Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kikappp
14. máj 2014

@haimi ahoj,chcela by som ta trosku upokojit 🙂 Aj ked sa ti Dr.Otevrel nepozdaval ale urcite ak by tomu nedaval sancu tak odber vajicok ani neplanuje aj ta jeho info,ze asi budu foliky prazdne,u neho som si vsimla,ze pacientku pripravju skor na tu horsiu moznost ale je rad ked sa mylil 😉 .Tak hlavu hore,urcite ta vajka prekvapia.

haimi
14. máj 2014

@kako23 dakujem, potesila si ma takto z rana 😉

haimi
14. máj 2014

@kikappp dakujem za pozitivnu energiu 🙂

haimi
14. máj 2014

@rebeka33 dakujem, aj ja drzim na dnes palce, nech to dobre vypali a mas kopu folikulov 🙂

zoji79
14. máj 2014

@ria191 ahoj smejko 🙂 Nooo diagnozy taham za celu family 😅 😅 A doki mi povedal, este ze sa mi to druhe neuchytilo, lebo na cisaraka nie je miesto po masakri 😀 😀 😀 Datum, je pekny len aby by mi nezamrzol bocian po ceste 😝 A co sa tyka tej tvojej kolegyni, ....obdivujem ju ako tak mohla spat....lebo ja ked raz zatvorim oci, tak je amen tma...a aj traktori mozu padat z neba 😀 😀 😀
@falin falinka, takze poznas ten hnusny utlm ked pride? 😀 A nik ti to nevsimol ze si tehu? 😕 Ja mam take velke brucho ze sa bojim ze niekto mi na to dojde 😒 ...zatial sa vyhovaram na kortikoidy 😀

skaredekacatko
14. máj 2014

@haimi držím palce ja uz od vcera mam super naladu na kazdeho len vrcim a potom mi je zase stoho na grc tak uz sa tesim ked to bdem mat za sebou

tancik
14. máj 2014

Ahojte baby tak mame srdiecko....isla som dnes skor na gyndu v noci som mala strasne krce a zima mi bola joj....ale doktorka povedala, ze je vsetko oki...je trosku vacsie o tyzden a pol ,ale tak ma po kom 😀

rebeka33
14. máj 2014

No mam 1velky a 2male na oboch vajecnikoch. Som zvedava co na to kutecova.

tancik
14. máj 2014

baby dokedy ste brali v tehu ultros, fraxik a medrol?a este sa chcem opytat bola vam na zaciatku tehotenstva tiez zima a pripadne mali ste krce?

sarasota
14. máj 2014

@tancik gratulujem k srdiecku 🙂 utros som brala do 12 tt,fraxik beriem cele tehotenstvo preventivne a medrol neviem na co je ja som brala prednison a ten do 16 tt.

tancik
14. máj 2014

@sarasota dakujem moja držte sa ....inak cele tehu si PN?

sarasota
14. máj 2014

@tancik dakujem asi od 8tt zacala som trosku spinit tak uz som potom ostala doma 😉

falin
14. máj 2014

@zoji79 - veru poznam 😎 a cim som starsia tym mam poobedny utlm vacsi a vacsi aj ked nie som tehu 😀 . V robote si to nik nevsimol, ja som dost chuda a aj pocas tehu som vela nepribrala, prve mesiace to na mne nebolo vobec vidno. Ja som to sice videla (prsia vacsie a aj trochu brusko), ale ostatni si nevsimli 😉
Ale u teba to tie kortikoidy istia 😎

@tancik - gratulka k srdiecku 🙂 🙂 🙂

@sarasota - mojka, ty uz to mas zachvilocku. Matejko krasne vydrzal v maminkinej "perinke", tesim sa s vami 😉

rebeka33
14. máj 2014

Tak konecne sme sa spojili,to cakanie ma nici🙂 ani zo Simi som sa nehrala:-\.. no opu mi dala az na utorok tak snad to nebude neskoro.. minule som mala na 12 den a boli nezrele, tak teraz snad do 14 nepopukaju. 😀 ide niekto v utorok?

sarasota
14. máj 2014

@falin ahojcek takto o tyzden ak vydrzime bude Matejko uz s nami. 🙂

skaredekacatko
14. máj 2014

@rebeka33 ja budem v pondelok 12dc na ultrazvuk idem az v piatok. Ake davky si mala? A beries aj medrol. A bola niektora zvas na infralipidovej infuzie. mne doky navrhol ze by mi dal ked pridem na ultrazvuk oplati sa to?

rebeka33
14. máj 2014

@skaredekacatko ja som brala len clostil 1-1-1 a 2 amp.merionalu a budem pichat do soboty aj s orgalutranom potom pregnyl a potom uz len verit a cakat 🙂 😀 medrol som nebrala a o lipidoch som ani nepocula a to uz som v rf 8 rokov 😀

haimi
14. máj 2014

@skaredekacatko @rebeka33 jaj baby, vysiel ten najnegativnejsi scenar. Pocet vajicok po opu = 0 😢 vam drzim palce nech to dopadne lepsie. Stalo sa vam, ze ste dopadli niektora niekedy ako ja? Zmenili vam stimulku a bolo to uspesne? Mam dilemu, ktorou cestou sa vydat, ci nasadit min. 225j niecoho bez cc, lebo z neho sa mi podla mna len urobili cysty, alebo ist do minimalky. Hormonalny profil mam v poriadku, amh nie je este na darovane, ach jaj, prve ivf a taketo negativne informacie. Som zvedava co so mnou Marcel vymysli, ale asi to nebude az take easy. Inac, niektora ste ho zhanali, bol na konferencii a zajtra by mal byt uz v robote.

haimi
14. máj 2014

@rebeka33 super si dopadla. Cize dokopy ich mas 6?

skaredekacatko
14. máj 2014

@rebeka33 ja mam tu istu stimulku tal uvidim kolko bude vajec naposledy pri jednej ampulke boli len dve vajcia tak sa aj bojim. Otevrel sa dal na boj tvrdil a ze nasadime vsetko co sa da preto tie infuzie ale stoja 50 eciek su dve. Ale nespomeniem.mu ich 😀 mozno zabudol.a ten medrol je ako prednison to na imunitu ci co a este si ak fraxik budem pichat ale to vsetko preventivne na imune som nebola. @haimi to je mi luto tak som ti drzala palce som cakala kedy napises. Uvidis marcel napise nieco pozitivne. A sup do druheho kola

rebeka33
14. máj 2014

@skaredekacatko ja som prala prednison pri simi teraz mi ho nedali no fraxik beriem.
@haimi to mi je luto ked si dobre pamatam nechcel to koudelka stopnut? oni stale hovoria,ze prva stimulkq im pomaha urcit tvoju reakciu na lieky a urcite nieco mudre navrhnu.. je mi to velmi luto.

rebeka33
14. máj 2014

@haimi uvidime kolko ich bude v utorok.

skaredekacatko
14. máj 2014

@rebeka33 tak tebe prednisom pomohol a od ktoreho dc sa picha fraxik? Az po opu ci?

rebeka33
14. máj 2014

@skaredekacatko ja uz picham yeraz ,ale ja som potracala a mam to uz potvrdene od hematologa. A asi on pomohol najviac.

skaredekacatko
14. máj 2014

@rebeka33 no ja uvidim spoluziacka ta v brne hned na prvy sup sa jek podarilo a ma 2. Tiez brala fraxik a prednison tak si vravim ze to uz urcite dam.

smoulinka13
14. máj 2014

baby Fraxipirin sa berie hned po vklade alebo az ked zistia ci som alebo nie som tehu? dakujem

skaredekacatko
14. máj 2014

@smoulinka13 no to aj ja riesim ja mam v papieroch ze od transferu lwmh to je asi ten frazik

haimi
14. máj 2014

@rebeka33 to som nebola ja s tym koudelkom 🙂 ale otevrel mi nedal velku nadej, takze som to ocakavala. Opu mi robil kozumplik, zlaty, dal mi zaplatit len 1000kc za anestezu, takze ked uz nic ine, tak to aspon cele nestalo tolko prachov. Pokial mi marcel navrhne silnejsiu stimulku s cenou ako za normalne ivf, tak to ako samoplatca asi nedam. Hlavne ked nemam istotu, ze to dopadne lepsie. Mam 3 pokusy na svk, tak to risknem niekde v blave. Aj tak pojde opat len o dalsi test, tak mi to aspon preplati poistovna. Testovat mozu na mne aj doma.

smoulinka13
14. máj 2014

@skaredekacatko ok vsak uvidim co mi povedia po KETE 🙂

skaredekacatko
14. máj 2014

@smoulinka13 a kedy mas ket?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre