Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

silvia545
29. apr 2015

@lienka_1 držííím moc moooc palce na dnes 🙂 😉

elienocka
29. apr 2015

@lienka_1 drzim velmi,velmi palce 🙂

nelly3
29. apr 2015

@ria191
ano presne to mam, tak skusim zavolat aj dneska, po 16 hod. sa ma volat vsak?

nelly3
29. apr 2015

@lienka_1 moja uz sa to musi pohnut, stare korculky to dame 😉

ria191
29. apr 2015

@nelly3 áno volaj po 16-tej

nelly3
29. apr 2015

@ria191
vcera som volala tiez po 16 hod. a mal ho vypnuty mobil 😕
a ty co ho chces otravovat, hybaj uz na KET, ja som sa nejako zabrzdila 😝

sarasota
29. apr 2015

@lienka_1 drzime palceky na dnes nech su krasne // 🙂

ria191
29. apr 2015

@nelly3 tak ségra má to isté čo ty ja už nie čo si pipi ja som beznádejný prípad už toho bolo predsa dosť aj Macháč to povedal, že som pre to spravila všetko takže tak 😀 😀 😀

buba08
29. apr 2015

@ria191 prosím ta, co ti Dzurillova dala na imunitu, medrol a intralipidy alebo subcuviu? Uz si po kontrolných odberoch ?

ria191
29. apr 2015

@buba08 áno som po kontrolných odberoch mala som zvýšené protilátky proti zone pellucida a na to mi nedala nič že mám konzultovať s embryológom v centre a na mierne zvýšené NK bunky mi odporučila intralipid 2-5 dní pred Ketom a po Kete a v prípade tehotnosti ihneď kontrola v Nitre.

ria191
29. apr 2015

@buba08 ale Macháč mi povedal, že imunita v pořádku takže si môžem vybrať už to ani neriešim ani neviem kde budem zháňať tie intralipidy a kto mi ich vlastne podá no čo už asi sa potrepem do Nitry

crazybabenka
29. apr 2015

babule.....tie čo ste v RF absolvovali pipelle.....treba si zobrať aj napr. košeľu ako na OPU? robil Vám to "Váš" doktor.....alebo tí čo sú dole na gynekológii? Ďakuje

diska
29. apr 2015

@crazybabenka robi sa to v ambulancii na koze,nic ti netreba ,je to rychlovka 🙂

crazybabenka
29. apr 2015

@diska a robil ti to doktor z gynekológie.....alebo tvoj "z hora"? 😀

diska
29. apr 2015

@crazybabenka ja som dole nikdy nebola ani neviem kde to je 😀 normalne v RF tam kde robila ultrazvuky ked kontroluju vajicka alebo ked mas konzultaciu,mne to robil este Marcel,teda moj doktor.

crazybabenka
29. apr 2015

@diska no mne kázali prísť na 1 poschodie na gyndu 😒

nelly3
29. apr 2015

@ria191
zaujimave lebo mne na tie zona pellucida dala medrol 😠 ale neberiem ho, pisala som koudelkovi, ze mi nerobi dobre a som ochorela atd. ze ho nemam brat, ze to nepomoze 😀 tak si vyber. tak ides na KET ci ako?

crazybabenka
29. apr 2015

@diska normálne mám už bruchabôľ ☹

nelly3
29. apr 2015

@crazybabenka
a plati sa zato? ktory DC sa robi? zeby som aj ja isla, toto este nemam v zbierke 😀 😝

diska
29. apr 2015

@crazybabenka tak to je premna novinka,nepomylili sa? 😕
Neboj je to pohoda,zvlades to.

crazybabenka
29. apr 2015

@diska no Pastorčáková mi písala...že sa mám objednať cez recepciu....tam ma pol hodinu "prepájali" ....a potom keď som sa spýtala sestričky....že kam mám ísť tak mi povedala....že na prvé na gyndu ....tak teraz neviem 😒

crazybabenka
29. apr 2015

@nelly3 platiť by sa nemalo....aspoň tak mi písal ešte Marcel....a aj baby tu.....a robí sa to 20-23 DC mesiac pred vkladom 😉

diska
29. apr 2015

@crazybabenka no skus tam zavolat este pre istotu ci nedoslo k nedorozumeniu alebo napis Pastorcakovej ci to to nespravi ona,,mne dokonaca aj inac povedali ,ze kedy sa to robi 19az 21 DC 😀

crazybabenka
29. apr 2015

@diska Viděla bych to tak, že 20-23. den cyklu se objednáte na pipelle biopsii k nám přes recepci, poté od 3. dne menses estrofem 2gm 1-1-1 , Uz 11-13. den cyklu. toto mi vtedy napísala ....a ešte teraz čítam....že to na tej gynde stojí 400kč.....tak teraz už mám komplet guláš

crazybabenka
29. apr 2015

@diska ja normálne rozmýšľam ....že tam zavolám...že nejdem....a idem rovno na KET v budúcom cykle

diska
29. apr 2015

@crazybabenka tak ked pise k nam ,malo by to byt hore,ci? 😕
a estrofem? nechces ist v native? si mala vysoku sliznicu ci sa mi to len zda?

nelly3
29. apr 2015

@ria191
nevies ake su cakacie doby na konzultaciu? plati sa 50€ vsak

ria191
29. apr 2015

@crazybabenka mne Marcel kedysi písal, že sa za pipelle platí okolo 500czk tak si myslím, že už to nemajú zadara

ria191
29. apr 2015

@nelly3 nie sú dlhé ide to u neho ako na bežiacom páse do mesiaca by ťa mal objednať aj podľa menzesu aby ťa mohol vyšetriť. Neviem či idem na KET musím si ísť gynďákovi pre výsledky z kultivácie ak to bude OK tak možno pôjdem teraz v máji uff 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😀 😀 😀 ochch

zuzu1108
29. apr 2015

@crazybabenka robi sa to normalne hore ako je recepcia. Mne to robil moj ivf doktor 🙂 a nemusíš sa vobec báť za pol minútky , minuty to je hotovo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre