Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
20. mar 2014

@speranza1 nie my sme chudobní 😀 😀 😀 ja nemám ani PC doma 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ všetko "trtkáme" do IVF 😀 😀 😀 . Ale potom sa ozvem a ďakujem za modlitbičky uff cviká cviká cviká mi 😀 😀 😀

speranza1
20. mar 2014

@ria191 a kedy by si sa mala pravdepodobne vratit z nemocky???

ria191
20. mar 2014

@lienka_1 to nebude tou čokoládou eee 😀 😀 😀 určite tými hormónmi 😀 😀 😀 toť aj moja výhovorka 😀 😀 😀 v poslednom čase 😀 😀 😀

ria191
20. mar 2014

@speranza1 jednodňovka ževraj na druhý deň 😀 😀 😀 vidíš už ma ani v B.B. nechcú dlhšie 😀 😀 😀 čo som komu spravila ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja taký anjelik 😀 😀 😀

speranza1
20. mar 2014

@ria191 a ako ja vydrzim nevediet, ci si v poriadku????

lienka_1
20. mar 2014

@speranza1 Pojdeme az buduci cyklus, aj ked by sme stihali aj tento, ale mam este endokrinologiu, hematku kontrolu a HP, tak nechcem aby boli vysledky ovplyvnene.

speranza1
20. mar 2014

@lienka_1 jaaj aha.... a ty beries lieky aj na stitku????

eminka25
20. mar 2014

Ahojte dievcence velmi by som vas chcela poprosit o radu planujem IVF v Reprofite a chcela by som si dat refundovat naklady vo vseobecnej aky je tam postup treba najskor podat ziadost o udelenie suhlasu nakladov IVF alebo si mozem celkovy vykon najskor uhradit sama a potom im poslem ziadost na refundaciu nakladov.dakujem

lienka_1
20. mar 2014

@speranza1 Beriem thyroxin. Som si tak nejako po 1.ivf naordinovala odbery, zacvakala a zistila, ze moja stitka nerobi ako ma.

ludinka
20. mar 2014

@eminka25 najskor si to musis dat aschvalit, potom ist na ivf-sama zaplatit a potom refundovat...

ivka3901
20. mar 2014

ahojte baby dlho som tu nebola,ale už tu budem častejšie,lebo sme sa s drahým rozhodli,že skúsime ešteraz Brno ale s darovanými vajíčkami tak uvidíme 🙂

tea284
20. mar 2014

Pozdravujem spolubojovnicky. Dlho som sem neprispela,.ale kedze je dnes ten svetovy den stastia tak Vas chcem vsetky povzbudit aby ste nakoniec kazda drzala v naruci vonave babenko.

posielam najnovsiu fotku nasho "brnacika" 🙂

@sarasota drzte sa obaja, casto na teba myslim a drzim palce 😉

mimika1973
20. mar 2014

@tea284 🙂 aky je zlatunky a velky! ;)
A ako sa vola brnacik?

kako23
20. mar 2014

@lienka_1 ahoj, čítala som tu o Tvojom AMH. Brali Ti na 2 alebo 3 DC aj FSH? Mne vysvetlil Macháč, že AMH nemusí vypovedať až tak celkom pravdu o rezerve vajíčok. To či naozaj začínajú zlyhávať vaječníky sa najlepšie ukáže pri odberoch pár mesiacov za sebou toho FSH.
Osobne som pred rokom mala AMH 0,25 teraz neviem koľko ho mám a asi radšej ani nechcem vedieť. Ale ovuláciu aj menzes mám pravidelne a pri stimulke len clostilom som mala 2 zrelé vajká. Akurát mne potvrdili zlyhávanie vaječníkov keďže aj FSH mám zvýšené a to mám 29 rokov. Takže hlavne žiadnu paniku, ty si na tom veľmi dobre 🙂 držím palce 🙂

tea284
20. mar 2014

@mimika1973 brnacik je Timko

jahoda333
20. mar 2014

@speranza1 vidis to nejak sa mu nechce a to mame zajtra termin v sobotu idem na monitoring ako vlastne som na tom musia ma odsledovat ach jaj veru mu je u mna nejak dobre 🙂

haimi
20. mar 2014

@kuchi v trnavskej nemocnici, tak uvidim, ci mi to kvoli tomu zamietnu

haimi
20. mar 2014

@lienka_1 pokial mas fsh v norme, vyskusaj d3. Ja som mala amh 0.61 a po 3 mesiacoch brania d3 mi po pol roku namerali 1,32 🙂 nevzdavaj sa, niektore kocky s tvojim aj nizsim amh otehotneli 😉

lienka_1
20. mar 2014

@kako23 Fsh bolo v norme, ale skor k hornej hranici.
@haimi A vdaka za povzbudive slova! 😉

sarasota
20. mar 2014

@tea284 ahoj ten je uz velky a fesacisko.Dakujeme ze na nas myslis.Tak velmi sa na Matejka tesime 🙂

tea284
20. mar 2014

@sarasota to ti verim ze sa tesite, ved si ho aj neskutocne zasluzite, bude to velmi velmi stastny chlapcek, vybral si skvelu maminku, bojovnicku 😉 . Tie dni kym sa narodi ti urcite rychlo ubehnu. Poriadne teraz oddychuj a hlavne spi. Timko je nespavec tak ten spanok zavidim kazdemu 🙂 .

bergalm
20. mar 2014

zase som tu len na skok dakujem Vam vsetkym za podporu vela to pre mna znamena a cenim si to moc no dostala som to z nicoho nic vobec mi nenapadlo ,ze skoncim takto mala bojovnicka ma dnes 870gr.tak dufam ze este chvilu vydrzi u mna v brusku modlim sa za to aby to tak bolo

sarasota
20. mar 2014

@tea284 ved oddychujem som v nemocnici tvrdlo nam brusko a zacala som sa otvarat a asi ostaneme az do konca vsetko je zatial v poriadku a aj ostane.Matejko je betar uz teraz maminke neda niekedy v noci spinkat 😉 .

sarasota
20. mar 2014

@bergalm neboj beruska je statocna ako maminka a este v brusku vydrzi.Myslime na vas a drzime palceky 🙂

kako23
20. mar 2014

@lienka_1 tak ked mas FSH stale v norme, potom by som sa tym netrapila, drzim Ti palce 🙂

lienka_1
20. mar 2014

@kako23 Dakujem! 🙂

gaga83
21. mar 2014

@bergalm myslim na vas drzkajte sa moja. Mala pekne nech v brusku este pobudne 😀

speranza1
21. mar 2014

@ivka3901 ahooj..ja si ta pamatam..... a prevelmi velmi drzim palce.... som rada, ze sa to tu zacina pekne rozbiehat 😵 😵 😵
@tea284 gratulujem Vam.... nadherny chlapcek.... dakujeme za povzbudenie, taketo "priame dokazy" stastia tu stale potrebujeme vidiet, aby nas to posuvalo dopredu a aby sme verili, ze RAZ to sakra vyjst MUSIIIII 😵 😵 😵 😵 😉 🙂
@bergalm drzim palce velmi prevelmi a ja pevne verim, ze bude vsetko v poriadku...len si "musis" troska oddychnut a cerpat all inclusiv, tak ako @sarasota 🙂
@sarasota... ahojcek tehulka.... pozdravujem Vas a posielam pohladenie na brusko 🙂

speranza1
21. mar 2014

😵 a vsetkym prajem prenadherne piatkove slnecne ranko 😵

falin
21. mar 2014

ahojte kocule i korcule 🙂

@lienka_1 -dokelu ☹ , preco sa stale nieco musi dokaslat 😖 . Som zvedava co napisse Koudak. Ale do DHEA by si mohla ist, si nezmar, verim ze s Koudakom daco vykoumate 😉
A ako som cital adalej, nie je to este katastrofa, takze D3 a ide sa dalej 😉

@speranza1 - neboj Sperusi, asi viacere sme take co nevedia pred menzesom vydrzat same so sebou. Uz sa ti blizi, ze? Ja som minule dostala par dni neskor asi preto ze som bola prechladnuta, tak som zvedava kedy milostiva zavita tento mesiac 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre