Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
6. aug 2015

@lienka_1 ano tak vychadzal no dal mi na 7 meho 😉 19den

speranza1
6. aug 2015

@lienka_1 ja ked sa pozeram na tie moje dokonale poklady, este stale tomu nemozem uverit, ze toto vyrastalo vo mne z dvoch buniek..... 😵 😵 ....a ze praaaave mne sa narodili tito dve dokonale bytosti....

ria191
6. aug 2015

@speranza1 a podobajú sa či sa to ešte nedá povedať? a vlásky čo hm? sú vlasatí 😀 😀 😀 😝 😝 😝 viem, že je to jedno ale zaujíma ma to 😀 😀 😀 ale kľudne si počkám na fotečku 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
6. aug 2015

@dafy tak pekne čítaj a pozoruj príspevky od sperčiatka o chvíľku ti to bodne 😝 😝 😝 ale u teba to bude párik 😀 😀 😀

mircalla
6. aug 2015

@lienka_1 a vy uz viete pohlavie? kedy ides na morfologicky UZV?

lienka_1
6. aug 2015

@mircalla Na predposlednej poradni sa ma moj obvodny gyndos pytal, ci nam na morfo v 12.tt povedal doky co to bude. Ja ze pre nas tento udaj je ten posledny, co chcem vediet, ze nech je mimi hlavne zdrave. Tak kukol on a aj sama som tam toho maleho cervicka videla 🙂 Ze je to tak na 60 %. Ja mam od zaciatku citak na chalana. Dalsi morfo utz mam o tyzden a pol.

dafy
6. aug 2015

@ria191 moja ver mi ze dietatko by som dopriala radsej tebe..ja uz 2pokladiky mam a viem aka tuzba to je velka takze budem silno drzat palceky 😉

sasa1983
6. aug 2015

@lienka_1 dalsi mlady muz! Tolko, kde su baby? Mircalla..?

scheflera
6. aug 2015

@lienka_1 My sme na dvoch utz.videli červička,ale teraz dr.vravel,že asi to bol pupočník,che-che.Tak ja som z toho jeleň.Od začiatku mám bláznivé chute,zavináče zapíjam pivom,chrúmem nakladané cibuľky a bruško mám špicaté.pri dcére som mala do bokov a chute žiadne.Intuícia vraví chlapec,no uvidím na dalšej kontrole. 😀

mircalla
6. aug 2015

@lienka_1 morfo UZV je taky velky UZV, kde sa meraju organy, kosti atd....sleduje sa srdiecko....byva medzi 20-24tt..tam uz by ti mali povedat
@sasa1983 ja baba🙂 aj gyndos aj holan na morfo povedali, ze z toho chalana neurobia, ze na 100%
sasi dala som taky dotaz v inej teme na tej kocik concord, pls mozes sa mi na to mrknut, ci napisem do IP?

lienka_1
6. aug 2015

@scheflera Mne aj keby na morfo povedal, ze dievcatko, tak radost rovnaka. Ja ani velmi chute nemam, ale vo zvysenej miere mi chuti vsetko vyprazane, pasteky, a kysleeeee. A pritom, co mne doma na Sk, tak som asi ani vyprazane jedlo sama doma nevarila, no a pasteky boli u nas skor ojedinely ulet 😀

mircalla
6. aug 2015

@lienka_1 ja som chute nemala ani nemam, tak normalne
zacala ma zase palit vecer zaha (mala som to aj pri malom), je to dost neprijemne, ale co uz
hrozne milujem halusky - jedla som ich len raz - z kupenej pasterizovanej bryndze....radsej sa im vyhybam, ale milujem plesnove syry, losos....musim bez toho vydrzat......teraz vacsinou v tomto teple ficim na cestovinach

lienka_1
6. aug 2015

@mircalla Mne ten morfo tak super zapasoval, lebo moj gyndos ide teraz na mesiac na dovcu a tak budem skontrolovana presne v polke a potom dalsia poradna.

lienka_1
6. aug 2015

@mircalla Ja mam zahu iba ojedinele, ale nic prijemne. Zatial musim poklopat, ibabsem.tam nejaka malickost, ale inak vsetko v pohode. Zase budu horucavy, taknsom zvedava ako tento-krat. Horucavy som znasala velmi zle.

mircalla
6. aug 2015

@lienka_1 ja tiez...peklo...neviem spat, ked sa dusim....smola, ze?🙂
mama, ze daj sa vypisat, ze naco, v robote je aspon klima🙂)
pred 5 rokmi bolo 3 tyzdne pred mojim porodom 36-37 stupnov....
ale zase tie kocky, co maju babo tiez to maju narocne, deticky tiez znasaju tie horka zle
o necele tri tyzdne ideme na dofcu do talianska, no trufam si

zibi
6. aug 2015

baby skusali ste IUI s darcom? je tu niekto taky ??? 😝

santeema
6. aug 2015

@speranza1 super, ze sa citis ako tak ok. kazdym dnom to bude lepsie a lepsie. ake perfektne vahy mali ti tvoji krpci, to za to, ze ste to tak daleko dotiahli tak pekne priberali. sa ti s nimi bude lepsie maniplovat a budu mat vacsiu silu papkat🙂. aj sa podobaju, alebo sa ti zdaju rozdielni?🙂...tak sa drzte a dobre papkajte a spinkajte.

gaga83
6. aug 2015

@dafy drzim silno palce 🙂

marverka
6. aug 2015

@speranza1
z uprimneho srdca blahozelam a prajem, aby Ti chlapci robili kopec radosti. 🙂

evadek
6. aug 2015

@lienka_1 budem-e sa snazit..dnes mam proste len divnu naladu..deje sa vela veci v mojom zivote..nie pozitivnych...
Navyse dnes dve kolegyne oznamili bliziace sa mimca v ich rodine...oktob. a novemb. a vtedy malo prist aj moje mimco:(
Verim,ze toto prekonam...a aj ked oni sa budu radovat s babatok...ja nebudem depkovat..
A dnes je taky divny den...byvalemu koleg. zomrel syncek...a ja uz nezvladam tolko zleho....ale ako sa od toho odosobnit...je to tazke...

evadek
6. aug 2015

@gagik dakujem🙂 je to loteria...nikdy clovek nevie...ale tak nadej zomiera posledna..a zatial aj ked taka malicka je...🙂

lusipe
6. aug 2015

@speranza1 jej nadhera... Az mam zimomriavky ked to citam 😉 tak tie diamanty dva uz mas pri sebe a aj na uskach🙂 moooc velmi sa tesim s tebou a gratulujeme nech mate vela krasnych spolocnych chvilok 😉

lienka_1
6. aug 2015

@evadek Kazdemu pomaha nieco ine. Mne velmi pomohol dobry, dlhy spanok. Rano vsetko potom vyzeralo inak.

evadek
6. aug 2015

@lienka_1 ano...zajtrajsi den bude urcite lepsi..niekedy su den blbec🙂...

speranza1
6. aug 2015

@santeema su rozdielni...jeden tmavy a druhy svetly a samoska, ze s vlaskami..... 😀 nejdu mi pridavat fotky...tak nemozem ich vam tu aspon na chvilku ukazat....

dafy
6. aug 2015

@gaga83 dakujem 🙂

tinkatinulka
6. aug 2015

@speranza1 krásne sa to číta mamina, asi sme viaceré potrebovali mať v tebe dôkaz zázraku a on sa skutočne aj stal. Moc gratulujem 🎊

sarasota
6. aug 2015

@speranza1 Gratulujem k dvom pokladikom a zelame vela zdravicka,stasticka a Bozieho pozehnania celej rodinke. 🙂

sarasota
6. aug 2015

@dafy Drzime palceky nech sa bublinky pekne zahryzkaju na 9 mesiacov.

santeema
6. aug 2015

@speranza1 aj ja to mam tak, starsi ma uplne tmavu pokozku a tento druhy vyzera svetlejsi a upne iny. ako to ta priroda zariadi🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre