Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
25. nov 2014

@silvia545 ahoj..ak chces mne zostali femi kvapky..cca tristvrte flasky..darujem ti ich..;)

franzziska
25. nov 2014

@renitr ved ty si chválila tusim fericent nie? jak to ze si není tam? sa nieco pokazilo?

silvia545
25. nov 2014

@gagirl jééj dakujem ti zlatko 😉 😉 beriem ich,napíšem ti do ip adresu? 😉

buba08
25. nov 2014

@katka1710 dakujem za odpoved 🙂, ja som bola v SPLNE u Hredzaka, cista katastrofa, potom Helios, napodobne, teraz sme v Brne, zatial bez pozitivneho vysledku

silvia545
25. nov 2014

@diska 😀 😀 no čo už ,budem mať potom aj bábo rozkokošené 😀 😀

gagirl
25. nov 2014

@diska supeer..tesim sa s vami..drzkajte sa🙂

silvia545
25. nov 2014

@diska prosím ťa a čo je to pipelle? 😉

gagirl
25. nov 2014

@silvia545 ok mozes..si z Nitry?manzel tam pracuje..pripadne mozme aj cez neho..alebo ti ich poslem..🙂

silvia545
25. nov 2014

@gagirl nie od Nitry,bližšie ku Ga 🙂

gagirl
25. nov 2014

@silvia545 aha..tak to asi nebudeme komplikovat..ci?..poslem ti ich teda postou?

diska
25. nov 2014

@gagirl dakujem,teba kedy caka utzv?

silvia545
25. nov 2014

@gagirl to teda asi nebudeme komplikovať,jedine,že by to zobral do NR cez dediny 😀 napíšem ti adresu 😉

diska
25. nov 2014

@silvia545 to sa robi mesiac pred transverom medzi 19 az 21Dc,je to akoby male poskrabanie sliznice,moze to pomoct uhniezdeniu.

silvia545
25. nov 2014

@diska aha a koľko stojí také poškrabkanie 😀 a to ti ako robia 😉

diska
25. nov 2014

@silvia545 na koze to robia 😀 je to nieco ako ET nieco tam zavedu ,trosku citis tlak a uz to je,chvilocka .
je to za 0 e 😀

silvia545
25. nov 2014

@diska to som prekvapená že to nič nestojí 😕 já že tu napíšeš nejakú neuveriteľnú cenu a za tie peniaze by mi to mohol aj môj priateľ poškriabať 😀 😀

gagirl
25. nov 2014

@diska vo stvrtok idem znova..jeden som uz mala minuly stvrtok..teraz bude druhy..aj ked budem len 6plus 0 tak si myslim ze na srdiecko este skoro..

gagirl
25. nov 2014

@bergalm drziiiim palce na zajtra moja..🙂kedy ides,rano?..

haimi
25. nov 2014

@lemoni86 drzim palce, nech to spinenie skonci co najskor a vsetko pokracuje dobre ako ma. Ja bacujem este stale v nemocnici. Este tu budem cely dalsi tyzden a v pondelok sa uvidi co dalej. Vcera mi robili sono, zatial vsetko ok. Len uz od nedele mam hnedy vytok, tak mi dali navyse infuzku alebo injekciu a kazde rano tabletka. Neviem ci sa po tom krvacani oneskorene cistim, alebo co.... Odpisal ti Marcel niekedy ohladom zvysenia progesteronu. Ja beriem jeden crinone denne, tak neviem, ci to nezvysit na rano a vecer, ked uz cakam tie dvojky 😉

cmudlo
25. nov 2014

@diska Ďakujem za odpoveď! Myslíš že by som si msla urobiť aj hemato aj repro imuno, keď už sa nám na 4 pokus pomocou ivf podarilo bábätko? Ale 3 roky dozadu...

cmudlo
25. nov 2014

@silvia545 Tak idem aj ja brať inofolic a Femi. Zoženiem to v lekárni? Pre manžela nepotrebujem nič. ..má výborný spermiogram. Alchemilku začnem piť až neskôr. Vraj to nie je dobré piť dlhodobo. Začnem asi od 1 dc v mesiaci stimulácie.

silvia545
25. nov 2014

@cmudlo áno kúpiš to v lekárni,inofolic stojí 15 eur,Femi neviem presne už 😉 já som alchemilku pila 3 mesiace pred ET,v deň ET sa nepije,len týždeň som v mesiaci alchemilku nepila a pri každom ET dr. povedal,že mám krásne pripravenú výstelku v maternici 😀 že tam bude embryjko ako vo vatičke 😉

bergalm
25. nov 2014

@gagirl dakujem a objednana som poobede takze trpnut budem veru mam obavy,vzdy po vnutornom sone ked mi robili tak som zacala krvacat al.spinit mam to v sebe akosi zafixovane

cmudlo
25. nov 2014

@silvia545 a nepodarilo sa?

bergalm
25. nov 2014

A tym padom som vzdy skoncila v nemocnici s obrovskym strachom....Tak preto a samozrejme ci to nieje mimomaternicove,ci tam je vsetko atd.asi mi sibe al.je to z toho neskutocneho skrkania v zaludku mate to aj vy kocky?benny11,gagirl a ostatne tehulky?

lemoni86
25. nov 2014

@haimi ahoj, nie marcel mi ohladom toho nic nehovori, len ze to je ok ze to sa stava....ty mas inac aky ten vytok? Moj je ako biela kava, resp utros je z neho taky...mne ked to neprejde za tyzden, tak asi tam znova zavitam tiez, teraz by som uz ale brala nadstandard na samotke, lebo vela krat sa stalo ze stare babky chrapali a tak :-/...drzim ti palce, bobaciky su v poriadku a to je hlavne...netrci ti uz brusko? 🙂

gagirl
25. nov 2014

@bergalm neboj..nebudes..a uz mozno uvidite aj srdiecko..budem na teba mysliet..drz sa🙂

gagirl
25. nov 2014

@bergalm ja nemavam take..ja okrem obcasnych bolesti alebo pichani v podbrusku necitim nic zvlastne.
Asi musia castejsie papat..nie?ozaj mas aj nejake nevolnosti?

michelitta
25. nov 2014

@cmudlo ahojky ak mas nejake vseo otazky, pod s nami do skupiny ivf rady a skusenosti ;)

lemoni86
25. nov 2014

@bergalm mne skvrka hlavnev noci, uz som si nachystala banan aj hrozno nech to zajem...inac mi v crevach buble skoro furt a mam vetry...dnes inac som sa dost vylakala...som si merala s tym meracom tlaku co sa meria na zapesti a mi vysiel 154 na 85...o pol hodky, dala som si strucik cesnaku vysiel 125 na 75 a o dalsiu polhodku bol 112 na 65..tak neviem ci ten vysoky mam brat ze fakt...lebo sa mi to zda az prilis rozdielne...a ja sim s tlakom nikdy priblem nemala...dokonca skusal mm merat, ten ma stale pod 120 na 80 a mu vyslo 135 na 85..hej a u doktorky vcera rano 107 na 75....
A teraz som si merala, tak na lavej ruke 108 na 55 a pravej 129 na 70...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre