Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

donatela
19. apr 2014

@mani23 krasny pribeh, hlavne s uspechom na konci. Prajem ti bezproblemove tehotenstvo a zdravucke babatko! Nevies prosim ta, ci sa daju previezt cez hranice aj zmrazene embrya?

mimika1973
19. apr 2014

@nomxxx ahoj moja, ako sa drzis? 🙂
Uz viete co sa skryva v brusku? vsetko je zatial oki? 🙂 Uz pripravujete vybavicku pomaly?
My uz kopkame o sto sest! 😵 😵 ale je to nadherny pocit po tolkom cakani a neuspechoch, uz realizujeme teraz lepsie a konkretnejsie, ze je tu nas maly zazrak! 😵 😵
Drzkaj sa

bergalm
19. apr 2014

@denulkl hej som zo Senice no ja pojdem asi na jesen tam

bergalm
19. apr 2014

@denulkl Ty tam idescez poistovnu?akurat mi volala sestra,zevraj mam narok na nejake kupele nevies nic o tom?

nomxxx
19. apr 2014

@mimika1973
ahoj 🙂 občas tu vbehnem, aby som sa potešila, keď si prečítam, že ďalšia kočena z RF je tehu 🙂
...my už sme začali 22tt, na 99 % čakáme chlapčeka, veľmi sa tešíme a užívame každý deň...prvé pohyby som začala cítiť už na konci 16tt, zavčasu ale dnes je to dokonca už aj vidieť, drahý už pár dní dostáva kopančeky, a dnes videl ráno pozdrav z bruška 🙂 ...som prekvapená ako v pohode to zvládam (klop, klop), myslela som si, že po tých tortúrach, 3 ET a ďalších 2 KET budem mať vyložené nohy 9 mesiacov, ale užívam si to 🙂 ...tak ešte štátnice a potom už to bude len o nás 🙂
...a vy čo čakáte? dúfam, že si to užívate podobne ako my 🙂

mimika1973
19. apr 2014

@nomxxx veru je to radost, ked sa tehulkovsky vlacik rozrasta, z RF! 😉 🙂
My tiez chlapceka, 2x potvrdene a tesime sa tiez velmi 😵 😵
Tiez nohy nemam vylozene, furt daco robim, a chystam, este mame toho dost na praci, hadam to postihame do jeho prichodu! 🙂
To je vase prve babo?
Tak sa drz na statniciach a potom uz len babenko bude priorita a hlavne si to budes vychutnavat potom 😵

denulkl
19. apr 2014

@bergalm kedze som nebola este u svojho gynek.tak ti neviem povedat ale viem ze treba aby ti to on doporucil a poslal ziadost do poistovne..ked to budem riesit tak by som ti dala vediet.

bergalm
19. apr 2014

@denulkl ok budem rada

nomxxx
19. apr 2014

@mimika1973 áno, naše prvé a možno viac ani nestihneme, keďže budem mať za chvíľu 38r. a tento krpček 🙂 bol 7 ročná tortúra

haimi
19. apr 2014

@mani23 ked sa smiem opytat, v ktorom car v ba si mala negativnu skusenost. Ja som isla rovno do brna, takze neviem porovnat.

leontinka27
19. apr 2014

@nelly3 dakujem ti velmi pekne za odpoved...pekny dnik

mani23
19. apr 2014

Gyn -fiv

cookienka
20. apr 2014

Ahojte baby, mám otázku, aj keď nerobím paniku, ale dnes som po OPU a ešte aj teraz večer mám slabé krvácanie....mala som OPU už 2x ale sa mi zdá že to nebolo až takéto....?? nemusím sa báť , či? 😝

kikaakika
21. apr 2014

@cookienka ahoj, kolko si mala folikul? Ci si mala vela vpichov. Podla mna, ak aj dnes budes este mat krvacanie, tak sa radsej na to opytaj. Aj ked to je asi normalne a nic to nie je, ale ide o Teba a ja by som nic nepodcenovala. Drzim palce.

cookienka
21. apr 2014

@kikaakika dakujem, no dnes je to už fajn, zatial bez krvácania , aj bolesti su už len minimálne🙂 no mala som viacej vpichov aj ked nakoniec bolo len jedno vajko. a odsaval mi prasknutú cystu, tak možno aj preto.

nelly3
21. apr 2014

@cookienka
urcite je to z tej cysty, mne tak tiez raz pri opu odsavali a som krvacala, potom to preslo 😉 kto ti robil opu?

cookienka
21. apr 2014

@nelly3 štelcl tam bol včera, stretla som ho prvý krát, a musím povedať, že super uplne, vela som ti čítala, že baby si ho chvália a potvrdzujem🙂

nelly3
21. apr 2014

@cookienka a cim si stimulovala?

cookienka
21. apr 2014

@nelly3 mala som len clostilbegyt......ako aj minule, a kedže som mala aj cystu na 8. deň cyklu , tak už mi nedoporučili dopichávať nič.

dafy
21. apr 2014

tak baby uz som sa ako tak aklimatizovala 😀 uz ani neviem či som tu písala miery malého 😀 😀 😀 Damiánko sa nám narodil 15.4....mal 48cm a 3130g 🙂 🙂 🙂 pridávam aj fotky ..milujem ho nadovšetko ...ani neviete aký pokoj a slasť mám na duši 🙂 🙂 🙂 toľké roky som sa trápila prechádzala mnohými neuspešnými pokusmi a teraz ten uzlíček uz mám doma ani sa mi veriť nechce 😵 😵 😵 😵 prajem to každej každučkej z vás 😉 😉 😉

buba08
21. apr 2014

@dafy je nááááááááádherný, gratulujem maminka 🙂

lusipe
21. apr 2014

@dafy nadherny chlapcek🙂 maminka velka gratulacia...uzivajte si spolu tento krasny cas na ktory ste tak dlho cakali...prajem vela zdravicka a krasnych chvil 😉

karkana
21. apr 2014

@dafy 🙂krásnučký je 🙂gratulujem

elienocka
21. apr 2014

@dafy je krasny 🙂

menopur60
21. apr 2014

@nomxxx Ahoj ja mam za sebou 3ET a 1KET po ktorom som bola konecne tehotna, bohuzial to skoncilo MA. Mam pomaly 40r. Teraz som po kyrete a zvazujem, ci sa na to este dam... Kedze uz si budeme musiet vsetko platit v plnej cene rozmyslame nad Reprofitom. Je to pravda, ze to cenovo vyjde tak isto ako na SK s poistovnou? Viete mi niektora z vas poradit akeho lekara si mam vybrat. Dakujem

ada274
21. apr 2014

@menopur60 na zeny vo vyssom veku sa specializuje dr. Machac. Chodim k nemu aj ja a velka spokojnost. Ale ako iste potvrdia ostatne zienky, kazdy jeden lekar tam ma vybornu reputaciu. Cenovo ta to skutocne vyjde priblizne tak ako u nas s poistovnou. Urcite to skus este raz, drzim palce.

mimika1973
21. apr 2014

jeeej babika mala zlata, a ake ma baculate licka! 😵 😵
Nech Vam prinasa len radost! 🙂

skaredekacatko
21. apr 2014

Baby chcem sa opytat od coho sa vlastne odvija cena minule sme mali soft dve vajka a platili sme 21870 cz teraz ale doktor nastavil riadne na 2200 eur bo si myslel ze poistovna preplati ale zial odmietla. Na com by sa dalo usetrit aby to bolo lacnejsie chcem mu napisat . Budem mat predtym hysteroskopiu brat medrol potom stimulacia plus na riedenie krvi a este aj intralipidovu infuziu. Doktor chcel nech je to riadne. Ale ja myslim ze by stacil soft len vacsie davky ako som mala minule bol len clostil a fistimon.

sarasota
21. apr 2014

@dafy este raz velka gratulacia kazda jedna si zasluzime taketo drobatko babulky nevzdavajte sa.Je krasnucky. 🙂

tancik
21. apr 2014

jej dafy gratulem je krasny

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre