Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
22. feb 2014

@jahoda333 joojky, ty si uz na konci teda? to rychlo uslo! uz mate aj meno vybrate? 😒

mimika1973
22. feb 2014

Tak babenky, my uz pomaly kopkame, je to krasne, len ovsem trpim uz 2 tyzdne hnusnou nevralgiou krcno-rameno-ruka, zaseknuty krcny stavec, ktory vyraza do praveho ramena a ruky hnus bolest, takze nic v noci nespim, lebo ked pohnem rukou tak uz je zle nedobre, musim vstat masirovat, ani polohu zmenit, spat Rovno na chrbte s minervou okolo krku, a to zas celu noc takto je pekne utrpenie, a ani nic urobit doma nevladzem lebo ruka cela ochabnuta a slaba je, tak pekne len po lekaroch vselijakych chodim teraz, a zapytala som si aj corticoidy-cortison na utlmenie bolesti, lebo v tehotenstve na nic narok nemame, pffff....
Takze takto ako naschval sa to stalo, lebo kvoli nocnej nespavosti som si zvykla na gauc v obyvke spavat a zle sa hned stalo! 😖
O tyzden mame hlavne sono, som zvedava ako sa babenko drzi, pri tomto mojom utrpeni, ale hadam to zvlada chudatko moje... 😵
Moje posledne novinky zatial.

mimika1973
22. feb 2014

@dafy ahojky, ty cakas chlapceka ci babenku? ani neviem veru...aj tebe to uz uteka, cochvilu je tu! 😵

gaga83
22. feb 2014

@lienka_1 zajtra sa drzkaj nech mas pekne vajka, drzim palce 🙂

lienka_1
22. feb 2014

@mimika1973 Dakujem! 😉 zajtra to bude cisto babska zalezitost. sluzbu maju dr. Kurecova a Pospisilova. Spime vo Voronezi1. uz sme tu zopar-kratspali a boli sme velmi spokojni. Ako sa mas? Brusko krasne rastie? 🙂

lienka_1
22. feb 2014

@gaga83 Dakujem! 🙂

tinkatinulka
22. feb 2014

@lienka_1 držim palec a nesklam ma s dvojkami 🙂 🙂

lienka_1
22. feb 2014

@tinkatinulka Dakujem! Ja by som dvojky brala hned a zaraz. Bojim sa vsak, ze moja mala polovicna maternica by ich nedokazala donosit. Ale pekne po poriadku. Boli folikuly, tak teraz mame za ciel ziskat vajicka. Ked budu, tak embryjka a ked preziju PK, potom mozeme rozmyslat, ci sa jedno embrusko predsa len nerozhodne delit na dve deticky 😀 😀

tinkatinulka
22. feb 2014

@lienka_1 ver mi že budes tehu teraz! o dva tyždne si o tom popišeme 😝

lienka_1
22. feb 2014

@tinkatinulka 🙂 🙂 🙂 🙂 Este!!! Tak dobre sa to cita! 😉

tinkatinulka
22. feb 2014

@lienka_1 kto verí sa aj dočkáááá čari mari fuk uvidíš 🙂

lienka_1
22. feb 2014

@tinkatinulka Tak-tak! Som sa dnes rano s takou nervozitou zobudila, celou cestou do Brna so mnou hegalo. Ale nejako je to prec a uz citim iba pokoj.......dufam, ze nie pred burkou 😀 😀 😀

tinkatinulka
22. feb 2014

@lienka_1 ale nie povzbudim ta mne cim menej folikov tym lepsi vysledok..takže hlavu hore..zajtra tam bude riadna pohodička malo ludi a slovenky na sale 🙂

lienka_1
22. feb 2014

@tinkatinulka Ide este niekto???? ides TY?????? 😀

tinkatinulka
22. feb 2014

@lienka_1 juuuuj to neviem či by som dala..neeee.ja nie..ja este chladim gonal v chladničke na lepsie počasíčko 😀

lienka_1
22. feb 2014

@tinkatinulka Dnes bolo vonku tak krasne 😀

lienka_1
22. feb 2014

@tinkatinulka Idem ja dat sprsku a spat. Sme dnes obisli cele Slovensko a pol Moravy. A vdaka za taku krasnu vestbu! 😉

zoji79
23. feb 2014

@lienka_1 ahojky 🙂 dnes hlboko myslíme na teba 🙂 drzime palce!!!🙂

jahoda333
23. feb 2014

@dafy no vyzera to tak ze prirodzene ja uz nevladzem vobec a tak strasne mi nohy od 35tt zapuchaju musela som si kupit dvojo novych topanok co som nic neobula a muz mi dnes odisiel zase do zahranicia aspon teraz ked bol doma ma vyzuval 😉

jahoda333
23. feb 2014

@mimika1973 ahoj no uz finisujeme veru hej nas drobcek bude Filipko ako je dnes krasne uz keby je na svete idem kocikovat ale tak snad sa pocasie uz nezhorsi nech je pekne slniecko 😉

dafy
23. feb 2014

@mimika1973 chlapčeka 🙂 a vy čo čakáte? 😎

sarasota
23. feb 2014

@lienka_1 drzime palceky nec su krasne vajucha 😉

ludinka
23. feb 2014

@kako23 ako sa citis? este netestujes?? 🙂 myslim na teba a drzim palce..

kako23
23. feb 2014

@ludinka ahoj, moja. Ďakujem. 🙂 Zatiaľ sa cítim dobre, nemám ani príznaky tehu, ani menzesu. Testovať nebudem, pretože chcem radšej veriť, že sa nám to podarilo ako sa stresovať testami. V piatok idem na krv tak sa uvidí, možno ráno pred krvou si spravím test.
Ty sa ako cítiš?

ludinka
23. feb 2014

@kako23 tak to obdivujem ze takto vydrzis cakat az do krvy 🙂
ja uz sa mam lepsie ale stale mam este bolesti v bruchu, uz sa neviem dockat kedy prejdu tieto 2 mesiace a pojdem zase do boja

lienka_1
23. feb 2014

Takze hlasim 2 vajicka a iba jedno zrele. Vklad v piatok.....optimisti 😀
A velka vdaka za podporu! 😉

lubanka
23. feb 2014

@lienka_1 jééj, tak to budeme celé spolu prežívať a potom si navzájom ukážeme // 😀 😀 😀 ja mám k dnešnému dňu dve 4bunkové a jedno 3bunkové... vklad budem mať v stredu...
a vklad prebieha ako? zasa musím pyžamo a papuče? a je to na tej sále ako OPU? a tiež budem na izbe? uvažujem totiž, že keby sme šli v noci, aby sme tam na 11h boli, tak by som sa musela pred tým niekde ospršiť a na tej izbe sprcha je... inak musíme deň pred ísť, aby som sa "poupratovala" na hotely a tak išla 😀

amali
23. feb 2014

@lienka_1 držím palce......... 😉 a aj chlapci reprofitáci 🙂

jahoda333
23. feb 2014

@lienka_1 ahoj preco mas vklad az v piatok mne vkladali dvojdnove ked som mala jedno vajicko ale urcite zabojuje a budes stastna mamina taaak velmi ti to prajem 🙂

jahoda333
23. feb 2014

@lubanka hej na tej istej sale a nemusis mat ani papuce ani pyzamo lebo to prebieha veeeelmi rychlo polezis 10 az 20 min a ide sa domov vela stasticka pri vklade 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre