Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

maticap.
23. jún 2010

@lenka20
@lenny71
Ovulaciu mavam pravidelnu, zakazdym sa nam "urodil" jeden folikul. Pri stimulacii clostylom pri IUI sa nam podarilo uroda az 3 folikov. Doteraz sa mi stalo iba jedenkrat (a to minuly rok), ze som bola dva cykly po sebe bez ovulacie. Kedze ju mavam bolestivu (viac ako pri MS), tak presne viem, ci z toho nieco bude alebo nie. Konieckoncov - mam to odsledovane aj folikulymetriou - teda myslim to, ze sa nemylim, ze ovulujem 🙂 .
Manzelov spg- nooo, v tomto trosku tapam...kazdopadne, pri tych 3 IUI bolo asi v poriadku, ved inak by nam to ani neurobili - aj pocet, aj pohyblivost, akurat to mnoztstvo bolo mierne znizene a ja netusim kolko ich teda bolo, avsak lekar to zhodnotil ako dostacujuce. A preco v tom plavam? Pretoze pri prvom spg tie vysledky podla mna neboli ktovie co... kazdopadne odvtedy sa same od seba zlepsili.
Co som to este chcela? Aha- uz viem. Povedali vam pri prvej konzultacii kolko budete pravdepodobne platit? Je moznost - v pripade, ze na to skratka nebudeme mat, povedat, ze dakujeme - neprosime? A co lieky? predpisali vam ich v R. a aj ste si ich vybrali v Cechach alebo ako?
No a to najdolezitejsie preco vas to otravujem 🙂 : este som v ziadnom slovenskom CAR nebola a na reprofit som pocula iba vela chvaly a pozitivnych skusenosti a preto silno zvazujem vykaslat sa na slovenske CAR a ist rovno do Brna...takze tak. 😀

maticap.
23. jún 2010

@shandy dik za privitanie. Tak to by som aj ja rada vedela, na akom podklade mam tu stitku ja... ked som si dala sama pre seba urobit autoprotilatky na stitnu, tak vysli vysoko prekrocene... moj endokrinolog pokrcil plecami a vraj to nie je nic vynimocne... no ja teda neviem ale ved ja nie som endokrinolog, ze ano. Kazdopadne, u mna to bude asi hlavne genetika:otec ma hyperfunkciu stitnej zlazy, mama pre zmenu hypofunkciu... tak si vyber 😠 .Mohla by si mi prosim Ta napisat nieco viac o tej Prahe - kde, ako, a za kolko? 😵 Dakujem 😉 .Inak, na kontrolu stitnej zlazy idem asi o mesiac...

shandy
23. jún 2010

@maticap.ja som to urobila rovnako ako pisala lenny71,ja som nebola v ziadnom sk CAR, sla som rovno do Brna, lebo ma presvedcili dievcata v tejto teme, preluskala som si po veceroch celu temu a bola som rozhodnuta pre Brno 😉 ,maticap povedia ti kolko co stoji, daju ti cennik a je na tebe, kedy sa rozhodnes ist do stimulky a ci ist alebo neist. Lieky ti predpisu v Brne, ale niektore ti vie aj tvoj gyndo, ak chces usetrit a ak mas normalneho gynda a nebude s tym mat problem (clostibegyt, utrogestan...). Dievcata zhanaju aj tu na koniku od inych stimulantiek lieky, je tu na to aj tema...ja som vsetko brala z Brna, lebo som nemala cas to inde zhanat a vybrala som ich v lekarni, co je priamo dolu pod Reprofitom.

shandy
23. jún 2010

maticap. pisem ti IP 😉

maticap.
23. jún 2010

@shandy dik, cakam na IP 🙂

rebeca_1
23. jún 2010

@maticap. ja som si dnes vsetky lieky vybrala v Reprofite. Ale podla mna sa viac oplatia kupit u nas na Slovensku. Ale ide o babatka, nie o peniazky, vsakze?
A co sa tyka platenia, Vitouskova mi dnes povedala ze od juna 2010 stoji IVF soft 13 000 cz.
@shandy dnes som pospajala vsetko mozne. Ta kabelka je na najucinnejsi liek na bolave srdiecko. Uz teraz sa tesim na stekliky....
@lenka20 k nadstandartnemu Reprofitu treba aj nadstandartnu kabelku )))

Dakujem Vam ze ste na mna mysleli...
Drzim palceky vsetkym!

shandy
23. jún 2010

Babulky aktualizovana tabulka, nove kocky, ak chcete pridat napiste mi udaje a doplnim 🙂
Čakateľky na stimulku:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., teraz soft IVF v RF jul
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF negat., dalsie IVF soft v RF jul 2010
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA ☹ , dalsia stimulka?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET/ET:
Lenka20 (32r), ET s darcovskymi, posledny mohykan, ET 14.6.2010, pozitivny TT 22.6.
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KET 25.6.
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF (prednison, anopyrin, fraxiparine), OPU 23.6.
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o),TP: januar 2011
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF, OPU 5.5. – 8 vaj., ET 10.5-2 embrijka, krv +24.5 = tehu :o), TP:?
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Dior, 2 deticky - chlapci,
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF- FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninockaskv – KET GynFiv, cakame na vysledok
Labus
Cavik

mircalla
23. jún 2010

@maticap a inak jasne ze mozes povedat, ze dakujem, neprosim....vsetko sa dozvies na konzulatcii, ta je nezavazna, nic sa neplati, tak sa dohodnete co ako ako...zober si akurat vysetenia, co mas....ak nemas vsetko, tak im povies....vobec ziadne odporucanie nepotrebujes

okrem toho tvoj gyndos ti nema co odporucat do akeho CARu mas ist....toto je uplne tvoja sloboda volba....niektori gyndosi to robia, lebo ma akoze s konkretnym CAR urcitu spolupracu....ale to preto, ze chcu mat z toho nejake benefity....slobodna volba nezabudaj🙂))

shandy
23. jún 2010

este uprava:
Čakateľky na stimulku:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., teraz soft IVF v RF jul
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF negat., dalsie IVF soft v RF jul 2010
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , dalsia stimulka?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET/ET:
Lenka20 (32r), ET s darcovskymi, posledny mohykan, ET 14.6.2010, pozitivny TT 22.6.
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KET 25.6.
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF (prednison, anopyrin, fraxiparine), OPU 23.6.
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o),TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Dior, 2 deticky - chlapci,
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF- FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninockaskv – KET GynFiv, cakame na vysledok
Labus
Cavik
maticap.

maticap.
23. jún 2010

@mircalla
@shandy
vdaka babulky 😉 Este jedna otazka- tiez ste uz o tom v minulosti pisali: je mozne aby mi kontrolne UTZ pri stimulacii a odbery krvi robila moja dr.? Ak teda bude ochotna? Predsa len - neviem ako casto sa to sleduje a behat do Brna viackrat za tyzden by sa mi asi nedalo....hoci pre babatko som schopna urobit cokolvek 😵

mircalla
23. jún 2010

v brne sa robi len UZV, krv sa neberie....aspon nie pri minimalke...baby co ste mali IVF, tak brali aj krv?
ale mozne to je, ze ti urobi UZV aj tvoja doktorka, i ked ja odporucam radsej si zajst do brna....
inak pri minimalnej simulke sa tusim ide na UZV len raz ci dva krat na kontrolu folikov, dobre si to pamatam baby?

maticap.
23. jún 2010

@mircalla aha, dik, zase som o nieco mudrejsia 🙂 Ale aj tak mam este riadne medzery v ramci IVF a ako to cele vlastne funguje. Ak vas nieco napadne, kludne mi napiste - budem velmi rada 😀 . Ale teraz musim PC prenechat manzelovi... 😒 Tak pekny vecer! 🙂

tanitta
23. jún 2010

aahojky
@shandy .. pekne ciselko stastneciselko 😉
@rebeka33 to je teda smola ☹ ... ak ti to psychyka dovoluje chod cim skor do dalsieho kola telo je nabudene tymto"vcasnym" tehotenstvom....drz sa...
@maticap. no je tu este moznost ze by si sla jeden pokus tu na sk a ked by neklaplo mozno ti zostane nejaky arzenal dobrna 😉 a budes mat potom o nieco lacnejsie kebyze ti naaahodou lieky ostanu...
baby bola som na utz len tak a cuduj sa svete aj folik 16mm 😀 ... no a este ma caka HP na 3Dc len ja nechapem ci dr chce zo mna spravit snazilku ci co?? 😀 😅
ako vas tak citam tak uz si pripadam ako najvacsi amater co sa tyka informacii klobuk dole kocky 😉
pozdravujem

shandy
23. jún 2010

@mircalla spravne pises 🙂 , uzv pocas softu raz - dva krat. da sa dohodnut aj tak, ze ti ho urobi tvoj doki, ale pravdupovediac je to skor riesenie v nudzi, lebo tvoj doki nemusi mat taky dobry uzv a predsa oni lepsie vedia vyhodnotit co vidia z hladiska IVF. krvicka sa neberie...
@tanitta a ze tebe je za tym snazilkovanim smutno 😀 😀 , no krasny folik o chvilku bude ovulka 😉 , tanittka bud rada, ze si si to nemusela studovat ako my... 🙂
pekny vecer babule

tanitta
23. jún 2010

@shandy no hetero a zygotov som nastatsie nemusela riesit 😝 .. to by som uz asi nezvladla odkedy som namaterskej mam problem zratat 9+7 😀

ninockaskv
23. jún 2010

@shandy, riadna armada.. tak teraz uz len chytit tu dobru vlnu a zviest sa 😀

rebeca_1 bocian a kabelka znamenaju urcite dobry zaciatok 😉 😉

boze baby, ja kym to cele precitam aj vzdy zabudem, komu co chcem napisat, vy ste tu neskutocne aktivne.. ja nastastie na testovanie nemyslim, predtym KET bola riadna kriza.. teraz je tolko roboty s tou svadbou, sme prave teraz zistili, ze mame nejaky financny deficit a neviem, kde zozenieme peniaze.. nejak neprisli tie, co boli slubene.. budem musiet siahnut na peniaze na konte, ktore je urcene na nasich buducich maluskov.. hadam to tak ma byt a zase sa tam tie peniaze vratia.. 😅 ☹ ale som z toho nesvoja

ninockaskv
23. jún 2010

ja ked som bola na IVF v GF, tak si pamatam, ze som aj o dusu chodila na krv.. vzdy rano.. "ohlasili ste sa na recepci" ble.. vzdy som zabudla 😉 😉 😉

ninockaskv
23. jún 2010

a este moja uprava, asi je cas 😅

Čakateľky na stimulku:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., teraz soft IVF v RF jul
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF negat., dalsie IVF soft v RF jul 2010
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , dalsia stimulka?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET/ET:
Lenka20 (32r), ET s darcovskymi, posledny mohykan, ET 14.6.2010, pozitivny TT 22.6.
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KET 25.6.
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF (prednison, anopyrin, fraxiparine), OPU 23.6.
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o),TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Dior, 2 deticky - chlapci,
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF- FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, cakame na vysledok
Labus
Cavik
maticap.

mircalla
23. jún 2010

no to mi na RF vyhovovalo, ze som nemusela byt medzi 7,30 - 8,00 nastupena na krvi a neskor hned na to UZV
v Heliku sme sa tlacili v tej miestnosti 4x3 metra, no hruza...i ked nic proti heliku inak..fajn ludia
v RF sa da ist na UZV aj doobedu ci poobede...je to bez stresu, a ziadna rada

@ninockaskv drzim palce strasne, aby to vyslo

maticap.
23. jún 2010

@tanitta hmmm, aj toto mi uz preblesklo hlavou 😉 dik za inspiraciu 😵

maticap.
23. jún 2010

baby, a este jedna otazka -slubujem, ze na dnes uz posledna - keby ste si mali vybrat zo slovenskych CAR, v ktorom ste sa citili najlepsie? Ten tanittin napad sa mi celkom zacina pozdavat - ved ako mam uvedene v pase: som zdravy clovek, tak nevidim dovod preco neotehotniet aj "doma" 😵 ...skoda len, ze "doma" z toho tri roky nic nie je... 😠 a ak by zo "slovenskej akcie" nic nebolo, tak sa vrhnut na Moravu a odniest si malu Moravacku 😀 alebo Moravaka 😵? alebo aspon moriaka? 😝 😀 😵
Idem buvat, dobru noc a este raz diky! Ste vsetky strasne zlate!!! 🙂

tomka12
23. jún 2010

Čakateľky na stimulku:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
rebeca_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., teraz soft IVF v RF jul
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF RF soft-neg., soft RF august 2010
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF negat., dalsie IVF soft v RF jul 2010
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF-MA , dalsia stimulka?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET/ET:
Lenka20 (32r), ET s darcovskymi, posledny mohykan, ET 14.6.2010, pozitivny TT 22.6.
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KET 25.6.
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF (prednison, anopyrin, fraxiparine), OPU 23.6.
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o),TP: januar 2011
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Dior, 2 deticky - chlapci,
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF- FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninockaskv – 1xIVF GF *chlapcek nam zomrel v 42 tt*, 1xKET GF neg., 2 KET GynFiv, cakame na vysledok
Labus
Cavik
maticap.

mircalla
23. jún 2010

no ja za seba - navstivila som gynfiv a helios, z tych urcite helios
baby dost nadavaju na SPLN, ferticent nepoznam

tiez neni velka spokojnost s iscare BA, ale zato co som citala iscare martin si chvalia

zavisi ze odkial si, centra su v BA, Martine a KE....ja by som asi helios martin....ten iscare v martine tiez nemusi byt zly...ale nemam osobnu skusenost...

rebeca_1
23. jún 2010

@ninockaskv kiezby si mala pravdu. Ja uz na babatko cakam viac ako 8 rokov.
Ale najprv si na rade ty! Uvidis v piatok, ked testnes aku radost budes mat... A ja s tebou.

rebeca_1
23. jún 2010

@maticap. mne sa zda vo Ferticente v BA slabe laboratorium. A tiez aj embryologicka.

tanitta
24. jún 2010

ahojky
@maticap. ked na sk tak jedine MT helios ... alebo iscare ale v martine ...tam posobi dr Tomas super lekar pristup a vraj a personal je fajn odisiel z heliosu....aj ked zase ked si vezmes dobre reagujes na tabletkovu formu pisala si ze si mamla 3foliky?+ nieco dopichnut alebo priamo tam ti predaju... susit to tak v brne....v podstate by ta to vyslo cenovo este menej ako na sk cez poistovnu...
@rebeca_1 tesim sa ze mas super pocity z R 😉
pa

maticap.
24. jún 2010

@tanitta kamaratka bola vo Ferticente, vyslo jej to na prvy sup a bola spokojna... ja viem, ze to zavisi od cloveka a toho kto co ocakava..no ved uvidime. Som z Trencina, takze blizsie to mam do Blavy. No na druhej strane - samozrejme, ze radsej zvolim kvalitu pred vzdialenostou. 😉
Vcera som hovorila s muzom, ze asi pojdeme do Brna 😉 a on stale nemoze uverit, ako je mozne, ze doplatky za IVF na Slovensku su rovnake ako samoplatca v Cechach.... 😕
Ano, pri clostyle som mala prvykrat jeden folik, druhykrat dva a tretikrat ze rovno tri 😀 . Utrogestan som neznasala prave najlepsie... tocila sa mi z neho hlava a bola som unavena.

mircalla
24. jún 2010

To preto to je lacnejsie, ze to neni klasicke IVF ale minimalna stimulacia, neberies tie drahe injekcie, ale clostyl, pripadne sa len dopichne uz.
A tiez cennik vykonov tam neni drahy.
vidim, ze sme sa s tanittou zhodli, co sa tyka slovenskych CAR🙂
Blavu by som vobec neriesila, podla mna su obe CAR otrasne, ked tak Brno alebo Martin (z Trencina do Martina to neni dalej ako do BA).
Ja som v BA nebola ani na jednej stimulke, a pritom som odtialto.

mircalla
24. jún 2010

co sa tyka utrogestanu - tie priznaky mal asi kazdy, treba to vydrzat

maticap.
24. jún 2010

@mircalla no vidis, a ked som to povedala o utrosi v tej nasej antisterilke, tak na mna pozerali ako na mimozemstana - ze to vaaazne? no co mam na to povedat.... dnes sa pokusim dovolat svojej gyndoske, ze co teda navrhne dalej (myslim, ze nic nove nevymysli) a potom idem hladat infosky s tym nasim CAR....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre