Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
16. okt 2015

@lienka_1 kolieskové alebo na ľad? Lebo v tom decembri to skor vidím na prdkanie pred TV 😀 😀 😀

gagirl
16. okt 2015

@lola911 staci ked budu aj tri pekne zrele a pekne sa oplodnia a budu delit..🙂nechceli nechat este stimulku dlhsie?asi by potom boli uz moc velke..Mala si soft stimulku?--

dafy
16. okt 2015

@lienka_1 nevidis?na dtuhej foto vidno ide mu cez hrudnik a popri krku rucku ma na nom😄😄

dafy
16. okt 2015

@ria191 ty co nevidis ako sa podoba na mna? 😂😂

ria191
16. okt 2015

@dafy hej hej ta podoba je az zarážajúca teda dych vyrážajúca to malé ma veľké šťastie 😎 😎 😎 .

lienka_1
16. okt 2015

@ria191 Aj aj....aj ked ja svoje kolieskace nevymenim za nic 😉

lienka_1
16. okt 2015

@dafy Uz vidim 🙂 Ale inak uplne krasny pupok tam ma uz 😀

lienka_1
16. okt 2015

Inak zeny, mali by ste vidiet mojho muza teraz. Prisiel vecer zo sluzobky a uz asi hodinu sa hra s kocikom, promnaduje sa po byte.....no zozrala by som ho prave teraz, taky je zlaty....uplne ho to pohltilo. Vidim, ze na prechadzky ho vyhanat nebudem musiet 😀 😀 😀

gagirl
16. okt 2015

TAk dievcata uz som tu sominala ze mam vysledky z imunovitalu..Mam zvysene cytokiny dva druhy..plus histaminova intlerancia mi vysli..Dr,mi nasadila Dexamed injekcie jeden krat do tyzdna pichat ..na 5 tyzdnov a potom odber krvi na cytokiny..Potom spominala intralipid..Zaujimave ze pred rokom som zostala tehotna ani som nepotratila ktovie ake som mala vysledky vtedy..K stimulke neviem kedy sa dostanem..ci v decembri alebo az buduci rok..Este sme sa s Otevrelom dohodli na hysteroskopii mesiac pred stimulkou..takze ked aj tu este tak az buduci rok..Takze ja takto..

lienka_1
16. okt 2015

@gagirl Imunitny system nie je staly, reaguje na rozne podnety. A ty mas za posledny rok za sebou poriadne vela. Tak nech dexamed pekne zaberie a dovtedy sa mozno aj rozhodnete kedy znova do boja.

ria191
16. okt 2015

@lienka_1 pokial nehadze rýchlosti tak je to ešte v pohode 😀 😀 😀

gagirl
16. okt 2015

@lienka_1 ale ano..to je pravda..to mas pravdu..Nechcem dalsi pokus moc odkladat kvoli veku hlavne..tak najneskor v januari sa chcem do toho pustit ..tak verim ze bude dovtedy vsetko ok..dakujem moja..

ria191
17. okt 2015

Ďakujem strašne moc za srdiečko 😀 😀 😀 😀 😀

scheflera
17. okt 2015

@lienka_1 Ani ja toho môjho nebudem musieť hnať.Mala som na pláne,že ked sa narodí,budeme v noci oddelene,nech sa vyspí,ale sa ohradil,že aj on chce pestovať a prebaľovať,vie o čom hovorí,aj pri prvej sa ukážkovo staral,ja mu len na to,že on nemá cecok.Ale nech si to užije,ved tak rýchlo vyrastie....a ked teraz vysvitlo,že sekcia,tak aj bude musieť.Chce si zobrať 2 týždne dovoleky minimáLne a byť na plný úväzok.

scheflera
17. okt 2015

@mircalla Pred 3 týžDňami bola týždeň popredu,teraz je 2,a kým budem v tvojom štádiu,môžu to byť 3.
Mám obmedziť hlavne sladké.Ppibrala som zatiaľ 7 kg. 😝

mircalla
17. okt 2015

@scheflera nemyslim,ze to ma daco s jedlom.ja posledne 2 mesiace jem minimum a prave vtedy zacals byt popredu. trapi ma zaha.aj maly bol vzdy popredu. 7 kg je nic

mircalla
17. okt 2015

@scheflera nemyslim,ze to ma daco s jedlom.ja posledne 2 mesiace jem minimum a prave vtedy zacals byt popredu. trapi ma zaha.aj maly bol vzdy popredu. 7 kg je nic.sladke nejem vobec.cukrovku nemam

izabela7
17. okt 2015

@lienka_1 cerveno sivy, kedze modro sivy sa mi zdal taky fadny, keby bol modro biely, taka farba bola v kolekcii skor, tak beriem ten.

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimika1973
17. okt 2015

Tak u nas sa uz nekona NIC! Prisla som o babetka v 10tt ! O obe, neviem preco takto osud zariadil, je to krute veru....! 😢 😢
Stvrtok bolo sono 12tt, prekvapko, ze 2, a zla sprava, nezili uz! A pekne ich uz bolo vidiet na sone, akokeby si len spinkali v pokoji...moji anjelikovia, tazko sa to preddychava, akurat dnes som na liekoch na vypudenie, a doma....Dako to uz len zvladam, musim....
C'est la vie!

mircalla
17. okt 2015

@lienkae tak zase to je dobry znak, ze je vsetko v poriadku

pufa
17. okt 2015

@mimika1973 je mi to neuveritelne luto.... posielam ti objatie. to su take hnusne rany osudu..

mircalla
17. okt 2015

@mimika1973 coze?:((( oh, nie:((

nelly3
17. okt 2015

@ria191
vsak niekomu sa machruje, keby to take lahke bolo kuva 😝 ale my sme bojovnicky, zvladneme to 😉 potom budeme aj my machrovat 😀
ja estrimax/estrofem necitam lebo viem, ze nie je to dobre, najradsej by som isla bez neho, ale asi budem musiet ist s nim, co uz. uz si v priprave na KET?

lienka_1
17. okt 2015
gagirl
17. okt 2015

@mimika1973 je mi to velmi luto moja..prajem vela sil:(

benny11
17. okt 2015

@mimika1973 je mi to veľmi, veľmi ľúto...... ☹

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre