Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ingrid0105
4. feb 2015

@silvia545 fúha, sa teším už 🙂 🙂 🙂 ja viem robíme si prdel, ale aj ja by som mala stiahnutu prdel od strachu, mne vždy prišla ms skôr ako som stihla testovať, dúfam, že raz zažijem pocit testovania a následne radosť // 😵 😵 😵 povieš mi v najbližších dnoch aký to je pocit 😀

silvia545
4. feb 2015

@ingrid0105 no moja,ked ten pocit dvoch // zažijem v najbližších dňoch,tak ti to popíšem do bodky 😀 ved aj mne tak na 10 deň duch a na 11 deň sa mi púšťala svinucha ms vždy 😠

franzziska
4. feb 2015

@silvia545 ja som mala MS dostat nedelu-pondelok...a je streda a nic...ani spinenie...drzim ti palce..budes teda az o 2 dni? ja mam ten 10ty den zajtra 😀 ale ja tam rano fakt nic neuvidim 😀

silvia545
4. feb 2015

@franzziska tak to je dobre,,môžeš byť rada 🙂 a čo si si už skúšala test? 😉

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roberta31
4. feb 2015

@diska ja uvidim co mi povie ked pojdem.dam potom info 😉

haimi
4. feb 2015

@ingrid0105 volala si do toho heliosu, alebo nemas dnes na to naladu?

ingrid0105
4. feb 2015

@haimi no pisala som im, ze prestavat verit centru ako -takemu a nech mi laskavo vysvetlia ako sa nieco taketo moze stat 😠 som zvedava ci sa mi vyjadria. nemam rada nezodpovedane otazky a klamstvo, a ked chcu klamat tak nech sa aspon dohodnu a klamu rovnako. je absurdne ze taketo nieco sa moze cloveku stat. ak mi neodpovedia, ja sa tam zastavim pri najblizsej ceste do Brna a bude po parade, ako hovorieva moja kolegyna, uz le z principu! chcem vysvetlenie 😎

santeema
4. feb 2015

@haimi moze byt o cechach a nasich poistovniach nemam info.

speranza1
4. feb 2015

@ingrid0105 co sa ti stalo drahusik s tvojim centrom? Nemam prehlad.... 😲

silvia545
4. feb 2015

@evadek moja tak ako sa mi máš? od rána 😉

ingrid0105
4. feb 2015

@speranza1 uz od nepodareneho ET sim si od nich pytala svoje papiere, v Heliose robia aj odbery krvi pri kazdom utz. chcela som to aby marcel videl ako reagujem na normalnu stimulku. poslali mi to az vcera a napisali tam ze odobratych 15 oocytov a ja som vo svojich papieroch mala ze odobratych 3 oocytov 😠 to je sila ze 😨

donatela
4. feb 2015

@rebeka33 tak vam prajem skore uzdravenie! Ved este sa braceka nabazi! Moja Lenka sa uz nevie braceka dockat... Inak zo mna asi bude februarovka tiez. Uz som na prst otvorena a hlavicka nalieha...

mircalla
4. feb 2015

@rebeka33 jej gratulujem

evadek
4. feb 2015

@silvia545 stale rovnako..predmenzesovsky. miestami lepsie..miestami dost zle..ty?

silvia545
4. feb 2015

@evadek rovnako ako ty 😒

haimi
4. feb 2015

@evadek @silvia545 baby, este nezufajte a drzte sa 😉

evadek
4. feb 2015

@silvia545 a kedy mas dostat? Neboj ..ja stale dufam.ze nepride

renitr
4. feb 2015

@evadek
@silvia545
kocky velmi vam drzim palce aby testiky boli pekne pozitivne 😉

franzziska
4. feb 2015

@silvia545
@evadek ja sa tak necitim lebo nemavam před MS ziadne pocity....takze taketo bolístka mam po prvy v zivote

sarasota
4. feb 2015

@rebeka33 gratulujem a zelam vam obom vela zdravicka. 🙂

silvia545
4. feb 2015

@evadek dnes alebo zajtra,,ak nebude meškať kvoly utrošu,,ale mne prišla aj napriem tomu,aj ked som ho brala 😉 to dúfam aj ja,,raz budeme šťastné konečne,,ked nie teraz tak na daľší to víde 🙂 😉

silvia545
4. feb 2015

@haimi 😀 posledné zúfalkyne sme s
@evadek 🙂 😉

silvia545
4. feb 2015

@renitr dakujeeeme 🙂 😉

franzziska
4. feb 2015

@silvia545 na mna akosi zabudas 🙂 🙂 😀 a preco zufalkyne?

ingrid0105
4. feb 2015

@silvia545
@evadek zajtra testujete? pekne ocikajte testiky, pridajte fotecky a tesime sa spolu 😀

franzziska
4. feb 2015

@ingrid0105 😀 😀 neviem ci silvika bude ocikavat 😀...silvi budes ocikavat? 🙂 😀

ingrid0105
4. feb 2015

@franzziska a ty? kedy budes testovat?

franzziska
4. feb 2015

@ingrid0105 ja si asi pockam este

vernazza
4. feb 2015

@janedoe ahoj, vsetko su to zvysene intracelularne cytokiny. a podla toho ako mi to doktorka vysvetlila tak IFN-g a TNF-a su embryotoxicke, co je zle v nasom pripade, ale zase ten IL-4 je embryoprotektivny, cize chrani embryo. ja mam velmi zvysene vsetky tri. kedze som mala aj velmi nizku imunitnu reakciu, najprv nasadili Imodin na povzbudenie imunity ako takej. teraz mam nasadenu na 10 tyzdnov Subcuviu, ktora mi ma znizit produkciu tych "zlych" cytokinov, tak mi to vysvetlovala.. po 8 davkach budem mat kontrolne odbery a ak to bude nizsie, mala by som po tych 10 tyzdnoch nabehnut v najblizsom cykle na IVF. ale nikto nic negarantuje. kontrolny odber bude 31.3., takze ak niekedy v aprili po velkej noci sa dozviem, ci vlastne tato ich mixtura zabrala a moje cytokiny sa umudrili. v kazdom pripade dolezite pre teba je, ze ak to mas zvysene, musia to doktori riesit, bez toho by som do dalsieho IVF nesla. aky lekar alebo centrum ti ma tie vysledky odkonzultovat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre