Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

savia
21. okt 2010

@mircalla náš malý bol na tom podobne, akurát bol choručký podstatne kratšie, ale tiež po vyliečení chrčal, soplíky nikde, je možné, že je to nevyvinutou chrupavkou, neviem, ale prešlo to, občas ešte zachrčí, ale striekam mu každé ráno do nošteka QUIXX kvapky a večer Libenar a je to oveľa lepšie...

mircalla
21. okt 2010

@savia on uz neni chorucky, len chrci. trosku soplikov odsavacka este vytiahne, ale malo. predtym tolko nechrcal.
nemohla som mu nieco poskodit kvapkami? sliznicu a tak? dufam, ze nie

mircalla
21. okt 2010

ale obom dakujem pekne za info

callex
21. okt 2010

ahojte babulky, trosku som sa venovala citaniu na temu preplatenia zakroku v EU. hmm kaciatko mi poslalo co jej napisali vo vseobecnej. podla toho co jej napisali nemame narok na preplatenie IVF pretoze to nespada pod potrebnu zdravotnu starostlivost ale podlieha to predchadzajucemu schvaleniu reviznym lekarom.ale potom maju na web stranke ze schvaluju vopred pre tieto pripady: ak ochorenie nie je mozne diagnostikovat a liecit v SR. co nie je nas pripad.mne sa vsak zda ze u dovery som sa stretla na nejakom tlacive s kolonkou: nie som spokojny so starostlivostou na SK.nemozem to teraz vsak najst.
za dalsie ohanaju sa v tom meiliku paragrafpm odsekom ktory som ani nenasla.lebo taky odstavec pod tym zakonom ani nie je.
a po tretie:http://tvnoviny.sk/spravy/domace/na-vysetrenie-do-nemecka-ci-francuzska-nech-sa-paci.html
tento clanok odporuje s tym co napisala vseobecna.ved ked umyselne vycestujem k zubarovi tak by mi to tiez nemali podla nich preplatit.
asi by sata europska komisia mala na nich zamerat. napada ma asi tolko.pre tie ktore to mame pred sebou vyplnit tlacivo na schvalenie/vidim tam vsak problem s kolonkami na tlacive/ a tie ktore to maju za sebou nadrzovku vypisat ziadost o refundaciu. a ked zamietnu odvolat sa.

a teraz si idem precitat co ste popismenkovali.

karlito2
21. okt 2010

Ahojte reprofitky, som jednou z vás aj keď si Vás len čítam a často nepíšem. Chystáme sa v sobotu do RF na odber po soft stimulácii a zabudla som sa opýtať či tam treba nejaké pyžamko, prezúvky a tak. A akú ste mali abstinenciu pred odberom, lebo môj manželík má v tom hokej 🙂🙂🙂

mirinda10
21. okt 2010

@mircalla tak to mas naozaj daleko cez celu BA, u nas je poradna v stredu doobeda a chodia tam len zdrave deti inak ak by som isla iny den ako v den poradne, tak do roka dietata nejdem cez cakaren ale cez izolacku aby sme sa nenakazili, je pravda, ze musim ist autom ale trva mi to max 5 min

ja na tvojom mieste si uz robim vodicak a kupim nejake male auticko, ja si bez auta neviem predstavit zivot ci uz ist na klby alebo ked sme museli ist 2x na prevazenie na Kramare, vsade chodim sama

mirinda10
21. okt 2010

@karlito2 potrebujes dlhsie tricko a ponozky a muzik nech abstinuje 3 dni to staci 😵 😵 😵 vela stastia v sobotu

mircalla
21. okt 2010

@mirinda lekarka je v meste, to len ten ustva plucnych chorob kam sme sli zbytocne na cistenie totalne zahojenej chrasty bolv poddunjaskych. oni tam maju do 12.00 chorych a od 12.00 -13.00 ockovanie proti tbc a komplikacie po ockovani. akurat ze este o 12.30 tam boli kopec chorych deti a mali sme prist medzi 12.00 a 13.00
no co uz....
hej,viem, ze som neschopna s tym vodicakom, ja mam z toho fobiu, dost pochybujem, ze dakedy na to naberiem odvahu. raz som si vodicak uz robila (este na gympli) a skoncilo to fiaskom

mirinda10
21. okt 2010

@mircalla nam ale cistila ranku po ockovani nasa dr. vytlacala jej 2x hnis, nechapem preco vas poslali az tam ☹

a co sa stalo aj ja mam vodicak asi od 2ho rocnika vysky, nusis potlacit fobiu, este sa navozis Filipka na kruzky

gerdusha
21. okt 2010

ahojte,

takze uroda 5 oocytov...dufam, ze aspon 1 dopadne dobre... 🙂

luly3
21. okt 2010

@rienok chodím k dr.Stelclovi 😉 aj tebe vela štastia 😉

callex
21. okt 2010

falin perfis vysledok. cavik nech sa drooobcek zahryzne a drzi tej svojej maminy. 🙂
rienok tesim sa ze si presla do RF a ze si spokojna.
gerdusha takisto super uroda.
mircalla tak skus kupit tu masticku od saloosu pre male derticky na tu sliznicu.

ja som bola u toho gyn. a mam na lavej strane cystu 24mm.vraj mozem ist na stimulaciu podla neho. babulky kedbyze ju mam od augusta asi by nemala 24mm bola by vecsia vsak?

falin
21. okt 2010

@rienok - som rada ze mas taky dobry pocit. Byt dobre naladeni spravi vela. Diky za drzanie palcekov

falin
21. okt 2010

@gerdusha - krasne, blahozelam, neboj podari sa ich urcite viac

gerdusha
21. okt 2010

@falin ,
si zlata, dakujem.
ty kedy ides na ET?

rebeka33
21. okt 2010

Ahojte babule,
@rienok som rada ,že sa vám páčilo. Niekedy sa bojím,že to tu s tou agitáciou 😀 preháňame a nesplní to niekoho očakávania. Tak nech sa to už len podarí. 🙂
@mircalla to chrčanie bude asi z toho prepojenia medzi nosom a zadnou časťou úst s kade stekajú soplíky. Je nato dobrý výplach fyziolog. roztokom ,ale keď nemáš skúsenosti ,mala by to urobiť Dr., aby to nevdýchol . Na tvojom mieste zvážim zmenu Dr. nie len preto,že je ďaleko ,ale ani ten prístup sa mi nepáči čo píšeš. No veď chodíme do Brna kvôli tomu. 😀
@karlito2 ja som mala nočnú košelu. Šlapky ,ktoré mi nebolo treba, tak max. ponožky. Abstinencia 2-3 dni. Veľa štastia. 😵
@gerdusha veľmi pekne , 😵 gratulujem z toho sa určite niečo oplodní.Veľa štastia a daj vedieť ako sa im darí. 😉
Baby nevie niekto urobiť ,len takú jednoduchú tabulku. Ja sa sem tam strácam a to som tu skoro denne. No som dobrý sklerotik to je tiež pravda. 😵
Pekný deň všetučkým.

mircalla
21. okt 2010

@rebeka33 moze byt.ono ta nevyvinuta chrupavka,co niektore detcky maju, to by malpodla mna aj predym
no nadzmenou rozmyslam veru,ale az popolroku sa moze menit. a to mi bola odporucena ako vychyrena peditaricka

mircalla
21. okt 2010

co sa tyka tabulky, tak sa priznam, ze okrem stabilnej zostavy som uz uplne stratila prehlad.

mircalla
21. okt 2010

inak pozeram, ze @anty je uz 38tt, potom @olympia a @orsulka....

rebeka33
21. okt 2010

@mircalla no to sú mi spôsoby,že po pol roku.Horor, to akože keď by som si náhodou dala dieťa k nejakej hlupani a zistila to to pri druhej návšteve ?Naše zdravotníctvo. 😠 A keby si skúsila priamo nosné krčné? No tam ti asi treba lístok. Mne to teraz tak ostalo po prechladení. Stojí mi soplík úplne na konci podnebia. Vyfúfať sa nedá, kvapky mu neškodia. Len keĎ ho vtiahne ako taký korheľ ,no to len keď som sama , lebo to zneje hrozne. 😀 No vôbec neviem hltať ,keď mi to tam ostane. Fakt nejaký hnusný bacil tu lieta.

cavik
21. okt 2010

Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
rebeka_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., konzultácia 23.6.
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF negat., dalsie IVF soft v RF august?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET/ET:
Lenka20 (32r), ET s darcovskymi, posledny mohykan, ET 14.6.2010, verime
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún, kontrola 21.5.
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF (menopur, prednison, anopyrin, fraxiparine), UZV 18.6.
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o),TP: januar 2011
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF, OPU 5.5. – 8 vaj., ET 10.5-2 embrijka, krv +24.5 = tehu :o), TP:?
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Dior, 2 deticky - chlapci,
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF- FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninockaskv – KET GynFiv
Labus
Cavik

cavik
21. okt 2010

skopírovala spm tu náhodne vyhľadanú tabuľku, tak sa môžte opraviť 🙂

cavik
21. okt 2010

Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
rebeka_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., konzultácia 23.6.
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF negat., dalsie IVF soft v RF august?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET/ET:
Lenka20 (32r), ET s darcovskymi, posledny mohykan, ET 14.6.2010, verime
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún, kontrola 21.5.
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF (menopur, prednison, anopyrin, fraxiparine), UZV 18.6.
cavik ( 36 ), 2. SOFT RF, ET 19.10
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o),TP: januar 2011
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF, OPU 5.5. – 8 vaj., ET 10.5-2 embrijka, krv +24.5 = tehu :o), TP:?
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Dior, 2 deticky - chlapci,
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF- FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninockaskv – KET GynFiv
Labus

cavik
21. okt 2010

Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
rebeka_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., konzultácia 23.6.
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF negat., dalsie IVF soft v RF august?
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF,
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET/ET:

moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún, kontrola 21.5.
cavik ( 36 ), 2. SOFT RF, ET 19.10
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF (menopur, prednison, anopyrin, fraxiparine)
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o),TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
violoncielka
modra
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Avaka, 1 dieta Ela
Dior, 2 deticky - chlapci,
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF- FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninockaskv – KET GynFiv
Labus

mircalla
21. okt 2010

@rebeka33 no ja vychadzam z pravidla na slovensku, ze lekara mozes menit kazdych 6 mesiacov, asi to plati aj u deticiek.
citala som o tom chrcani bez soplikov teraz celu temu na konikovi ...daktore deti mali nejaky dlhodoby bacil, ale vacsinou sa pise, ze to je normal a je to kvoli nevyvinutej chrupavke. ale ani jeden pripad, ze to dakomu ostalo po nadche, to mi pisala len @savia. tak dufam, ze to zmizne ako u jej maleho. lebo inak je uz ok, ani sopliky nema.
sorry baby ze to tu cely den riesim, uz mi to ide na nervy. no ficim,maly sa budi

takyna
21. okt 2010

Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
rebeka_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., konzultácia 23.6.
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF negat., dalsie IVF soft v RF august?
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF,
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET/ET:

moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg., čakáme na KET. Jún, kontrola 21.5.
cavik ( 36 ), 2. SOFT RF, ET 19.10
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF (menopur, prednison, anopyrin, fraxiparine)
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o),TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
violoncielka
modra
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, dcéra Bibiana,
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; dcéra Ninka
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Avaka, 1 dieta Ela
Dior, 2 deticky - chlapci,
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF- FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninockaskv – KET GynFiv
Labus

kvakuska
21. okt 2010

Děvčata pokud chytáte u vás české programy, tak zítra myslím ve 12:30 bude na čt1 v pořadu Sama doma doktor Koudelka z Reprofitu 😎

falin
21. okt 2010

@gerdusha - zajtra idem. Dnes som znovu volala a 4 su 8 bunkove a 1 je 6bunkove.Kebyze sa im tak pekne dari aj u mna 😵
Zajtra podaj info 😉 Transfer budes mat 3 al. 5 den, ze?

mirinda10
21. okt 2010

@falin tak tie 4 su urcite 1ckovej kvality a myslim, ze pojdes na PK ak sa im,tak krasne dari, takze 5 dni 😵 😵 len tak dalej

falin
21. okt 2010

@mirinda10 - dakujem 😉 Idem zajtra, t.j. 4 den, volala som s dr. a povedal mi ze to naplanoval tak aby to robil on, 5-ty den vychadza sobota a akurat nema sluzbu. Takze zajtra 12.00 v RF 🙂

Ozaj baby neviete mi poradit nejaku dobru restiku na obed pri RF alebo cestou do Ba?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre