Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

elienocka
6. dec 2013

@lusipe gratulujem k mikulašskemu darceku 🙂

ludinka
6. dec 2013

@kako23
@lusipe neviem sa tam dovolat, pisala som mu mail aj tak mi to staci uz teraz vediet do vecera....
ak sa to poakazilo tak to tak ma asi byt

kako23
6. dec 2013

@ludinka tak volaj normalne na recepciu, musis to vediet teraz, aby si pichla pregnyl co najskor, urcite sa to este da vyriesit.nestracaj nadej 🙂 len sa s nim pokus spojit telenicky.

lusipe
6. dec 2013

Dievcata tak tu su nase dve ciarocky 😉 myslite ze su dost na 9 den po vklade? Uprimne vsetkym zelam aby tento pocit zazili co najskor 🙂

tinkatinulka
6. dec 2013

@lusipe uha na 9 deň skveleeeeee.gratulujem.

gaga83
6. dec 2013

@lusipe jeej supeer tesim sa s tebou;););) potichucky gratulujem

ludinka
6. dec 2013

@lusipe velka gratulka- ja som to vedela 🙂

@kako23, pregnyl mam doma co je 40km od roboty takze aj tak si uz nepomozem 😎
ale myslim ze ked ho pichnem dnes vecer tak ma daju na nedelu na odber

schatje6
6. dec 2013

@lusipe naadherne

falin
6. dec 2013

@lusipe - velka gratulka. Su nadherne na 9ty deň. 🙂 Kedy ides na krvicku?

ludinka
6. dec 2013

Baby tak stelcl mi volal, dnes vecer picham pregnyl a v nedelu o 9 je odber. pred tym mi este urobia sono ci nahodou nepraskli skor.
tak hadam to vsetko dobre dopadne

bimba8
6. dec 2013

@lusipe nádhera! Veľká gratulka 😵

bimba8
6. dec 2013

@ludinka neboj, urcite vydržia 😉

buba08
6. dec 2013

@ludinka tak kto to vlastne cele poplietol, stelcl sa pomylil, alebo ako to je? 🙂

buba08
6. dec 2013

@lusipe krasny testik, na 9 den krasne silne kolajnice, posli nam tehu grcky 🙂

mimika1973
6. dec 2013

@lusipe krasneee!!! 😵 😵
ako malovane, to nebudu nahodou dvojky? 😉 lebo na 9.den su naozaj ukazkove! 😉
Tesim tesim s tebou, konecne!!!!
A RF nema chybu, su naozaj super " pro" spickovi odbornici, inde by som uz ani nesla! 😉

Veru babenky, kazdej sa Vam to raz podari s nimi, niet pochyb! 🙂 😵

kako23
6. dec 2013

@ludinka tak Ti drzim palce, aby vydrzali, ved to su uz len 2dni. Hlavne sa setri ked prides s prace aj zajtra a urcite bude dobre. Kolky den si dneska? Drzim palce 🙂

ludinka
6. dec 2013

@buba08 stelcl asi moc neveri tomu sonu ked ho nerobil on(takze dava ai radsej rezerbu) a povedal ze by ten odber dal v sobotu, ale kedze uz sa to neda tak sme sa dohodli na nedelu, ale vraj mi neruci za to ze neprasknu dovtedy
a pokazila som to ja mala som tam vcera zavolat, ale ked mi doky hovoril ze on by pichal pregnyl dnes alebo sobotu...tak ma nenapadlo ze je to take surne 😖
ale ja mojmu dokorovi verim

mimika1973
6. dec 2013

@lusipe to bol KET, ze? a ake ti vlasnte vkladali, a kolko?

mimika1973
6. dec 2013

@lienka_1 urcite dobre to dopadne mojka, moc drzim palceky na buduci pokus!!!! 😉

ludinka
6. dec 2013

@kako23 dnes som 11 den, to sono mi robili vcera o siedmej vecer ...

buba08
6. dec 2013

@ludinka neboj, bude to dobre, urcite nepopraskaju, len nic tazke nedvihaj, setri sa, lebo velmi prudke pohyby a dvihanie tazkych veci moze spôsobit popraskanie, dokonca, ked sme my boli pred ivf (ale este v MT), tak mi koordinatorka hovorila, ze ak mame velkeho psa, tak ze pozor aj na to, aby ma netrhol, ked ho budem mat na voditku, tak ho vtedy pred opu mal stale mm 🙂, hlavne je, aby si sa do nedele setrila, velmi drzim palce a mysli pozitivne, urco to bude dobre 🙂

mimika1973
6. dec 2013

@yanka1 drzim palceky yanik!!! 😉

ludinka
6. dec 2013

@buba08 dakujem za rady, budem sa setrit
dnes rano som sa sice vytrela na chodniku ale to sa hadam nic nestalo 😎

buba08
6. dec 2013

@mimika1973 @lusipe inak aj mna hned napadli dvojky, ked je na 9 den taky krasny test

kako23
6. dec 2013

@ludinka presne ako pise buba08 snaz sa vela oddychovat, setri sa, ziadne pady na chodniku a mysli pozitivne 🙂 drzim silno palce, aby to v nedelu dobre dopadlo 🙂

buba08
6. dec 2013

@ludinka neboj, bude to dobreeeee, musi 🙂 a daj potom vediet, aku si mala urodicku 🙂

buba08
6. dec 2013

@kako23 bola si nakoniec na tie odbery cez vikend v RF?

ludinka
6. dec 2013

@kako23 ozaj to aj mna zaujima....bola si na tu krv?

kako23
6. dec 2013

@buba08 ano bola, sice sestricky na mna pozerali ako na sialenu, ale co uz... hlavne, ze mi to vzali a v pondelok ideme na uz, spermiogram a potom sa rozhodne co s nami dalej...ty si v akom stadiu momentalne?

buba08
6. dec 2013

@kako23 no ja momentalne v ziadnom, mam zvysene davky prednisonu, tak stale davam pozor, aby na mna nejaky virus alebo bakteria nespadli 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre