Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
14. jan 2015

@franzziska ja mam este len treti den..to znamena druhy den stimulky-4 merionaly 75 v sebe..preto je mi asi ok...🙂
este je asi skoro...a nemam clostil...

silvia545
14. jan 2015

@evadek chodím k Macháčovi,,ja mám odumreté vajíčkovody a mm nepohyblivé spermie 😒 hádam ešte druhý deň brania liekov je málo,uvidíme zajtra ako sa budeme cítiť 😉

silvia545
14. jan 2015

@franzziska no dneska aj mne prišlo trochu nevolno,,z ničoho nič,taký studný pot ma oblial a točila sa mi aj trochu hlava 😒

franzziska
14. jan 2015

@evadek wow to beries az 4 ? dost..a to ich pichas hned po sebe naraz?

gennara
14. jan 2015

@franzziska Ja mam mat len clostil, v novembri som mala uplny nativ bez liekov a boli dve vajicka, jedno zrele, ale neoplodnilo sa, tak teraz skusime takto. Len ked ja som mala to spinenie len tak na papieri a po hodinke to zase prestalo... Dnesok asi uz urcite nemozem povazovat za prvy den. Nechapem, co sa deje, vzdy to mavam pravidelne 28 dni, teraz je uz 33. den a este takto... Fakt smola :(

evadek
14. jan 2015

@franzziska nieee...4 mam za sebou..picham 2....takze do jednej vodicky idu dva prasky🙂..

evadek
14. jan 2015

@silvia545 hadam to zvladneme dobre🙂..

silvia545
14. jan 2015

@gennara 1 dc sa berie,ked už máš jasnú krv,,teda musí byť aj na vložke krv 😉 a aké máš dávkovanie clostilu ? 😉

silvia545
14. jan 2015

@evadek no musíme 😉

gennara
14. jan 2015

@silvia545 No, mne lekar dal 3. az 7. den 1 - 1 - 1. Uvidime, ci to bude stacit, lebo ja uz mam dost nizke AMH. Inak aj ty chodis k Machacovi? 🙂

silvia545
14. jan 2015

@silvia545 ja mám 3.až 7. deň 2x2 ,,veru uvidíme,ale stačí nám ked z nás vydolujú aspoň 1 to správne a pravé vajko 😉 áno tiež k Macháčovi 😉

silvia545
14. jan 2015

@gennara 😀 😀 😀 písala som tebe a napísala som sebe,,,porazí ma 😀 😀

rebeka33
14. jan 2015

@balance hovori sa pomoz si clovece aj boh ti pomoze. tak som to tak urobila🙂

ivetahe
14. jan 2015

Ahojte chcem sa opytat,uz druhy mesiac odkladam stimulku v decembri bral manzel ATB,teraz mam ja anginu ako to je mam koncom januara zacat alebo to odlozit,beriem ATB,nala som aj horucku,poradte?

zuzu1108
14. jan 2015

@ivetahe My sme koncom septembra brali obidvaja atb a koncom novembra som isla na stimulaciu.
Ak by si sa bala ze antibiotika poskodia spermie, tak by ste museli cakat tri mesiace, kym sa vytvoria nove. Aj ja som sa bala, ci nebudu este horsie ako su (lebo muz bral dva druhy atb)ale neurobilo im to nic. Ak mas aj horucku, ja by som asi telo nechala oddchnut mesiac.

mimika1973
14. jan 2015

@silvia545 drzim Ti moc palce moja, aby toto IVF uz vyslo a vsetko dopadlo dobre az po zdrave babenko, a ak mozes urcite potom zmen aj porodnicu! Nech sa to vsetko zle uz neopakuje veru....
Ktory den stimulkovania si uz?

sarasota
14. jan 2015

@balance gratulujem 🙂

sarasota
14. jan 2015

@silvia545 drzim palceky, toto IVF bude to prave treba mysliet pozitivne.V nebicku mate strazneho anjelika ten bude nad tebou drzat ochrannu ruku.

silvia545
14. jan 2015

@mimika1973 dakujem,dakujem 😉 🙂 tak to som už dávno povedala,že ked sa nám znovu podarí,tak tam už nie 😉 aj ked mi sám primár navrhol,že ak sa nám to znovu podarí,tak si ma berie na starostlivosť a ked budem tehu,mám sa hlásiť u neho ,,ale to boli len jeho dobré slová,aby aspoň niečo urobili,ked mi môj život dodrbkali 😒 dnes som 2 deň ,,cítim troška pobolievanie vaječníkov a také poštipkávanie 😉

silvia545
14. jan 2015

@sarasota dakujem 😉 viem moja a strašne mu verím,viem,že urobí všetko,aby som nebola už smutná 🙂
vidím,že aj ty máš anjelika ☹ ☹

franzziska
14. jan 2015

@silvia545 ak sa smiem spytat - to bola vina lekarov? aka nemocnica?

gennara
14. jan 2015

@silvia545 aj ty si prisla o babatko? :( my sme prisli on teraz v lete, bola som v siestom mesiaci, nase milovane vytuzene dievcatko by uz malo takmer tri mesiace. Tiez strasne dufam, ze nam posle braceka alebo sestricku. Je to strasne tazke pozbierat sa po takej rane, zvlast, ked nemame este ziadne deticky :(

lenka54321happy
14. jan 2015

@silvia545
Drzim Ti velmi palce, aby sa Ti tvoj dlho vytuzeny sen splnil, tak si to zasluzis 😘😘😘

franzziska
14. jan 2015

@lenka54321happy ,myslim ze vsetky baby odtialto si to zasluzia 🙂 🙂 🙂 aby im to vyslo. 🙂

silvia545
14. jan 2015

@lenka54321happy veľmi veľmi dakujem 😉
hned mi je aj lepšie,ked viem,,že ste tu babulky a povzbudíte každú z nás 😉

silvia545
14. jan 2015

@gennara ☹ ☹
nepochopím to nikdy,prečo sa toto deje ☹

silvia545
14. jan 2015

@franzziska ale áno,každá jedna si to zaslúži 🙂 😉

gennara
14. jan 2015

@franzziska @silvia545 Baby, tak konecne sa k vam pridavam, konecne to prislo, takze zajtra sa pocita prvy den, vsak? a od soboty clostil. Potom dajte vediet, ako ste dopadli na kontrole, ja mam strasny strach, ze sa mi nic nevytvori. Ale treba zle myslienky zahodit 🙂

franzziska
14. jan 2015

@gennara dakujeme...ja idem zajtra a silvika v pondelok 🙂

gennara
14. jan 2015

@franzziska velmi velmi drzim palce na zajtra. Som zvedava, ako dalej potom planuju OPU, ci bude este jedna kontrola alebo uz urcia datum odberu. A to skutocne sme v januari len my tri? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre