Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
28. apr 2016

Ahojte babulky do ktoreho tt sa moze brat utrogestan?

misenaf
28. apr 2016

@sasa1983
@santeema Dakujem za reakcie. Ono je to mozno lahko povedat ale tazko prezit ze neries teraz vlasy ked mi ostala na hlave polovica vlasov a plešatiem na temene. Ako keby sme nemali dosť starostí. Ten medrol som mala preventívne tak som písala Otevrelovi a dovolil mi to vysadiť. Nepísal mi síce ako ale viem že sa má postupne tak ešte asi týzden ho budem uzivat obden

sally2401
28. apr 2016

@bergalm nádherná babulka

tinkatinulka
28. apr 2016

@sarasota jeej jani vy už máte jakubka..gratulujeme ja som to nejak nepostrehla

sasa1983
28. apr 2016

@misenaf tak mne vypadavali hromadne po porode, co je caste. Ci vypadavaju pred tehotenstvom,pocas neho, po porode ...to je jedno. Drzim palce.

gagirl
28. apr 2016

@sarasota blahozelam k syncekovi,tiez som nepostrehla ze uz mas potom🙂prajem vela zdravicka ..🙂

santeema
28. apr 2016

@misenaf iak to je pravda, ze tie reci druhych neries to.... lenze ja som mala paniku aj pohladit si vlasy a o ucesani ani nevravim. len som skumala a pozerala kolko vlasov je zasa dole. a ked som si dala vanu, nic moc pohlad plna vlasov. ale to co som pisala mi fakt zabralo a som tomu strasne rada. mozno este calcium by nebolo od veci, neviem co je take najvhodnejsie pre vlasy konkretne, ale uskodit nemoze🙂

gagirl
28. apr 2016

@sarasota ahoj..podla mna do 12 staci..

sarasota
28. apr 2016

Ahojte reprofitacky ,volam sa Jakubko narodil som sa 19.4.2016 o 8:55 s vahou 3260 a dlzka 49cm.

sarasota
28. apr 2016

@tinkatinulka
@gagirl babulky dakujeme pekne a vobec sa nepodobam na braceka 😉

gagirl
28. apr 2016

@sarasota jej..zlatucky chlapcek..🙂Mozem sa opytat..ty si mala darcovske vajka alebo svoje?

sarasota
28. apr 2016

Ahoj, Matejko je po IVf moje vajicka a Jakubko bol prekvapenie pre nas prirodzene tehu.

sasa1983
28. apr 2016

@sarasota paradne meno! Velka gratulacia obom. Huraaa.

marculik
28. apr 2016

@misenaf medrol beriem aj ja a na tvojm mieste by som ho nevysadzovala ,ja viem ze neni to bohvie co ho brat ja ho beriemod decembra a som zneho pribrala jak svina no pokial chces ist na ket este vydrz pokial sa uchyti az potom ho zvyknu vysadzovat ,

gagirl
28. apr 2016

@sarasota krasny zazrak maly 🙂

ria191
28. apr 2016

@bergalm ahoj micka veru kráti aj by som to rada spomalila teraz je to super 😜😜😜. Malinká je fakt nádherná krásna. Joj po takej som vždy túžila, ale bude to vajcusik môj milovaný 😍😍😍. Fuha takze zaberak máte teraz ked idu zúbky. Presne ako píšeš treba si to užívať za každých okolnosti 😄😄😄.

ria191
28. apr 2016

@sarasota je sarasotka ty mas tak krasne deti ako zo zurnalu. Gratulujem. Jeden bude na ocka čierny a druhý bude po maminke blonďacik pekne ste si to rozdelily. Hlavne nech ste zdravucki to je najdôležitejšie.

ria191
28. apr 2016

@gagirl potom daj vedieť nech vieme kedy držať päste 😜😜😜

ivkaivuska
29. apr 2016

@sarasota ahoj do 12tt

skaredekacatko
29. apr 2016

@sarasota gratulujem nech ste zdravi.

bergalm
29. apr 2016

@ria191 ejha aj vajcusik je supeer dufam,ze potom hodis foto..No mame riadny zahul nocny ale teraz 2dni sme spali celu noc....uvidime dokedy xixi.Ved to ,ze je vytuzena tak aj ked sa v noci nervujem potom sa rano na mna usmeje s tym 1zubkom tak to hodim za hlavu a takto to ide od 4mes.dovtedy idealne dieta.Od vecera do rana v kuse spala vobec som ju nekojila v noci a cici mi isli prasknut chacha.Zato teraz pije a zacina hryzt s tym zubkom...

bergalm
29. apr 2016

@vivien391
@buba08
@tinkatinulka kocky dakujem no Marcelino sa snazil ako vedel a spravil to ,že Tip-Top škoda ,že odišiel
@fatma1

bergalm
29. apr 2016

@sally2401 dakujem moc

bergalm
29. apr 2016

@sarasota velka gratulacia k syncekovi,krasny je

misenaf
29. apr 2016

Ahojte. CHcem sa spytat. Mam brat pred KET od 2DC estrimax aj do pošvy. Len mam stale dost silnu menštruáciu, má zmysel si ho tam dať? Dakujem

pufa
29. apr 2016

@ria191 takze chlapcek? vysiel mi tip 🙂 boze, 29, uz len chvilka 🙂

katka17044
29. apr 2016

ahojte prosim je tu niekto kto mal zlu fragmentaciu dna spermii? Liecil sa antioxindantami a pomohlo?

cheeky82
29. apr 2016

@katka17044 ahoj. My mame zlu fragmentaciu. Povedali nám ze to sa nedá ničím zlepšiť, preto sme na kontrolnom teste neboli. Ja kašlem na nich, skúšame dalej

fatma1
29. apr 2016

@sarasota Gratulujem..kraaasny je ;)

katka17044
29. apr 2016

@cheeky82 :(( mna z toho porazi uz... stale riesili mna dlhe roky laparoskopie lieky a hovadiny a zrazu bum nemam slov uz niekedy na genetike nam povedali ze antioxidanty to vedia zlepsit aj o 20% ale neviem ci je to pravda :( uziva sa to 3mesiace a potom sa to kontroluje muz ma 37% poskodenie a tvoj?my sme davali aj genetiku embryjok a tie boli stale zle tak preto sme skontrolovali spermie lebo vajicka sa nedaju a najvacsia sila je ze muz mal spermiogram ukazkovy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre