Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
17. okt 2013

@kacenkab jaj to mi je luto, ale nabuduce to urcite vyjde...drzkaj sa moja

melisska
17. okt 2013

@tinka9075 to bude aj u mňa 🙂

zibi
17. okt 2013

@tlucka teraz si mala kolko ja som tiez nemala az tak vela vajok pri tomto softe 😝

kamkika
17. okt 2013

@jassminx Ahoj urcite nezufaj, ja som mala presne take iste pocity ako ty, uz som si myslela, ze to zase nevyslo a teraz som tehotna, aj ked len na zaciatku tehu, ale bolo to moje tiez 5 IVF.Netestovala si?

tlucka
17. okt 2013

@zibi ahoj, ja ešte len stimulujem 😀 Dnes som 7 DC, tak zajtra idem na kontrolný UTZ. Som zvedavá, čo tam bude 😒

zibi
17. okt 2013

@tlucka super tak drzim palce

tlucka
17. okt 2013

@zibi ďakujem. Už začínam mať stresy, vaječníky vôbec necítim, tak neviem, či sa tam vôbec niečo deje...

zibi
17. okt 2013

@tlucka urcite ano ..neboj .. mna teiz na zaciatku neboleli skor ku koncu a ako som pregnyl pichla no som myselaa ze mi aj pukli lebo ma strasne brucho bolelo 😝

jassminx
17. okt 2013

@kamkika Ahoj, som rada ze je tu niekto, kto sa citil tak isto, ako sa teraz citim ja. Toto cakanie je naozaj na maslu 😕 , raz picha pravy, raz lavy vajecnik, do toho popichavanie ako keby v maternici, proste stale citim ze sa tam nieco deje, ale nemam z toho dobry pocit. A testovat nechcem, chcela by som pockat na den, kedy mam testovat podla Reprofitu. A to je az v utorok 🙄 Ak by ti to nevadilo, vedela by si mi opisat ako si sa citila ty?

monikak1
17. okt 2013

@tlucka to sme kúsok pri sebe 😉 ja mám 6 DC ale na UTZ idem až v pondelok. Zajtra držím palce na peknú úrodičku 😉

tlucka
17. okt 2013

@monikak1 Jeej, tak aspoň niekto stimuluje súčasne so mnou. A možno sa aj stretneme pri OPU. Aký máš protokol?

sasa1983
17. okt 2013

@jassminx ahoj kočka, koľko ste vkladali? Mala si len soft?

sarasota
17. okt 2013

@falin
@speranza1 takze aj ty mas prstiky v mojom tehu 🙂 ja sa modlim kazdy vecer za vsetky snazilky,tehulky tuna svokra mi kupila taku malu knizocku a su tam modlitbicky za materstvo a v pozehnanom stave takze ja som s vami kazdy vecer 🙂
@ria191 beriem ta za slovo skrinu mam plnu ruzoveho oblecka 😉 musim sa spytat manzela ze na co zarobil 😀
@tinkatinulka
@natali225
@gaga83
@miscok
@lenusika zatial chodim do prace za dva tyzdne idem na kontrolu tak sa asi dam vypisat
@jjajka
@little_mircale
@buba08 vsetkym vam dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 cervicek vam posiela pusinku

jassminx
17. okt 2013

@sasa1983 Ahoj, mala som soft a vkladali mi 1x B a 1x CM po predlzenej kultivacii.

sasa1983
17. okt 2013

@jassminx a to sa môže vkladať aj také a také? to bolo na kokľký deň po OPU?

monikak1
17. okt 2013

@tlucka to by bolo supéééér keby nám to vyšlo na rovnaký deň 😉 mám soft 5 dni clost. a 1amp. menopur do nedele, v pondelok po UTZ sa uvidí a ty čím stimuluješ?

jassminx
17. okt 2013

@sasa1983 noooo, tak to ja netusim ci sa da vkladat aj take, aj take. Ale sam doktor mi to doporucil, tak hadam sa to moze 🙂 a bolo to 5. den. Ty si myslis, ze by sa to nemalo?

sasa1983
17. okt 2013

@jassminx to absolutne nie, len ma to udivilo, ale iste je to ok..Tebe vložili 2, mne odporučil len 1dno, tak neviem, či s ním mám bojovať..Je to moje 1vé IVF.Neviem, prečo niekomu vkladajú 2 a inému 1embryjko..

monikak1
17. okt 2013

@sarasota zo srdca blahoželám k srdiečku, tešíííím sa s Tebou 😵 😵 😵

sarasota
17. okt 2013

@monikak1 dakujem 🙂

jassminx
17. okt 2013

@sasa1983 tiez neviem, na zaklade coho sa rozhoduju. A tebe uz vkladali babulko?

tlucka
17. okt 2013

@monikak1 ja mám tiež Clostil a k tomu 2 ampulky Menopuru. Takúto stimulku som ešte nemala, tak som zvedavá, ako zareagujem. Toto je moje celkovo 3 IVF, tak snáď do tretice všetko dobré 😀

sasa1983
17. okt 2013

@jassminx nie včera som bola na OPU, dnes som volala, sú 3 embryjkovia, vklad je na pondelok..dúfam, že budú bojovať..Je to moje 1vé IVF, mám nervy zo všetkého..Chodíš do Brna dlho?

monikak1
17. okt 2013

@tlucka budem držať palce, určite bude uspešné,tretie a víťaznéééé🙂!!! hihihihi aj moje 3IVF

tlucka
17. okt 2013

@monikak1 takže spoločné tretie víťazné!!! 😀
A kde si mala predošlé dve? Chodíš dlho do RF? Ja som mala 1IVF v Iscare v BA, ale prd z toho, akurát tak OHHS 😒
Potom som mala prvé soft v RF v júni, ale mala som len 3 folikuly, a z toho 1 embryo. Tak teraz sme dali silnejšiu stimulku, verím že zaberie a už viac krát na umelé nebudem musieť ísť.

jassminx
17. okt 2013

@sasa1983 do Brna nechodime az tak dlho. Cca 5 mesiacov. Toto bol v Brne nas 2. pokus. Inak sme chodili do centier, tu v BA. A to sa teda s Brnom neda porovnat. Tam nam konecne prisli na to v com je ten najvacsi problem. Neboj sa, urcite zabojuju a zajtra ta zase budu cakat dobre spravy a v pondelok si pojdes pre bambulko 😉

sasa1983
17. okt 2013

@jassminx Aj Tebe držím palce! Kedy máš test? Inak, ak sa Ťa môžem spýtať na vek? Je to absolútne nevhodná otázka, ale možno preto Ti vložili 2..Ja by som tiež chcela 2..

monikak1
17. okt 2013

@tlucka tiež som začala najskôr Iscare BA kopec IUI, potom som prešla do Martina 1IVF chválabohu úspešné (po 10 rokoch snaženie), 2 IVF nič len OHSS a teraz tretie v Reprofite🙂 verím že úspešné, keď mám takú skvelú spolubojovníčku 😉

jassminx
17. okt 2013

@sasa1983 vobec to nie je nevhodne 🙂 mam cochvila 33 rokov. Ja si nemyslim ze je to vekom. A mozno aj ano, naozaj netusim. A test mam robit az v utorok 😠 Tiez ti velmi drzim palce 🙂 ale to kazdej jednej, co ma taku tazku cestu za vytuzenym babatkom 🙂

sasa1983
17. okt 2013

@jassminx tak vekom to nebude, ja mám ešte 29, ale koncom roka 30..možno, že mi dal slabšiu stilmulku a tak mám menej embryjok..Držím Ti palce, je veľký rozdiel medzi plus tou jendou kolajničkou..A test si budeš robiť taký papierikový, či pôjdeš na HCG?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre