Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
6. nov 2013

tak ja uz naozaj idem... "vidime" sa v piatok 😉

miscok
6. nov 2013

@ria191 To daaaaaas 😵

ria191
6. nov 2013

@speranza1 tfuj tfuj tfuj veľa šťastia drž sa 😀 😀 😀 a fakt dávajte si pozor, lebo tu je počo totálne na h........o 😠 😠 😠

ria191
6. nov 2013

@miscok bojujééééééééééééééééééééééééééééééééém a dík

falin
6. nov 2013

@lienka_1 @speranza1
@ria191 ja chcem detaily

baby aj ja, co mi uniklo????

falin
6. nov 2013

@speranza1 - zajtra budem na teba silno presilno mysliet a posielat poz.energiu. Verim ze bude vsetko ok a bude pekna uroda. Drz sa moja, ja sa sem dostanem asi az v pondelok

caute kocule

gaga83
6. nov 2013

@speranza1 drzim palce zajtra;);)

sarasota
6. nov 2013

@speranza1 drzime palceky na zajtra nech su krasne vajka 🙂

mirkakn1
6. nov 2013

@miscok dakujem, urcite to tak bude, uz sa neviem dockat 🙂

tinka9075
6. nov 2013

@melisska tak to máš pravdu z bábetkom je hneď život krajší 🙂 🙂 ja si už ani neviem predstaviť že by som mala len jedno bábo už som si na dve zvykla 🙂 🙂

gaga83
6. nov 2013

@miscok @sarasota @zibi @yanka1 baby drzte zajtra palce nech je sliznica ako ma byt aby som mohla ist v piatok pre snehulkov;)

sasa1983
6. nov 2013

@gaga83 držím palce aj ja..Nech žije fes krásna sliznica! S.

miscok
6. nov 2013

@gaga83 gagula taaakto drzim palce 🙂

sarasota
6. nov 2013

@gaga83 drzime aj spolu s drobcekom 🙂

bradik
6. nov 2013

@mirkakn1 @argenti @speranza1 Dievcence na zajtra drzim palciska. Dnes nam robil OPU Marcel, bol vtipny ako vzdy 🙂 . Vytiahli zo mna19 vajok, tolko som mimochodom este nikdy namala 🙂 i ked zrelych je asi len 8-9 . Uvidim ako zajtra. Drzte sa

miscok
6. nov 2013

@bradik Hehe ty si aka nosnica 😉 Nech sa dobre oplodnia a potom delia,zajtra informuj,ako na to bublinky budu 🙂
@mirkakn1 @argenti @speranza1 Babule aj ja na vas budem mysliet.Drzte sa 🙂

argenti
6. nov 2013

@bradik Tak to máš krásny výsledok gratulujem. Že zrelých je "LEN" 8-9 aká skromná. 😀 😀 😀 Ja mám 3 folikuly a dúfam, že budú aspom 2 zrelé a potom aj oplodnené. Ale nechám sa prekvapiť čo zajtra vykúzlia. Je to moja premiera v RF tak som z toho trochu nervózna. Už nech je zajtra večer.

argenti
6. nov 2013

@miscok Ďakujem, budeme sa snažiť 🙂

bradik
6. nov 2013

@argenti Dakujem pekne, tiez som bola v RF prvykrat a bolo to uplne v poho, vsetci usmiati, veseli... @miscok ze nosnica 😉 ... som o takomto mnozstve ani nesnivala. Pre manzela som jasny brojler 😉

lusipe
6. nov 2013

@bradik ahoj gratulujem 😉 skvele...ze by to vdaka merionalu odomna sa na teba prenieslo 😀 moocc drzim palce nech sa krasne vyvijaju 😉

mirkakn1
6. nov 2013

@bradik coze, blahozelam 🙂 no uz mi poriadne lepka, jak si to zvladla, v poho, neboli ta brucho 🙂 myslela som na teba 😉

mirkakn1
6. nov 2013

@miscok diky, som zvedava, ako dopadneme, vsetky tri, dufam, ze na jednotku, aj ked uz zacinam panikarit troska 😒

yanka1
6. nov 2013

@gaga83 budem na teba mysliet, siiiiilno drzim palce ... o ktorej tam budes ? ja idem na 12-30, ale iba na UTZ

bradik
6. nov 2013

@lusipe Jednoznacne, isto to tak bude 🙂 . Dakujem a ja ti drzim palce na KET

mirkakn1
6. nov 2013

@argenti sme na tom priblizne rovnako, ja tiez 3 foliky, uvidime kolko vajok bude drzim prsty, aj @speranza, aj sebe, aby vsetko zajtra dobre dopadlo 🙂

bradik
6. nov 2013

@mirkakn1 Bola tam prijemna atmosfera. A brucho boli dost, ale len ked vstavam alebo dlho sedim,hadam to prejde do zajtra. Neboj sa, hned ako tam vkrocis tak z teba strach opadne, pokecate s babami.... 😉 a bude po

zibi
6. nov 2013

@gaga83 jasne drzim a myslim

mirkakn1
6. nov 2013

@bradik dufam 🙂 tak drzim prsty, aby sa oplodnilo a vyvijalo dalej co najviac babuliatok, teraz budes kazdy den volat ako sa maju, ci?

bradik
6. nov 2013

@mirkakn1 @argenti Ved tri su v pohode, len nech su kvalitne, kvantita nie je ta ka dolezita... @speranza1 Drzte sa zajtra, to budete mat taku mensiu zoznamovaciu party 😉

bradik
6. nov 2013

@mirkakn1 Neviem, zatial mam volat zajtra poobede a pak povedia co dalej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre