Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
12. feb 2016

@ria191 jasne ze si este mlada prvorodicka..to aby som sa ja uz teraz tesila na to co povedia mne.. 😲 Takze este zostavas na vikend?ked prides domov tvoj malinky maznacik sa ako bude tesiiit..🙂Myslim havinko...ale urcite aj manzel 😀

ria191
12. feb 2016

@lienkae uz je to oveľa lepsie, ale pustia ma az v pondelok. Bolesti mam hlavne večer, ale teraz začalo rapídne rast bruško takze sa to tam vsetko naťahuje a prdlo je o dost väčší tak mu začínam hovoriť obrik Bobrík 😜😜😜.

ria191
12. feb 2016

@gagirl o manželovi pochybujem 😜😜😜, ale maly mi to vynahradí na to sa velmi teším 😍😍😍. Pohladkas potom bruško a povieš si tak toto stojí za všetky prekonané trápenia a každý nech si hovorí co chce 😜😜😜. Oni to tak nemyslia to len pri tých všetkých problémoch sa to musi všade takto uvádzať. Dokonca aj na všetkých výsledkoch mam zvýraznený vek lebo kopu z nich sa prepočítava vekom, ale ty to vieš kedže robis v zdravotníctve.

lienkae
12. feb 2016

@ria191 to je mile, obrik Bobrik 😵 😵 😵 Len nech pekne rastie a poslucha, aby ste mohli ist domky v pondelok. Som rada, ze sa mate ovela lepsie, supiiiis 🙂

mitka85
12. feb 2016

@zabka75 držím palce 🙂

zabka75
12. feb 2016

@mitka85 ďakujem 😊

astrid55
12. feb 2016

@liu dakujem a co to je zac? meria lepsie ako ostatni? velmi pekne dakujem

benny11
13. feb 2016

@astrid55 pracoval v Zlíne ako IVF lekár, a venuje sa neplodnosti

skaredekacatko
13. feb 2016

Baby mam gonal nepotrebujete niektora ja ho zial nestiham vyuzit.

dalida
13. feb 2016

Aj ja mam puregon 600j. Ak by ste isli na stimulku teraz, este mozete pouzit. Ozvite sa mi. 😉

dalida
13. feb 2016

@ria191 myslim na teba aj "bobrika", drz sa draha 🙂

ria191
13. feb 2016

@dalida dakujem aj za bobrika 😜😜😜.

dalida
13. feb 2016

@ria191 nedakuj 🙂 Tesim sa z kazdeho uspechu 🙂 Najmä takych "dlhodobych" korcul, ako sme my 😉 (PS: nechcela som napisat starych 😝 , vsak nie sme stare, len dlhodobe aj ked aj toto slovo na mna posobi deprimujuco 😝 )

ria191
13. feb 2016

@dalida ale treba ďakovať a ked tu tak ležím a vyplakávam, ze chcem ist domov a medzitým vidím co sa deje okolo mna, tak az teraz si uvedomujem, ake mam šťastie od pána boha. Dneska tu uz plače druha kocka, ktorá môže prísť o babinko. Včera prepustili jednu po kyrete. Ja som to nikdy nezažila chvalabohu a ked to vidím na vlastne oči, tak smekam klobúk pred všetkými, ktore si tym prešli a ešte dokazu bojovať ďalej. Samozrejme aj pred tebou. Bobacik ma trápi, ale po tomto všetkom to budem brat ako dar a verím, ze raz sa dočkáte všetky "staré korčule". Zaslúžite si to 😘😘😘.

skaredekacatko
13. feb 2016

@ria191 drz sa tam . ja si tiez vravim ze som na tom dobre ze na teste neboli este // a nasledne potrat alebo kyret to je najhorsie.

ria191
13. feb 2016

@skaredekacatko no to ja som bola macherka mna velmi ubíjalo, ked som nikdy nenašla // na teste a velmi som túžila aspoň raz v živote ich vidieť mozno aj na malú chvíľku, aby som vedela, ze ma význam bojovať ďalej. Ale teraz ked to vidím na vlastne oči tak tie kocky velmi obdivujem. Ale korčulky oplatí sa bojovať a nevzdávať sa aj ked vam niekedy ide srdiečko roztrhnúť od bolesti a žiaľu. Nevzdavajte to 😍😍😍.

dalida
13. feb 2016

@ria191 budem sa snazit nevzdavat. Je to velmi narocne. Hrozne ma bolia vsetky straty mojix bubliniek... HROZNE. ☹ Nex da Boh aby ziadna zena tuziaca po dietatku nikdy takuto stratu nezazila. Nex Boh xrani kazde babatko v brusku zeny.

gagirl
13. feb 2016

@ria191 je to veru velmi tazke rius..neviem ci je tazsie nenajst ti dlhu dobu vôbec tie vytuzene dve ciarky,alebo konecne najst a potom o to musiet prist..ten pocit co som vtedy prezivala som nikdy v zivote este necitila..som myslela ze zomríem od bolest v srdcin a na dusi.-.- v ten vecer ked som bola po tom nestastnom sono..Ale vdaka Bohu som to nejak prezila a verim ze budeme coskoro aj mi pozehnany dalsim dietatkom..Vam s krpcekom velmi silno drzim palce..a ani sa nenazdas a bude leto a budes ho drzat v naruci..Pohlad brusko aj za mna🙂

gagirl
13. feb 2016

@dalida myslim na teba moja a velmi ti prajem aby si konecne aj ty uz drzala v naruci vase dietatko..Prajem ti nech je to uz coskoro..🙂

ria191
14. feb 2016

@gagirl hej vsetko je to velmi ale velmi tažké. Najdôležitejšie je nájsť v sebe silu a opäť bojovať. Myslím na teba velmi a verím dúfam, ze jar tu bude velmi plodná pre vás všetky.

gagirl
14. feb 2016

@ria191 dakujem rius..verim tiez ze bude pre nas vsetky co sme tu🙂

mimika1973
14. feb 2016

@dalida ahoj, stalo sa nieco????

ivulieenka
14. feb 2016

ahojte, mate niekto prosim aktualne skusenosti so vseob. zdrav. poistovnou a schvalovanim IVF v Reprofite? Ma vobec zmysel obiehat Univerzitnu kliniku - schvalili to niekomu?

malvina13
15. feb 2016

@ivulieenka tiež ma to zaujíma velmi, či to má vôbec význam

liu
15. feb 2016

@astrid55 ja som tiež dostala kontakt na neho od dievčat z tohto fóra. Vraj niekedy spolupracoval na IVFkach v Brne ..takze všetky dievčatá tam chodili čo to mali k nemu najbližšie ..meranie by som nenechavala na obyč.gynekológa..veľa šťastia 🙂

sasa1983
15. feb 2016

@ivulieenka dake kocky, co boli v debate o preplateni ivf pisali, ze to bola teda makacka (vid ina diskusia), ale ze ano, schvalili.

dalida
15. feb 2016

@mimika1973 😢 prisla som o nasu bublinku 😢 Museli ma aj cistit, pretoze ostala vysiet niekde na spodku maternice. 😔

lenka_13
15. feb 2016

@sasa1983 prosim ta, aka ina diskusia? dik

lienkae
15. feb 2016

@ivulieenka Ahoj, ja som toho nazoru, ze to zmysel ma, na preplacanie IVF ma zena pravo, pokial nepresiahla stanoveny vek. Urcite su okolo toho behacky uz, ako som citala diskusie o tom, ale niektorym to schvalili. Drzim palce
@lenka_13 https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/ako-je-to-s-preplacanim-ivf-robenych-v-cechach/

katka17044
15. feb 2016

ahojte prosím v ktorý deň sa začína stimulovať pri normálnom protokole a ako dlho to trvá? ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre