Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
13. dec 2013

aktualizujem 🙂

monikak1 vklad 2.12. testovanie 14.12.
jajka 4.12 vklad 2 dnove embryjko - oficialny test 19.12. zatial bez priznakov (ale len zatial)
schatje6 vklad 5.12. Oficialne testovanie 17.12. - 5 dnová jednotková B
miskanr1 vklad 5.12. Blastocysta najlepšej kvality tiez 5 dnova a oficiálne testovat budem 17.12.
jalaura - vklad 30.11, oficialne testovanie 14.12
ludinka - vklad 13.12. 5dnova hatchujuca blastocysta ofcialny test 25.12. ale testovat budem 24 🙂

kako23
13. dec 2013

@ludinka super sprava a teraz len mysliet pozitivne a ratat dni 🙂 drzim palce vlozenemu embryu ale aj tym ostatnym, aby s nich mohli byt snehuliaciky 🙂 co Ti uctovali? Za ICSI, soft IVF a aj za tie krvne testy co beru pred IVFkom? Kolko stoja tie testy? Ci pri softe sa to nerobi?

lusipe
13. dec 2013

@ludinka moja tak to je krasny bojovnicek....mooooc drzim palce aby sa krasne zahryzol 😉 pekne hladkaj brusko a moc nevylihuj,vraj to nepomaha 😉 ja som tiez hned fungovala 😉 tfuj tfuj tehu virusik posielam 😉

schatje6
13. dec 2013

@ludinka drzim palce nech mate ten najkrajsi vianocny darcek 😵

lienka64
13. dec 2013

Ahoj baby, takže v stredu som sa konečne dostala na krv, včera som sa od svojej gynekologičky dozvedela, že podľa hcg som v 4-6 týždni ( na odber som bola 21. deň od vkladu)... hodnotu hcg mi nepovedala ☹

lusipe
13. dec 2013

@lienka64 jej super... Moc gratulujem 😉 a kedy ides na sono?

lienka64
13. dec 2013

@lusipe ďakujem krásne 🙂 no z toho môjho predchádzajúceho príspevku to vyznieva, že sa neteším....ale ja sa teším, veľmi, veľmi 🙂 🙂 🙂 🙂 len som si myslela, že z hodnoty hcg by som asi mohla vedieť, či sa mám uchytili obe naše bambulky? 🙂 🙂 🙂 ale čo už, budem si musieť počkať na sono - idem na budúci týždeň vo štvrtok 🙂 už sa nemôžem dočkať 🙂

schatje6
13. dec 2013

@lienka64 jeeej to je super tak buduci stvrtok budeme drzat palce 😵

lienka64
13. dec 2013

@schatje6 ďakujem...určite dám vedieť 🙂

ludinka
13. dec 2013

@kako23 stimulacia bola za 13 tisic, testy na inf, choroby 2000 a 5x ICSi= 5000 takze dokopy 22 tis, kc, mali sme aj predlzenu kultivaciu ale ot neuctovali, uvidime ci to este dodatocne neposlu spolu s fakturou za mrazenie...

ludinka
13. dec 2013

@lusipe dakujem

kako23
13. dec 2013

@ludinka a tych 2000 za tie testy pre oboch alebo len na jedneho?

ludinka
13. dec 2013

@kako23 2000 na jedneho takze dokopy 4tis

kako23
13. dec 2013

@ludinka dakujem Ti za informacie. A este raz drzim silno palce 🙂

miskanr1
14. dec 2013

@ludinka ahoj moja v den vkladu sme mali este 3 kompaktne moruly v dvojkovej kvalite a jednu blastocystu co nám vkladali. A za pár dni mi prišiel mail, ze sme mali vhodne na mrazenie 2 embrijka v kvalite HB 1 🙂 takze aspon dve z 3 zabojovali 🙂

miskanr1
14. dec 2013

@ludinka a ake si mala lieky? Len clostyl?

ludinka
14. dec 2013

@miskanr1 ano len clostyl 1-0-1, tak to si ma potesila lebo my sme vcera mali judnu B1, a este tie dve komp.morule ako ty 😵 a za kolko ti dali vediet ktore su este dobre?

ozaj a ty ako este si dnes testovala ci uz vyckas na tu krv??

miskanr1
14. dec 2013

@ludinka dnes som uz netestovala. Urobím test v pondelok ráno a potom pockam na výšku HCG. A mail o mrazeni mi prišiel asi v priebehu týždňa od vkladu. Asi ani toľko nie 🙂

miskanr1
14. dec 2013

@ludinka vklad som mala 5.12. a mail o mrazeni mi prišiel 9 teho.

ludinka
14. dec 2013

@miskanr1 dakujem za odpovede, a drzim place 🤐
je to na nervy toto cakanie, ale ty si uz skoro v cieli

miskanr1
14. dec 2013

@ludinka neboj moja aj ty budes za chvíľku. 🙂
@schatje6 a ty ako moja dnes?

schatje6
15. dec 2013

@miskanr1 ahoj no ja vselijak, brusko a krize sem tam boli, ms ani spinenie nastastie nikde, zajtra rano testujem a idem na krv hoci to budeme 11den, aj sa mi mina utrogestan tak potrebujem predpísať. A aj som zvedava 😅
A ty ako? A ostatne cakatelky??

schatje6
15. dec 2013

A ozaj sa mi zda, ze prsia sa zase nafukli...

ludinka
15. dec 2013

@schatje6 tak to je dobry znek tie prsia🙂 ja tiez rozmyslam ze pojdem na krv 23 decembra, to budem 10dni po et, lebo potom by som musela cakat az do noveho roku lebo moj doky nerobi 😒 a spoliehat sa len na test z mocu sa mi nechce

schatje6
15. dec 2013

@ludinka ja myslim ze 10-11 den po et je ok, ked som este chodila do gf, tam sme na krv chodili 10 a 14 den

jalaura
15. dec 2013

@schatje6
@ludinka
@miskanr1
@jajka baby moj testik z Reprofitu...vcera testovany...🙂 tak sa rychlo inspirujte🙂 (trosku je ale rozmazany.☹ - neslo mi to lepsie. nemam dobry fotak na telefone)

lusipe
15. dec 2013

@jalaura nadhera,moooc gratulujem.bude to nadherny vianocny darcek. 😉

schatje6
15. dec 2013

@jalaura krasne ciarocky! Gratulujem!

ludinka
15. dec 2013

@jalaura supeeer gratulujem, aj ja uz chcem 😵

bergalm
15. dec 2013

baby,dnes ma cele popoludnie picha na lavej strane pod pupkom a az tak,ze som sa cela prehla a mm ma musel podopriet a sup do postele nemate s tym skusenost?celkom ma to vylakalo co to je?teraz je to troska lepsie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre