Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
2. dec 2013

@sally2401 moja zlata, moooc drzim palceky aby sa srdiecka objavili a aby bolo vsetko ako ma byt a ty si budes len uzivat 😉

bimba8
2. dec 2013

@ludinka super,budem moc držať palce 🙂 a aky máte teraz spg?taky ako pred 3rokmi ci sa dajako zmenil ?

miskanr1
2. dec 2013

@ludinka Neboj moja víde to. Len žiadny stres a pozitívne treba myslieť. Nič zlé si nepripúšťať. Ja sa už vidím po pôrode. 🙂

ludinka
2. dec 2013

@bimba8 no teraz mame morfologiu uz 4 percenta, ale v brne nam povedali ze kazde laboratorium ma svoje postupy a normy takze keby sme to chceli porovnet zpred 3 rokov mali by sme ist tam kde nam spg robili vtedy- kazdopadne vzdy nam povedali ze to mame ok aj ked sme mali iba tych 1,5 percenta-tiez povedali ze pri tom mnozstve je to v pohode

zwalsh
2. dec 2013

Ahojte dievčatka je tu niektorá ktorá je po 40 a otehotnela po darovaním embryu? Chystáme sa do reperofitu a tak by ma zaujímalo ak to tam chodí. Pokúsim sa prelúskať týmito stránkami. Držím všetkým palce

ludinka
2. dec 2013

@miskanr1 prosim ta este ma napdla taka mozno hlupa otazka ale treba sa ja nejako specialne oholit pred tym odberom?
myslim tym uplne? lebo ked som bola na laprke bola som uplne a potom som sa tak vyhadzala ze hruza 😒
dakujem

miskanr1
2. dec 2013

@ludinka Vôbec nič také nekázali. Ja som sa oholila úplne ako sa holím bežne.

ludinka
2. dec 2013

@miskanr1 aha, no ja sa bezne holim dohladka len naspodu z vrchu si to len zastrihavam , dufam ze to nebude vadit 😖

bimba8
2. dec 2013

@ludinka tak to je uz pekne cisielko 🙂 ak máte problém lem tam,tak sa urcite hned zadari 😉

miskanr1
2. dec 2013

@ludinka ja tak isto 🙂

ludinka
2. dec 2013

@bimba8 no dufajme 🙂

zabka1124
2. dec 2013

Ahojte babenky🙂!Chcem sa opytat,ci je tu nejaka zienka, co bola na IVF v RF a ma babo a potom bola aj pre druhe babo v RF??Ide o to, ze my mame krpceka z Brna🙂 a chceli by sme druhe, len neviem, ci treba znovu absolvovat 1konzultaciu, ci staci len zavolat Dr. a zacat stimulku!Dakujeem!

ludinka
2. dec 2013

@miskanr1 tak dobre uz sa nad tym nejdem zamyslat 😀

bimba8
2. dec 2013

@ludinka ja som bola na hladko lebo stále sa tak holim, ale ked budes zo spodu urcite to stačí.

schatje6
2. dec 2013

@miskanr1 tak tak 🙂

tinna13
2. dec 2013

@zabka1124 ahoj, no ja som tak bola. Teraz cakame 2.babo z Rf. Na konzultaciu som isla znovu, nemame to daleko,aj ked by si podla mna nemusela. Staci napisat doktorovi a uvidis ako sa dohodnete. Zelam nech ti to vyjde.

maciatko31
2. dec 2013

Dievčatá prosím vás, ktoré ste mali zmrazované embryjká - prišla Vám faktúra v českých korunách alebo v Eurách? Pokiaľ prišla v Eurách - zodpovedala suma tým 5000 korunám alebo bola vyššia? Ďakujem.

zabka1124
2. dec 2013

@tinna13 ahojj🙂Gratulujemeeeee🙂🙂🙂🙂!Aj som si myslela, ze asi bude potrebna konzultacia,ale sak to sa da🙂!!
Dakujem za odpoved🙂!

jalaura
2. dec 2013

baby neviete nahodou alebo nepoculi ste o tom ako sa da predist hematomu? Ja sa toho dost bojim kedze prve tehu koli tomu skoncilo.
Raz hovoria ze treba chodit aby sa maternica prekrvovala, raz ze lepsie je byt v pokojji...
@sally2401 tebe doktor nic nepovedal na to ako zabranit alebo predist vzniku hematomu?

jalaura
2. dec 2013

@miskanr1 no krasne rastu...len tak dalej...

jalaura
2. dec 2013

@ludinka ty to urcite uspesne zavrsis🙂..neboj budeme na teba mysliet. Urcite sa to vsetko podari a budes nas uspesne nasledovat....
Kolko mas folikulov?

miscok
2. dec 2013

Ahoooj, ja uz tiez nemam prehlad. Nejak sa to tu rozbehlo a zamotalo ma 😀 Ako sa mas, co nove? Ja sa gulatim. Dnes mam narodky, tak sa duplom tesim, ze ich neprezivam sama, ale s pokladom v brusku 🙂

gaga83
2. dec 2013

@sally2401 ja som si to tiez hovorila ked mi nic nebolo 4 dni a vcera som tak zvracala ze hruza, som sa bala ze drobci so mna vypadnu☹☹. Takze bud rada ze si takto vela bab nic neciti a su tehu.

gaga83
2. dec 2013

@miscok ahoooj mojaaa tesim sa ze pekne rastiete obaja😀😀 a vsetko najlepsiee k narodeninam ti prajem. Mne tiez brusko rastie uz som ako balon😀😀

bradik
2. dec 2013

@gaga83 To fakt? Uz mas nevolnosti 🙂 , tak aspon vies ze si tehulka. Vo stvrtok daj vediet ako si dopadla na sone. Ja idem az v piatok, tak som zvedava ci uz bude vidiet srdiecko. Inak ja v pohode, len podbrusko ma pobolieva

bradik
2. dec 2013

@miscok Aj ja sa pripajam ku gratulacii k narodkam, nech ste hlavne zdravi 😉

lusipe
2. dec 2013

@miscok vsetko len a len to najlepsie nech vsetko plynie ako ma 😉 a tehu virusik prestali chodit? 😉 dievcata surne ich potrebujem....prossssssssiiiiiiiimmmmmmmmmm 😀

sally2401
2. dec 2013

@jalaura nie nepovedal mi nič, iba že utrogestan beriem tak ten by mal zabrániť krvácaniu, a hematom by sa mal vstrebať sám

gaga83
2. dec 2013

@bradik to je super ze ti nic nieje;) na mna sa uz nalepilo asi vsetko:-P:-P:-P:-P no na sono zas poobede tak az vecer bude info. Tebe tiez drzim palceky na piatok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre