Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
10. dec 2013

@kako23 vitamin d3 je dobry

ludinka
10. dec 2013

@miskanr1
@lusipe
@jjajka
@jalaura
tak nakoniec sa nam oplodnilo aj to posledne vajcko, takze mame 5 embrii 🙂 velmi sa tesime a dufam ze budu dalej rast, najlepsie z nich je uz 5 bunkove a to posledne teda 2 bunkove

jalaura velmi sa tesim z tvojho testu, je tu super atmosfera v tejto teme a mne to velmi pomaha verit ze aj my budeme uspesny, tak ako aj vy vsetky ostatne kocky co ste tu 😵

lusipe
10. dec 2013

@ludinka super sprava, len tak dalej...tfuj pre stastie 😉

ludinka
10. dec 2013

@lusipe dakujem

bimba8
10. dec 2013

wau kocky same krasne spravy!mooc vsetkym drzim palce a tesim sa s vami 😵

schatje6
10. dec 2013

@ludinka super, nech sa pekne dalej delia 🙂

lusipe
10. dec 2013

Kocky, mam otazocku...moze byt po ivf aj mimomaternicove tehotenstvo?...lebo mna celkom boli podbrusko, tak mam strach...a citim lavy vajecnik, ktory ovuloval...alebo by som vtedy mala nizke HCG a test by netmavol a spinila by som? 😒

ludinka
10. dec 2013

@lusipe podla mna je to indivudualne ale co som pocula tak hcg sice bolo zvyseny pri mimomaternicovom ale nebolo vysoke, ale teda osobnu skusenost nemam...mozno ine kocky budu vediet, ale ja verim ze u teba to bude prave pekne tehu 🙂

nelly3
10. dec 2013

@ludinka
TSH by malo byt pri ivf okolo 1,2. aspon mne tak gyn. v RF hovoril.

ludinka
10. dec 2013

@nelly3 ano na tehu su normy prisnejsie na tsh ale ze vraj do 2,5 este moze byt

nelly3
10. dec 2013

@sally2401
Ahoj, citam co si vcera pisala, treba este dufam a verit, ze v piatok sa tam nieco ukaze, moc ti to prajem, tiez si si toho vela uz preskakala. drzim moc palce.
@ria191, @speranza1, @falin, ostatne hallo kde ste? vidim, ze nove baby tu pisu o 106 😀 , ale ved to je dobre, nech sa im vsetkym dari, lebo ist na 5 pokus atd, je o hubu 😠 ale ved my to dameeeeeeeeee 😵

vlasatica
10. dec 2013

@lusipe neboj urcite nemas mimomat. ja som mala a tam hcg stupa uplne ze pomaly.

miscok
10. dec 2013

@buba08 Poslem rada,len som sa bala,lebo tu boli mensie vyhrady 😝

jalaura
10. dec 2013

@izzie27 dakujem no zatial len tak potichucky🙂
@monikak1 ty mas teda vytrvalost...ja uz som to nevydrzala...a teraz len dufam ze zosilnie🙂

ludinka
10. dec 2013

baby citala som clanok o deleni embrii a tie bunky by sa mali delit parne-to znamena ze to 5 bunkove embrio je vadne?

lusipe
10. dec 2013

@ludinka moja, ja som mala tiez 4 x 5bunkove z tych vsetkych a krasne sa vyvinuli do spickovej podoby....tak pekne klud, posielaj im len energiu a lasku 😉 urcite su krasne.

ludinka
10. dec 2013

@lusipe dakujem za upokojenie 😝
len teda tomu nerozumiem ako to funguje cele 😕

jalaura
10. dec 2013

@miskanr1
ahoj...ako sa citis dnes?
Ja mam dnes take divne bolesti v podbrusku. mam ho nafuknute -vacsie... a niekedy ma zabolia aj vajecniky...
Dost sa bojim ci je vsetko OK...

jahoda333
10. dec 2013

@ludinka ano hej ospravedlnujem sa teraz som pozerala do papierov myslela som TSH 😉

ludinka
10. dec 2013

@jahoda333 tak som rada ze som sa nemylila a nesirim chybne info 😉

miskanr1
10. dec 2013

@jalaura neboj, určite všetko v poriadku. Tehotenstvom sa mení naše telo. A roztahuje sa maternica. Mna len pobolievaju prsia. A sem tam zacitim aj bruško no tak uvidíme.

schatje6
10. dec 2013

@miskanr1
@jalaura no mna uz jemne chyta panika lebo ma boli brucho a krcok nie je tvrdy 😕 ...

miskanr1
10. dec 2013

@lusipe takéto veci necitaj. 😉

miskanr1
10. dec 2013

@schatje6 no brucho vraj bolieva aj na začiatku tehotenstva. Cele to vraj vyznieva ako ms. Roztahuje sa maternica a preto boli brucho. Alebo sa práve uhniezduje babo. Ma to byt dnes, alebo zajtra. Ci nie? Nemyslí na to najhoršie 🙂 mysli pozitívne

mimika1973
10. dec 2013

@lusipe aj aj aj, nemysli hned negativne!!!! urcite to nie je mimomaternicove, lava strana moze popichavat alebo pobolievat, malicky sa uhniezduje! 🙂 a niekedy to vraj citit. Kedy mas sono naplanovane?
To Ta aspon uisti 🙂

lusipe
10. dec 2013

@mimika1973 ja viem len vies ako je to tazke 😉 zajtra idem na krv znovu tak uvidim ci rastie hcg...a vo stvrtok som sa dohodla na sono to budeme komcit 5 tyzden tak snad aspon gastacny by uz mohol byt vidiet 😉

ludinka
10. dec 2013

@lusipe
@miskanr1
baby mne to neda-tu je ten clanok o deleni embrii a ztoho je jasne ze ak je 3 alebo 5 bunkova na druhy den tak je embrio chybne-sice sa moze dalej vyvijat ale nie je geneticky spravne

tak neviem 😒 mozno kocky ktore toho uz maju viac za sebou mi poradia
tu je link

http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/n...

jahoda333
10. dec 2013

baby co poviete je aspon trosku pekny tento 😉

lusipe
10. dec 2013

@ludinka moja necitaj to,ved vies ako si mne radila 😉 urcite su v poriadku.zajtra zavolas a uvidis ze budu v poriadku.moooc drzim palceky 😉

lusipe
10. dec 2013

@jahoda333 pekne farby🙂aj styl...ale ja by som ti trojkolku nechcela.v zime sa to cez sneh tazko tlaci.stabilita nie je az taka super.ale kazdy mame iny vkus a ak sa ti paci,tak chod do toho 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre