Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
19. dec 2014

@ingrid0105 dakujem 😀

diska
19. dec 2014

baby tehulky zas mam otazku,mne moja gyn.povedala,ze pri dalsej poradni o 3 tyzdne bude,krv,moc ,tlak a hotovo ale ja som cakala aj utzv,to by nemala aj ten robit? 😕

crazybabenka
19. dec 2014

@diska mne nerobil na každej poradni.....iba tie "hlavné" a raz keď bolo už pred pôrodom treba pozrieť....či sa otočila alebo nie....takže asi celkovo 4x za celé tehu....ale to je už skoro 4 roky dozadu 😉

diska
19. dec 2014

@crazybabenka cize asi je to bezny postup,ze nie na kazdej poradni sa robi utzv?

donatela
19. dec 2014

@rebeka33 tiez som v 1 kole. Dcerka je chora, do toho som finishovala v praci... Nezastavim sa. A este vianoce. Len dnes asi zacnem piect🙂 Drobec je v poriadku, je to valibuk uz teraz. Len je otoceny stale priecne. Ak nedostane rozum, tak ma tiez bude cakat cisarak a mame ratat, ze to bude skor:( Aby som ta este nepredbehla... A ty preco cisarak? Ani som nepozerala este, ake su moznosti pri cis.reze. Stale verim, ze sa drobcek otoci.

crazybabenka
19. dec 2014

@diska áno....aspoň ja si myslím....ani segre nerobili na každej poradni 😉

zabka1124
19. dec 2014

@donatela ahojte zlaticka🙂,neboj nebude cisarak, mozno.Mne tiez bol maly otoceny stale priecne a az tyzden pred predcasnym porodom sa otocil-brutalne dole hlavickou a za tyzden uz bol na svete🙂!
Ja som rodila MAtuska 35tt+5 a tento utorok, ked som bola v nemocnici na 1 navsteve(tu to tak chodi), my Dr. hovori, ze ale to neni taaak skoro🙂, nastastie mal cez 2kg.TEraz uz mi naplanovali kortikoidy na 32tt, preistotu🙂!A nevieme co to bude, ale asi prekvapkoo🙂Krasne vianocne sviatky prajeme, pozdravujeme celu rodinku🙂!!

zabka1124
19. dec 2014

@crazybabenka ahooj, este ti nic neprislo????

diska
19. dec 2014

@crazybabenka dakujem,si zlata ,som bojko 😝

crazybabenka
19. dec 2014

@zabka1124 ešte nie....ale u nás chodí tak pošta okolo 14tej 😉

zabka1124
19. dec 2014

@crazybabenka ahaaaa, lebo mi slubili, ze dnes to tam bude a u nas bola posta uz o 10.00:)

donatela
19. dec 2014

@zabka1124 jej moja a aky ty uz mas vysoky tyzden! Ale to uteka!!!! Som rada, ze si sa ozvala🙂 Ako sa citis?
Mne dr. tiez vravela, ze este sa moze otocit, i ked by si mal svihnut, lebo je velky a potom nebude mat uz priestor na to. A ked sa otoci a bude hlavickou tlacit na krcok, tak tiez mam ratat, ze to bude sup sup, lebo mam makky krcok... Ja som dcerku rodila 36+1 a mala 2.990g:) Teraz ma drobec cca 1.500g, takze valibuk na 29tt. Aj ma dlhu stehennu kosticku, zodpoveda o 2 tyzdne starsiemu babu🙂
Matusko bol teda tiez riadna strela... A to bol prirodzeny porod, dobre som to pochopila? A preco kortikoidy?

donatela
19. dec 2014

@diska mne robi moja dr. na kazdej poradni sono od sameho zaciatku. Ale niektori lekari robia len tie povinne utz, ktore su stanovene zakonom a hradene zdrav.poistovnou. Zalezi od gynekologa... Ved sa opytaj. A gratulujem🙂

crazybabenka
19. dec 2014

@zabka1124 my sme na konci mesta....tak postu dostavame posledny 🙂

hencidlo
19. dec 2014

@speranza1 ahoj srdenko, tak ako ste dopadli na tom UTZ? Boze myslim na vas cely den sa mi zda, ze to prezivam viac ako ty 🙂

speranza1
19. dec 2014

@hencidlo mame dve bijuce srdiecka 😵 😵 😵

crazybabenka
19. dec 2014

No baby ....krvacania sa zhorsilo....uz som volala aj do RF aj docentovi ....povedali skoro to isté....zvysit utros...a lezat...ale nik mi nevedel povedat s coho to moze byt

speranza1
19. dec 2014

@crazybabenka krvacas moja?

kama2
19. dec 2014

@speranza1 velka gratulka k 2 srdieckam 😉 a setri sa od zaciatku 🙂

crazybabenka
19. dec 2014

@speranza1 hej vcera vecer najprv len take bodky...potom aj taka zrazenina ako vlas ...dnes od rana tiez take bodky...ale uz na kazdom papieri...Marcel napisal, ze je to caste....ale ked som isla po malu do skolky tak uz bolo riadne ako ked sa spusta mrcha

sarasota
19. dec 2014

@speranza1 velka gratulacia k dvom bobacikom a zelame bezproblemove tehulkovanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
19. dec 2014

@kama2
@sarasota dakujem velmi prevelmi... 😵 😵 😵

speranza1
19. dec 2014

@crazybabenka nerozumiem a nemala si nejaky hrmatom??? Alebo ked maju niekt. Zeny endosku,tak krvacaju aj z tch endo lozisk

leontinka27
19. dec 2014

@speranza1 zperi blahozelaaaaaaaaaaaaaaam zo srdca
....krasne....si pre mna vzor inspiracia nadej....az mam slzicky na krajicku.zasluzis si obdiv a hlavne si zasluzis krasne tehulkovanie az do 9 mesica .....tfuj tfuj tfuj

speranza1
19. dec 2014

@leontinka27 vdaka,velmi si to vazim..vy kedy idete do dalsieko kola?

crazybabenka
19. dec 2014

@speranza1 nemala som nic...ani hematom a chvála bohu ani endosku...utros mi dáva manžel...ja " nedociahnem" si to dat poriadne a gelacmi by som sa doskriabala....este co mi baby písali...tak to môže byt ranka na krcku z vkladu..alebo uhniezdovanie niekde pri zilke ci co...ale s čoho bol aj doc aj Marcel prekvapený je intenzita...doc mi navrhol hospitalizaciu..ze to bude sledovať...ze cez víkend sluzi..ale to nepripada do uvahy

gagirl
19. dec 2014

@speranza jej moja..az mam zimomriavky..;)velmi sa z vas tesim a prajem pekne a bezproblemove tehotenstvo..uz ste videli aj ♡♡?kolkaty tyzden?
.🙂

lenka54321happy
19. dec 2014

@bambulka2015
🙂 OMG ok

speranza1
19. dec 2014

@gagirl 5+6tt ano uz tam bola srdcova aktivita 😵 😵 😵 a dakujem 😉

majba
19. dec 2014

@lenka54321happy mne to zistili na hematologii z krvi. a ked je v krvi, tak v zaludku bude takisto. inak dovtedy som ani netusila, ze ho mam. tych ATB na preliecenie nie je az tak vela. Ja som ich brala 2x po tyzdni. asi by som potrebovala dlhsiu liecbu, ale to som uz nezvladala a tiez som nechcela odkladat IVF na neucito. teraz sa uz len snazim nedostat do stavu, kedy by ma bolel zaludok.
A dakujem, na malinku sa uz tesime 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre