Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
25. jún 2015

Kočky,vyrazam na CTG vysetrenie drzte paluchy

lienka_1
25. jún 2015

@1laura1234 Dnes mi ozaj odlahlo! Bolo to uzasne! 🙂

mircalla
25. jún 2015

Baby - volal mi Ondrejcak - vysledky intergrovaneho testu 1. trimester a tripple testy (so spravnym preratanim velu darkyne) je 1:9300 - taka mensia oprava z 1:60

mircalla
25. jún 2015

@lienka_1 som rada

ria191
25. jún 2015

@lienka_1 super teším sa len tak ďalej 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2015

@nelly3 jafné broučku síce nedobrovoľne ale čo už ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😕 😕 😕 😎 😎 😎

ria191
25. jún 2015

@tlucka veru falinka ale ja cítim, že tu občas s nami je 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2015

@bergalm veľa šťastia 🙂

izabela7
25. jún 2015

@ria191 vcera som pisala, som v 32tt, vsetko ok, maly ma uz 1.900g a ja sa pomaly pripravujem na hypnoporod. A myslim na teba, nech sa ti to racatko/racatka podaria po prelieceni. 🙂 preliec, davaj na seba pozor a radsej si uz nedavaj zistovat ziadne bakterie a po lete chod na uspesny KET 🙂

marverka
25. jún 2015

@lienka_1 ked to citam tak idu po mne zimomriavky a vravim si ze musim bojovat aj ja. gratulujem a tesim sa s tebou 🙂

marverka
25. jún 2015

@ria191 ach jaj, ale radcsej stopnuty ako nevydareny, ja som vela krat ponahlala a robila som chybu, kazde jedno emb je prilis vzacne.

mimika1973
25. jún 2015

@lienka_1 to ma tesi!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

mircalla
25. jún 2015

@helenka12 ahoj az teraz vidim prispevok....nechces radsej po telefone? poslem ti cislo do ip

scheflera
25. jún 2015

@lienka_1 Mne robili v 10.tt cez brušnú stenu,a nádherne sa drobček predvádzal,stále to mám pred očami... 😎

scheflera
25. jún 2015

@lienka_1 A máš z toho aj záznam na usb-kľúči?

lilitela
25. jún 2015

Baby, ked ste chodili do Reprofitu, tak ste vsetko riesili cez koordinatorky? Alebo co kokretne ste s nimi riesili? Co je ich napln prace? A boli ste s nimi spokojne?

sarasota
25. jún 2015

@ria191 a este aj taky certisko no nemiluj ho 😲.Po dovolenke sa pustime do prace a verime ze Reprofit nas nesklame.Riuska neboj este maleho racika stihas preliec pliagu a hor sa do boja.

tinkatinulka
25. jún 2015

@lienka_1 úžasná správa mamina, si môj vzor so spercatkom, a budem veru ja veľa hackovat.. Alebo skôr vestit nové tehule @ria191, @nelly 3

1laura1234
25. jún 2015

@lilitela ja som s koordinatorkami neriesila vobec nic len priamo s lekarom cez mail.Na prvu konzultáciu som sa objednala cez recepciu a potom mi uz lekar dal email a riešim s ním všetko takto.

freyahope
25. jún 2015

@lilitela ako je spomenuté v príspevku vyššie, s koordinátorkou nebudeš riešiť nič, komunikovať budeš so svojím lekárom, aj mailom. Akurát, keď som potrebovala nejaký recept, môj lekár poslal mail koordinátorke a recept mi prišiel od nej.

mimika1973
25. jún 2015

@1laura1234 a koho mas lekara tam?

lienka_1
25. jún 2015

@scheflera Mne skusal najskor cez brusnu stenu, ale nebolo dobre vidno, tak nakoniec robil vaginalne sono. Hrochom asi takto, ked inak sa neda 😀 😀 😀 ale mozno to bude aj tym, ze mam jednorohu maternicu, lebo aj vaginalne sa dost natrapil a sam sa pytal, ci anat vsetko ok. Zaznam nemam, iba fotecku. Ja velmi nie som dobra v archivovani veci 🙂 Ten zazitok z hlavy tak skoro nedostanem, prekryju ho iba dalsie krajsie zazitky 🙂

bergalm
25. jún 2015

Tak dievcata,CTG je v poriadku a konecne sme otoceny dole hlavickou tak som rada...No uvidime ako dopadne ster a buduci tyzden 1 poradna v nemocke.

lienka_1
25. jún 2015

@tinkatinulka Aj tebe sa ujde 😉 Verim tomu, modlim sa za to!

mircalla
25. jún 2015

@1laura1234 presne tak, na rozdiel od inych centier sa nastastie vsetko riesi priamo s lekarmi - koordinatorka co mam skusesnost okrem instrukcii ako davat lieky aj tak nic moc nevie

lienka_1
25. jún 2015

@marverka No dnes mi vselico prehrmelo hlavou. Ja som bola v novembri presvedcena, ze koniec, dost, staci, uz nevladzem! Este ze mam takeho zlateho muza, co ma na jeden pokus prehovboril 😉

ingrid0105
25. jún 2015

@lienka_1 gratulka tesim sa s tebou♡

skaredekacatko
25. jún 2015

@lienka_1 gratulujem.Aj ty mas jednorohu maternicu aj ja. Prosim ta ake problemi si mala stym suvisiace. Jedine co viem ze mozem vkladat len jedno embrio nic viacej

1laura1234
25. jún 2015

@mimika1973 ja mám Dr.Koudelku.

1laura1234
25. jún 2015

@mircalla presne tak,mne ken poprípade zašle recept a to je tak akurát všetko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre