😲 tak to mam vybavene 😉 a asi novu telku 😉 inak vobec neviem co ostatnym clenom rodiny...nemate tipy?

kati777
22. nov 2013

Ďakujem 🙂 mala som len jedno jediné zrelé vajíčko...vobec som nečakala,že sa oplodní a aj chytí 🙂 pre mňa je to zázrak...

sarasota
22. nov 2013

@kati777 krasa takze dalsia tehulka gratulujem 🙂

lienka64
22. nov 2013

@kati777 no super!!! vidíš a predsa sa uchytilo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre