Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

veeeron
16. jan 2015

@tinka9075 mne v gf robili laparku-priechodnost a az po nej mi povedali ze z krvi zistili protilatky...bola som nahnevana akoze som to ,,zbytocne podstupila" takze to ma najviac dostalo....snad nam v brne pomozu a bude aj iny pristup nez v gf

janielik87
16. jan 2015

@tinka9075 ale iste zalezi od diagnoz...nam IUI neodporucaju vobec zial...

franzziska
16. jan 2015

@tinka9075 ano ano 😀 😀 ten uzasny pocit po odchode z konzultacie GF citiac sa ako "menejcenny clovek" ktory urobil daco zle 😀 😀 ...to je ten spravny pocit ktory by mal mat clovek u svojho lekara 😀 😀

candour
16. jan 2015

@veeeron bola som aj na sk aj v brne a ziadny zazrak ani nic zavratne ma tam v porovnani s sk necakalo..ale ked cloveka nieco vytoci zda sa mu lepsie asi cokolvek ine..je to aj o tom ktorom lekarovi a akt.nalade,ocakavani atd.

bergalm
16. jan 2015

@gagirl ahoj moja hrozne sa mi cital Tvoj prispevok ☹ je mi to tak luto aj ked sa nepozname osobne sme tu ako jedna rodina a vsetky tu prezivame osudy inych...viem ako sa citis a viem aj to,ze to chce cas ver mi....Mozno si teraz myslis ,ze nie ,ale je to tak,nevzdavajte sa prosim,viem o com rozpravam.Ako vies aj k nam bol osud kruty ,svet sa nam zrutil,ale zodvihla som sa z dna a isla dalej.Myslim na Teba

bergalm
16. jan 2015

@gagirl a myslim,ze ste sa s mm rozhodli spravne i ked to bolo hrozne tazke a najmä pre Teba kedze bolo v Tebe.Presne tak ist dalej a mat nadej,ze pride surodenec co najskor.

franzziska
16. jan 2015

@candour a co este viac si ocakavala?..aj keby som nebola uspesna, brno je urcite zmena najma v pristupe k cloveku....

tinka9075
16. jan 2015

@veeeron v brne je super prístup nie ako v GF ja som sa tam cítila vždy ako číslo 😒 😒

tinka9075
16. jan 2015

@janielik87 tak pôjdete na ivf v Brne sa snažia pomôcť ja som už keď sme šli do centra mala taký dobrý pocit 🙂 🙂

tinka9075
16. jan 2015

@franzziska presne ako píšeš ja som chodila k Harbulákovi no neviem prečo ale ja som mu od prvej chvíle nedôverovala vôbec 😒 😒 pomaly som mu už ani neverila že sa volá Harbulák neviem prečo ale spravil na mna zlý dojem a ten úsmev nasilu no radšej sa nemal usmievať,,,

franzziska
16. jan 2015

@tinka9075 naopak na mna sa nik neusmieval 😀 😀 😀 priam vrazedny pohlad...a vyhrazky smrtou...a nulova pomoc 😀 😀 😀

tinka9075
16. jan 2015

@franzziska na mňa len raz aj to ten úsmev stál za to 😀 😀 😀 no a pomoc tiež nulová,,,

franzziska
16. jan 2015

@tinka9075 aj si mu ho opätovala? 🤐 😀 😀

tinka9075
16. jan 2015

@franzziska áno tiež taký nasilu 😀 😀

candour
16. jan 2015

@franzziska pre mna ziadna.dr v brne pocas 1konzultacie za 20 min tri krat odbehol na 20min a nepovedal mi absol.nic co by mi nepovedal aj dr v ba

candour
16. jan 2015

@franzziska do gynfiv som nechodila a ani sa tam nechyŕtam takze s tym car tym car to porovnat neviem..

franzziska
16. jan 2015

@candour ja som bola v 2 SVK centrach, takze ja mam s cim...stejne nech si vyskusaju sami...vlastna skusenost je naj

candour
16. jan 2015

@franzziska a v brne si hned otehotnela?😉

franzziska
16. jan 2015

@candour ja som hovorila o komunikacii a pristupe...nie o vysledku

franzziska
17. jan 2015

baby chcem sa poradit...robili ste si aj tie zakroky navyse? ako predl. kultivaciu, hatching alebo pisci?...co pomaha k uhniezdeniu?

lemoni86
17. jan 2015

@gagirl ach moja, to niee ☹☹ strasne mi je to luto .. Toto je fakt strasne nespravodlive 😢 ale si silna zena, dobojujes to...a to dietatko v nebi bude vas anjelik a zosle vam poklad, nahradu..tak ako sarasote...drz sa moja !!!!

kako23
17. jan 2015

@candour citala som tvoju skusenost s Brnom, zial aj oni maju niekedy den blbec, tiez su to ludia...ale odborne su ti lekari a embryologovia niekde uplne inde ako na SR. A to mi potvrdilo mnozstvo lekarov zo SR (napr.endokrynologicka, obvodna lekarka ci dvaja gynekologovia) ze Brno je naj a byt na mojom mieste na SR by neplodnost neriesili. Moj lekar v Brne mi za ten rok co k nemu chodim pomohol v mnohych veciach tak ako ziadny iny lekar v zivote a viem, ze vdaka nemu raz budem tehu. Tym som si ista.

silvia545
17. jan 2015

@candour tak to sa stalo aj mne,,boli sme cca 10 min. a za tie minúty pomaly rozprával len dr.aj to by som asi nič nepovedala,keby som mu neskákala do reči,,proste všetko naraz na nás vysypal a kým som sa spamätala tak sme boli fuč 😒 proste nemala som šancu sa ho na niečo ani len spýtať 😒

evadek
17. jan 2015

dievcata dnes 5 den stimulujem na ivf..okrem nafuknuteho brucha mi nic nie je....dnes som spozorovala hlien..uplne vyzorom ako plodny..je to normalne???

franzziska
17. jan 2015

@silvia545
@candour
@kako23
baby tak ja pridam tu svoju...konzultacia cca. 20 minut..lekarka sa mi uplne venovala...kladla som aj otazky...vsetko mi vysvetlila..dokonca hovorila aj o tom co predtým ziaden doktor ani nenaznacil...mnohe fakty mi vysvetlila inak nez mi bolo dovtedy povedane...osvetlila mi veci ktore boli dovtedy zanedbane...pocuvala ma...usmievala sa...citila som ze mi chce naozaj pomoct....odisla som z Brna s nadejou ale najma s pocitom ze NIEKTO MA KONECNE POCUVAL a ak mi to aj nevyjde viem ze som bola v dobrom centre....

silvia545
17. jan 2015

@franzziska možno nás tak rýchlo vybavil,lebo po nás tam čakali daľší 😉 na 12 hod. sme boli objednaný traja ,,tak asi niet sa čo diviť,všetci tomu istému dr.,tak asi preto 😒

franzziska
17. jan 2015

@silvia545 😀 😀 😀 preto sa ja vzdy ak sa to da objednavam mimo hlavných objedn. hodin a menej vytazenemu doktorovi 😀 😀 ja som ted bola na 12tu a nik tam nebol....uplne prazdno 😀 ono niekedy je den blbec - alebo nahoda...lenze v SR-centrach to uz nie je o nahodach vies 😀 😀

silvia545
17. jan 2015

@franzziska no tak dúfam,že ked pôjdem v pondelok na 11,tak sa nebudú ponáhlať na obed 😀 😀

franzziska
17. jan 2015

@silvia545
ja idem na 12tu...tak to snad ja sa mam bat na obed nie? 😀 😀 😀 sme ťapy robime si srandu zo vsetkeho - ale sak co ine nam zostava nie? 😀
hehe inak snad do toho pondelka neprasknem ...som nafuknuta jak zaba 😀
inak bolo uplne prazdno ale parkovisko pozdlz celej ulice bolo napraskane...asi 15 minut sme s muzom jak trpaslici hladali volne miesto 😀

bergalm
17. jan 2015

@tinka9075 ahoj presne tento pocit voci Harbulakovi mal moj muz nedoveroval mu a ani sa mu nepacil

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre