Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martini
3. mar 2011

@callex ďakujem. To svrbenie prešlo z teba na mňa. Už od tej januárovej dovolenky, asi slniečko príliš presúšilo položku a od vtedy to tak nejak trápi...
@rebeka33 ťa tu spomíname, chýbaš nám ;) Dúfam, že všetko je ok.

rienok
4. mar 2011

fuha nikde nikto, chodim tu kukať čo nové a nikto nepíše 😕

rienok
4. mar 2011

ozaj aha co som nasla na stranke fertility.sk kalkulacku pravdepodobnosti úspechu IVF ... a vyšlo mi 20,3% čo je výborné keďže idem na 5.IVF 😀 http://www.ivfpredict.com/index-1.html
p.s. sa aj slamky chytím ak treba, no ale treba veriť a ak mi totok pomôže k väčšej pohode tak prečo nie 😉

shandy
4. mar 2011

ahojte dievcence 🙂
@lenka20 drzim silno palce a dufam, ze tu hnusobu uz daju z teba von, nech vsetko dobre dopadne.
@takyna takynecka, aka je Bibka uz velkaaa, neskutocne 🙂 . To videjko je krasne.
babulky vsetkym Vam drzim palce, nech sa Vam podari otehotniet co najskor. Myslim na vas. Pekny den

rienok
4. mar 2011

wild yam ... máte to niekto odskúšané? možno pomôže 😕

andysok
4. mar 2011

@rienok ahoj prave som to skusala...odpovedala som spatne kedze som teraz tehotna.....ukludnim ta vyslo mi to na 25,5% a otehotnela som

rienok
4. mar 2011

@andysok no super 😀 tak to je výborná správa, a vyšlo Ti aj že budú dvojičky 😀 ?

takyna
4. mar 2011

@shandy krásne tahas, este par tyzdnov vydrz a budes mat dvojmo velke stasticko, myslim na teba, a drzkam palce , a tesim sa na fotecky princov 😵 😵 😵 😵 😵

koceny pozdravujem vsetky, nestiham konikovat, obcas, kuknem ako sa vam dari, drzim vsetkym palce nech je rok 2011 plodny 🙂

tinna13
4. mar 2011

@rienok ahoj mne to vyslo na 21,3 a tiez som tehotna, takze aj tebe sa to uz urcite podari

ninockaskv
4. mar 2011

@takyna waaau.. uzasne video, pre nas by mohli spravit nejaku alternativu so skumavkou 😀 😅 😅

@rienok.. co ti ja viem, raz cysta, potom punkcia, kyret a pruser po porode, 2x mimomaternicova, 1x punkcia.. dufam, ze az do najblizsieho porodu som so vsetkym skoncila .. 😨 😨 😨

ja som dnes bola u zubara, musim sa pochvalit, ziadny kaz !!! co je na mna uzasne, sice prasknuta plomba, ale ziadny kaz ..

a vecer ideme do nitry na nejaky gala vecer.. nejdete niektora nitrancanka?? 😀 😀 😀 😀

shandy
4. mar 2011

@takyna dakujem takynecka, tak verim, ze este vydrzime pokope, nech su drobci dostatocne velki 🙂
@ninockaskv ninocka ty ako? Uz si Reprofitacka aj ty? 🙂

ninockaskv
4. mar 2011

@shandy ano, uz od stredy 😅 stelcl je teda riadny klasik 😀 😀

shandy
4. mar 2011

@ninockaskv supeer, tak drzim palce, nech je Reprofit to prave orechove 😵 😵 😵

callex
4. mar 2011

@ninockaskv a akyze gala vecer..prezrad..

callex
4. mar 2011

no a mne vyslo 11,7percenta..hmm nic moc teda.

martini
4. mar 2011

@rienok Aj ja som tú kalkulačku našla a vyšlo mi približne to čo tebe a raz som našla aj taký ten výpočet jonášovej metódy pre úspešné IVF 🙂

martini
4. mar 2011

Ja keď som šla, tak som si skúsila pozrieť výpočet podľa jonášovej metódy a vyšlo mi, že deň moje plodné dni (teda OPU) sú približne v rámci tých jonášovo plodných a ešte aj v deň OPU som na lunárnom kalendári našla, že je deň pred splnom a že je super sadiť semiačka (napr. paradajky...) a že sa im určite bude dariť 🙂))) tak som si to pretočila na ľudké semiačka a vyšlo 🙂 žeby som tomu mala začať veriť?

ninockaskv
4. mar 2011

@callex ja ti neviem, chlap ma pocit, ze ma musi zabavit a zamestnat, nieco tam zasponzorovali, tak tam ideme .. nemam tusenie, co to je.. 😕

baby, ja uz nic neratam, necitam, neplanujem.. evidentny priznak depresie .. alebo co 😅 😅

martini
4. mar 2011

@ninockaskv Žiadnu depresiu nepripúšťame 🙂 maximálne sa nám niekedy dočasná letargia prihodí, hm?

falin
4. mar 2011

Ahojte, aktualizujem tabulku. Som tento tyzden nemala cas kuknut na konika ze co nove, teraz som vas na rychlo prebehla, ale uz si nepamatam co som komu chcela 😖. Tak vam poprajem aspon pekny dnik

PREDSTIMULANTKY:
callex
rienok
gabinkaa
ofinka
luly3
lianka7
cecil36
falin

ČAKATEĽKY:
tina1- ET 10.02.2011- vložené 2 embryjká, čaká na výsledok

STIMULANTKY:

TEHULKY:
rebeka33 - 16.02.2011 - tripletesty
pikha - 3.3. 2011 - morfo
shandy
violoncielka
modra
tomka12
tinna13
martini

MAMIČKY:
zuzla80
olympia
orsulka
takyna
tanitta
avaka
julietka
mirinda10
anty
dior
mircalla

yeliel
4. mar 2011

Ahojte baby..tak sa asi k Vam pridam ak ma zaoberiete 🙂
Dnes som sa dozvedela ,ze nam ani 3IVF nevyslo ☹ takze,ak sa pozbierame skusime Brno,lebo uz akosi neviem kam a ako dalej ☹

ninockaskv
4. mar 2011

tak jo.. letargia.. uvidim dokedy 😕 hadam nas niecim milym potesia v piatok v RF 😅

martini
4. mar 2011

@ninockaskv budúci piatok idete kuknúť Brno?

ninockaskv
4. mar 2011

@martini nie, uz sme boli v stredu, len chce skumat sliznicu kvoli tym 2 mimomaternicovym ... to budem nejaky 11 DC a ked bude dobra, tak mozme ist do toho, ked bude zla, hrozi hysterektomia.. asi preto ta depka 😖

martini
4. mar 2011

@ninockaskv pamätám, že to tak máte, len som nevedela kedy presne máte ísť na ten ultrazvuk ešte. dúfam, že Štelcl bude aj z 11dňovej sliznice nadšený 🙂 a nedepkuj sliznicu 🙂 ...viem, viem, to sa ľahko hovorí... ja som zasa v depke, lebo stále rozmýšlam či to HCG včera bolo dosť...už si aj nadávam, že nech sa ukľudním, že tak embryjku nepomôžem...ale poznáme sa...

martini
4. mar 2011

Baby a ešte ma napadlo, celý január som pila tie kvapky femigard...čo veľa žien chváli...možno aj to pomohlo 🙂

gabinkaa
4. mar 2011

@yeliel ahoj, tak vitaj u nás, škoda, že nevyšlo, ale držíme palce 😉

yeliel
4. mar 2011

@gabinkaa ahojcek,dakujem za privitanie 🙂
tak som sa vyplakala a asi to este chvilu potrva a spravime si vylet do Brna 😉
Ty ako pokracujes? uz budes aj stimulovat?

gabinkaa
4. mar 2011

@yeliel viem ako sa cítiš, ja zatiaľ ešte nie, lieky mám odvčera doma, ale čakám na mrchu, snažím sa pevne veriť, že to bude tentokrát úspešné

yeliel
4. mar 2011

@gabinkaa urcie bude,,musi 😉
A aky protokol ta caka? a ake mas vcielky?
Ako to tam vlastne chodi? Ak sa objednavas na prvu kozultaciu tak uz priamo k Dr.ku ktoremu budes chodi? ci ako to je? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre