Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
15. jan 2015

@silvia545 absolutne nic..asi som divna..😀..ja neviem..len mam nadchu a dost silno kychAM...a trosku mam stres.lebo vraj ked kycham mozu popraskat....no ja neviem teraz 😀

silvia545
15. jan 2015

@evadek 😀 😀
mňa tiež chytila nádcha a trochu kašeľ,no dúfam,že sa to nezhorší 😉
veru dávaj si pozor na to kýchnutie a nič ťažkého nezdvíhaj 😉

renitr
15. jan 2015

Kocky, vsetkym ktore stimulujete prajem aby ste to zvladli a hlavne dotiahli do uspesneho a vytuzeneho konca 😉 nas este caka reprodukcna imunologia a buduci tyzden budem mat vysledky z hematologie a verim ze vo februari sa k vam pridam uz aj ja....

zibi
15. jan 2015

@sona_fit ahoj no ja som objednavala z mimibazaru nie z americkej stranky . skus mrknut tam, myslom ze ho tam maju
ja som brala skutocne velku davku lebo ja som mala velky deficit len okolo 7. tak ja som zobrala az 10/5000 to bolo 50 0000 jednotiek jednorazovo tak to odporucali na tych americkych strankach , ze je lepsei rychlo deficit vyrovnat. aj novorodencom sa davala nejaka el tusim D2 okolo 100 000 to bolo dakedy. Ale my potrebujeme d3 lebo d2 je skodlive. cize jednorazovo. pootm som si dala pauzu tydznen alebo dva . a zacala som 3x5000 po dobu 5 tyzdnov, 2x5000 po dobu 5 tyzdnov a dlhodobo 1x5000 a vtedy mi rychlo dečko vyslo ..dovtedy som brala nase pripravky nic nezabralo, vyslo trochu a ostavala dlhodobo na tej hodnote. .swanson mi zabral najviac a v lete slnko . takze tak

silvia545
15. jan 2015

@renitr dííky 😉 dúfam,že vo februári budeme tehu a ty nás budeš pekne následovať 😉

sona_fit
16. jan 2015

@zibi Jéééj, ďakujem Ti moc za radu. Tiež som už všeličo čítala a raz som nevedela koľko si toho mám dávať. Čítam že na Slovensku také vysoké dávky neodporúčajú, ale tiež že sú to staré informácie a treba brať viac. Tak ja si teda dám takú kúru ako ty s tými 5000 IU po týždňoch. Ja mám hodnotu cca 12.
Vďaka ešte raz, pekný deň. Soňa

crazybabenka
16. jan 2015

tak baby.....duphaston učinkoval tak ako mal.....pekne som potiahla do 28DC ....teda dnes.....takže ak bude všetko ok.....tak v ďalšom cykle dám ešte skontrolovať sliznicu.....ak bude pekne rásť.....tak pôjdeme v marci na ET, ale bez liekov....... teším sa ako tornádo v autokempe 😀 😀 😀

zibi
16. jan 2015

@sona_fit ked to mas take nizske mala by si brat aspon 3x5000 neboj nic sa ti nestane 😉
a hlavne ber k tomu magnezium ! to musis lebo branim dečka sa vycerpava magnezko
ako inak? mas daco nove?

gagirl
16. jan 2015

Ahojte dievcata..dlho som tu nebola lebo som prezivala velmi tazke dni..minuly tyzden som bola na prvotrimestr.scriningu kde nam dr.povedal velmi zle spravy..nt meranie sije vyslo velmi vysoke..vraj je tam ak srdieckova vada..proste moze ta ist o nejaky syndrom..poslal nas na genetiku..v ten vecer som myslela ze sa zrutim..nasledujuce dni boli velmi tazke..cez tyzden sme riesili geneticke vysetrenie..kde mi dvaja lekari robili sono a tiez si zaverom ze je tam poskodenie plodu a najlepsie bude to co najskor ukoncit..bolabsom na predcasny odber plodovej vody..vysledky zstisl nemame..ale vraj aj ked vysledky budu negativne ze tam nevujdu nejake chromozomalne poruchy doporucuje cim skor spravit upt kym plod je co najmensi..Odvtedy tonol sono dalsi lekar priamo v sanatoriu kde by mi to mohli aj spravit..ukoncit tehotenstvo..a on nas tiez nepotesil..Bolo to velmi tazke rozhodovanie a prezili sme s manzelom najtazsie dni v zivote ale na odporucanie lekara sme tak museli spravit..od vcera je nase dietatko v nebi..

ingrid0105
16. jan 2015

@gagirl boze to je mi strasne luto. Vsimla som si ze tu chybas.zelam vela sil a pokoj v dusi tazke ale spravne rozhodnutie.drz sa moja 😔 😔 😔

zuzu1108
16. jan 2015

@gagirl Majuska to mi nesmierne lutio☹ 😢 😢 To sa ani slovami neda opisat.
Prajem vam vela sil s manzelom ☹ .

tinkatinulka
16. jan 2015

@gagirl je mi to nesmierne luto a teraz len hodne sil, neboj sa anjelik pošle súrodenca ani sa nenazdáš.

speranza1
16. jan 2015

@gagirl 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔 😔 😔 😔

sona_fit
16. jan 2015

@gagirl Ach moja, mám slzy na krajíčku ☹ Muselo to byť hrozne ťažké! Objímam! Držte sa.

haimi
16. jan 2015

@gagirl moja, je mi to strasne luto, drzte sa obaja aj s manzelom 😔 😢

silvia545
16. jan 2015

@gagirl je mi to veľmi ale veľmi ľúto ☹ ☹ ☹ drž sa ☹

crazybabenka
16. jan 2015

@gagirl je mi to strašne ľúto.....ani neviem čo ti napísať......plačem spolu s tebou....drž sa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mitka85
16. jan 2015

@gagirl je mi to velmi luto

balance
16. jan 2015

@gagirl je mi to velmi luto ☹ drzkaj sa...

evadek
16. jan 2015

@gagirl je mi to strasne luto...drz sa ☹

kako23
16. jan 2015

@gagirl 😢 😢 😢 na toto nie je slov 😢 je mi to ľúto.

tlucka
16. jan 2015

@gagirl ☹ Je mi to veľmi ľúto... Držte sa. Posielam objatie

zabka1124
16. jan 2015

@gagirl zlaticko boze nieee; (; (!!Mysela som si,ze ked tu nie si, ze ti byva este zle:(!Prepac, ale posraty zivot, nespravedlnost obrovska:(:(!Place s tebou moja:(!Strasne my je to luto; (; (!!DRZKAJTE SA S TV.MANZELOM!Posielame aspon takto na dialku velike objatie! !

crazybabenka
16. jan 2015

@gagirl moja....poslala som ti všetky srdiečka čo som mala....teda až tie moje dva.....myslím na teba....neviem si to dostať z hlavy.....moja ....držím ti strašne prsty.....nech naberieš veľa síl do ďalšieho boja...nech ti ten anjelik z neba pošle čo najskôr súrodenca 😢 😢 😢

karkana
16. jan 2015

@gagirl 😢 moja zlatá,veľmi ma to mrzí

speranza1
16. jan 2015

@gagirl posielam srdiecko a objatie.... 😔

misenaf
16. jan 2015

@gagirl až mi vyšli slzy preboha toto je nespravodlive, neviem prečo sa takéto deje....Posielam ti objatie a strašne veľa síl a.....ani neviem čo ešte napísať lebo sa to ani slovami nedá opísať...

vernazza
16. jan 2015

@gagirl prijmi aj moje sustrastne slova.. kiez mas okolo seba len takých ludi, ktori ti pomozu prekonat tuto narocnu skusku a coskoro nazbieras sily do dalsieho boja..

santeema
16. jan 2015

@gagirl boze moj, tak velmi ma to mrzi a zelam vela sil... este sa to podari neboj, ved ja mam 40 a podarilo sa aj druhy krat, aj ked trpnem cely cas , prave pre tie geneticke vysetrenia☹...ono to cas polieci neskor, aj ked teraz viem ze je to od veci pisat. prepac, ze sa pytam, ale kolko bola ta hodnota sijoveho parametru?

sarasota
16. jan 2015

@gagirl je mi to velmi luto ☹ posielam objatie na dialku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre