Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
5. máj 2014

@haimi robili ti v RF? kto ti to odporucil?

dafy
5. máj 2014

@sarasota dakujem 🙂 no ako ?? už odpočítavate?? 😀 😀 😀

stastenka42
5. máj 2014

@dafy gratulujeme a malinkemu vela zdravicka 🙂

haimi
5. máj 2014

@buba08 hej, robili mi v RF. Prvykrat mi robili v trnave v nemocnici, ale nedopadlo to dobre. Napisali mi do prepustacich papierov, ze mam asi prepazku v maternici. Konzultovala som to mailom so Stelclom a dohodli sme sa, ze si chce urobit opakovanu hysteroskopiu, aby sa kukal na to, ako to teda vyzera, kam a ako by popr. urobil ET. Nastastie vsetko dobre dopadlo, na slovensku su proste "profesionali"

sarasota
5. máj 2014

Ahojte korculky nove info ranna navsteva pohotovosti mala som vytok s krvickou neviem ci to je ta hlienova zatka.Kontrakcie ziadne inak vsetko v poriadku zobrala ster uz je aj vnutorna branka otvorena pre spic prsta zajtra kontrola na RP.Trosku ma pobolieva podbrusko tak uvidime este by tam prdolka mohol par dni pobudnut. 😉

stastenka42
5. máj 2014

@sarasota ako sa krasne drzite 😉 coskoro budete mat lasocku doma.. 🙂

sarasota
5. máj 2014

@stastenka42
@dafy no snazime sa dnes to mame za 15 ak sa nezmeni termin sekcie.

skaredekacatko
5. máj 2014

@haimi clostil a potom menopur 140jednotiek ale to preto bo naposledy som mala len dve vajicka z fostimonu 75jednotiek

zabka1124
5. máj 2014

@haimi ja som bola len na 8DC a hned mi povedali kedy mam prist na OPU!!!!
Ja som bola 8DC na sono, 12DC opu a za 5 dni ET🙂🙂!!

zabka1124
5. máj 2014

@sarasota zlaticko, no podla mna to zachvilocku pride🙂🙂-maly Matejko🙂🙂🙂!!!!Uz to mas len za 2t, takze to uz moze byt aj teraz!!Mna tiez pobolievalo podbrusko(to bol stvrtok-Dr.ze som zamknuta na 100zamkov) a v piatok rano o 1:00som volala, ze co mam robit, ze mam asi kontrakcie-kazde 4min(trosku bolesti🙂🙂: som mala) a maly v piatok rano malicky bol na svete🙂!!!!A to som rodila v 35tt+5 🙂!!!
Juuj tak sa este drzkajte v brusku, ale ak uz by drobcek chcel prist medzi nas , tak sa veeelmiiii budeme TESIIIT🙂

zabka1124
5. máj 2014

A nas maly REPROFITAAAK🙂🙂🙂🙂!!!

haimi
5. máj 2014

@zabka1124 aha, tak aspon prinajlepsom usetrim jednu cestu 😉

sarasota
5. máj 2014

@ zabka1124 ahoj tak to si mala teda rychlovku.Rodila si prirodzene?Este aspon 2 dni nech ukoncime 37tt.

speranza1
5. máj 2014

@zabka1124 jaak to je ale rozkosnik.... 😵 😵 😵 😵 gratulujem a zelam aby sa aj to druhe vydarilo coby dub 😉 😉

speranza1
5. máj 2014

@sarasota zlaticko...stale na vas myslim a drzim palce, nech Vam vsetko dopadne podla Vasich predstav.... cmuk 😵

sasa1983
5. máj 2014

@gagirl dobre di sa rozhodla. ja som chodila ku Koudelkovi, spokojnosť. ..

mimika1973
5. máj 2014

@dafy jeeej, aky vegetik pre maleho top modela! 😵 😵 ako sa drzite inac? v noci buvame, ci sa budime casto?

mimika1973
5. máj 2014

@inna74 ano 😵 a velmi rychlo to letiiii! 😵
Na KETe si mala vlozenych kolko blastikov?
Urcite to vyjde, teraz je dobra tehulkovska vlna rozbehnuta, drzim moc palce!!!! 😉 🙂

skaredekacatko
5. máj 2014

Tak uz len par dni a ide sa nato. Uz sa neviem dockat.

misen112
5. máj 2014

Ahojte kocky, chcem sa Vas spytat, ideme s partnerom na konzultaciu..boli sme tak aj v gyn five ale rozhodli sme sa pre Brno..tiez sme tam boli len na konzultacii..co nasleduje po nej? Spermiogram mu nespravia hned pri prvej navsteve? Mame spravene nejake vysetrenia, taktiez spermio ale je to z decembra a chceme si dat aj ziadost na poistovnu..diky moc za info..

haimi
5. máj 2014

@skaredekacatko ideme skoro subezne 🙂 hlavne, nech to dobre dopadne 😉

skaredekacatko
5. máj 2014

@haimi nech sa nam hlavne zadari. Ty chodis ku komu som zabudla? Ja idem od pondelka na to al bude mrcha presna.

cookienka
5. máj 2014

@nelly3 nie , mali sme vklad po 3 dňoch. a testovať mám v stredu....

cookienka
5. máj 2014

@mimika1973 dakujem, aj ja verím....

dafy
5. máj 2014

@mimika1973 moja on je taký zlatunký vobec v noci nevstane 😵 😵 napapá sa večer cca o 10tej a vstáva ráno o 6tej 😉 a spíme dalej do 10tej-11tej 😀 😀 😀 😀 fakt neprehánam 😀

gagik
5. máj 2014

Baby, co ste tu viacrocne snazilky rozmyslali ste ze co ked sa to nepodari vobec nikdy?ja som zacinala ako 27 rocna, vtedy som si pripadalo strasne mlado, teraz mam 32, vidim ako to rychlo ubehlo a stale nic,tak ma napada ze co ked sa to naozaj nepodari nikdy.

leontinka27
5. máj 2014

@gagik ja som na tom velmi podobne mam depky a som uz uplne znechutena zufala a tak dalej..

gagik
5. máj 2014

@leontinka27 ja uz ani nemam depky, len mam strach ze fakt tie deti mat nebudem, ze zvysok zivota stravim v hnusnej praci co ma nebavi a budem setrit na domov dochodcov.

leontinka27
5. máj 2014

@gagik no tak asi aj ja ale to si tu robotu budem zasa musiet najst.kedze som o nu prisla kedze na sk je vsade rodinkarstvo a korupcia.keby mam peniaze tak na tie ivf chodim kym by som to dieta proste nemala.ale kedze nikde ziadny problem tak neviem co urobit aby to vyslo.3ivf 1ket a stale nic.a na toto ivf skrabeme peniaze kade sa da.a stale nemam zaruku uspechu.

haimi
5. máj 2014

@skaredekacatko k Stelclovi 🙂 uz som manzelika nabrifovala, ze zajtra rano ide na to. Zatial vyzera v pohode.

skaredekacatko
5. máj 2014

Hej moj nemoze pichat omdlieva tak budem chodit ku kamoske.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre