Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
20. dec 2014

@crazybabenka kolkaty si den po vklade?3 myslim..ze?tak to je este moc skoro aby test ukazal..podla mna napis Stelclovi co mas robit..ale radsej ponechaj utros pre istotu..nevysadzaj este..

crazybabenka
20. dec 2014

@gagirl písala som mu.....ale neodpisuje.....myslím....že odpíše najskôr v pondelok.....teraz som na seba nasratá....že som povedala docentovi....že sono je zbytočné.....teraz si už môžem pískať.....bábo by ešte nevidel....ale videl by....či nebola cysta a nepraskla 😒

crazybabenka
20. dec 2014

@gagirl vklad som mala v stredu....tak 3 deň 😒

silvia545
20. dec 2014

@gagirl nie nebudem ho už brať,,taká som smutná z toho,že sa mi to takto pohnojilo 😒 už som sa tešila,že o chvíľu začínam a nič,,dúfam,že daľšia ms mi nepríde zase po 15 dňoch ako táto 😒 sa mi to nezdalo,lebo hned ma boleli vaječníky a podbruško stále odvtedy ako som ho začala brať ☹

silvia545
20. dec 2014

@franzziska nie nemám,,ja mám odumreté vaječníky,ale vaječníky som mala dobré,presne na deň mi chodila aj ovulka 😉

zabka1124
20. dec 2014

@donatela zlaticko, no krasne miery mate, neboj aj keby ste sa narodili skor, tak bude z neho valibuk🙂!!!!Drzte saaa🙂!!!!Matusko sa narodil prirodzene , tiez taky maly valibuk bol na ten tyzden🙂!!!!Bezim sa venovat rodinke🙂!POzdravujeme vasu🙂!

diska
20. dec 2014

@crazybabenka ahoj,citam co sa ti prihodilo,ja by som si dala utros ,kto ti ho kazal vysadit?

crazybabenka
20. dec 2014

@diska volala som do RF

diska
20. dec 2014

@crazybabenka ale kto ti radil?sestricka ? doktor? lebo vzdy kazu brat utros az do testu aj ked krvacas a v case krvacania ho jest a nie vkladat.

franzziska
20. dec 2014

@silvia545 ja mam...ale neviem ako to je ak takto nan reagujeme...ze ci je pre nas zbytocny alebo to chce dlhy cas...lenze to je blbe ak mame zacat v januari s liekmi však?

crazybabenka
20. dec 2014

@diska asi sestricka...teda ta co mi zdvihla hotline

diska
20. dec 2014

@crazybabenka to asi zdvihla lekar,daj si ten utros ,vydrz a potom ak nebudes krvact chod pripadne na krv co najskor,silno ti drzim palce.

gagirl
20. dec 2014

@crazybabenka Hm..to neviem ci cez vikend odpisuje..ale kazdopadne utros este vkladaj..alebo ked budes krvacat papaj..v pondelok ti urcite odpise..drzkaj sa..

ludinka
20. dec 2014

@kako23 ☹ tak to je teda ozaj smola .........rychlo sa uzdrav, odychni a uvidis ako dalej

crazybabenka
20. dec 2014

@diska dam...a rano pojdem na sono...robi kamarat na pohotovosti...babo neuvidi...ale ak to je prasknuta cysta to uvidi aj cez brucho....ved ak je to mrcha...tak uz tie 4 utrose hore dole

kako23
20. dec 2014

@ludinka kazdy mesiac je pre nas vzacny, vzhladom k stavu mojich vajecnikov a takto strasne sa to este skomplikovalo...uz nemam sil na nic. Tebe sa ako dari? Dufam, ze drobcek Vam krasne rastie v brusku.

diska
20. dec 2014

@crazybabenka teraz to uz ustalo? ja som ale uz neskor v 6tt uplne silno zakrvacala az som mala vlozku trvalo to od noci do rana a vsetko bolo ok ,nikto nevie z coho ono tam asi obcas nieco praskne alebo sa velmi prekrvi.
aku si mala vysku sliznice pri v kllade? a ake mas mnozstvo utrosu?

ninuska8
20. dec 2014

"Embryá sa uchovávajú v špeciálnych kontajneroch, ktoré sú uložené v tekutom dusíku. Pri veľmi nízkej teplote, až mínus 196 stupňov Celzia.

Nie všetky embryá prežijú zamrazenie. Po rozmrazení sa dá využiť asi 60-80% embryí."

Je toto podľa vás správne? Takto hazardovať so životmi svojich detí? Nech prichádzajúce Dieťa otvorí vaše srdcia pre rozlišovanie...

silvia545
20. dec 2014

@franzziska no ved toto,,budem si musieť na to tehu ešte pár dní navyše počkať 😀 😀 ked to aj tebe takto robilo,tak tiež by som ho asi nebrala,,ja beriem ešte kapky od dr. Valoviča,na podporu vaječníkov a čistú kys.listovú 😉

franzziska
20. dec 2014

@silvia545 presne aj ja...ktovie ci tie kvapky vlastne pomahaju...možno ho budem brat v silnejsej davke az kde MS dojde

pozerala som ze si od Nitry to nie si moc daleko 🙂 chodíš do brna po dialnici ci cez senicu? 😉

diska
20. dec 2014

@ninuska8 ty moja zlata neotravuj zjavne nevies o com tocis.

crazybabenka
20. dec 2014

@diska len so mna isli s prepacenim take kusy ako sliznice...ako ked mas silnu mrchu... a po tom asi po dvoch hodinach to zacalo ustavat a teraz nic

crazybabenka
20. dec 2014

@diska okolo 8mm a mala som utros 4-0-4 a vcera ked som zacala spinit tak mi ho zvysili na 4-2-4

silvia545
20. dec 2014

@franzziska ja som tie kapky brala aj pri malom,kys.list. tiež a pila alchemilku,,no a teraz som chcela vyskúšať inofolic a som doskúšala 😀 😀
áno moja chodíme cez Senicu do Hodonína,,to je naša trasa,každý rok tak chodíme v lete k tete do Dečína ,,a ty si odkiaľ 😉

diska
20. dec 2014

@crazybabenka tak to si mala ukazkovu slizniu,neviem co sa mohlo pototo ☹

ada274
20. dec 2014

@ninuska8 nesud aby si nebola sudena. Nic o tom nevies, ale ides vysvetlovat? Venuj sa svojim detom ked uz mas to stastie a nech ta nepali co nemusi.

silvia545
20. dec 2014

@diska 😀 😀 😀 😀 bravoo 🙂

diska
20. dec 2014

@silvia545 inofolic by nemal sposobovat co sa ti deje a ma sa brat minimalne 3 mesiace ,teda ucinok sa dostavju cca po 3 mesiacoch a u niekoho aj neskor a bolest v vajecnikoch je skor dobry priznak ,ze zacinaju pracovat,ale tak kazde telo je ine.

franzziska
20. dec 2014

@silvia545 TT a ako si spokojna s cestou? 😠 😀 😀 😀 hned ako prejdeme hranicu tak cesty su aspoň lepsie v tom ze su vacsinou rovne a u nas sama zakruta od Karpat 😀 😀

franzziska
20. dec 2014

@diska co by nemal sposobovat? to ze oddiali menzes??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre