Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
22. feb 2015

@dafy
@lienka_1 dievcata poradte mi super odbornika na 3D, mileho zlateho v KE..

speranza1
22. feb 2015

@lienka_1 milacku...poprosim ta o to c.u.!!!!! Nechcem byt dlznikom....😋😋😋

bergalm
22. feb 2015

@dafy joj veru krasny chlapcek 😉 no nieco ma z Marcelina a nieco z tvojho muza xixi 🙂

lenka54321happy
22. feb 2015

....este jeden prispevok odo mna....som chora...ako viete baby kedy treba ist doktorovi a antibiotika? (Ktore jasne ze velmi nechcem!)
Od piatku boli hrdlo, sobotu tiez a dnes uz aj kasel....vykasliavam hlien (sorry za info), horucku nemam chvala Bohu, ale unavena, oci palia...soplov len trochu 😁
Myslite, ze to som len nachladnuta? Viem sprosta otazka, ale ja casto nebyvam chora....A nechcem s babom nic riskovat....☹
Este raz sorry za blbu otazku a dakujem vopred za odpoved 😘

bubbbulik
22. feb 2015

ahojte kočky chcem sa spítat kolko vas to vyšlo v Brne??myslim IFV,,,NA eura??dakujem a čo hovoríte nato centrum??

mucilli
22. feb 2015

@bubbbulik mna 2000 eur😊

bubbbulik
22. feb 2015

@mucilli a skusenosti???

mucilli
22. feb 2015

@bubbbulik bola som velmi spokojna. Pristup je tam ukazkovy. A podarilo sa nam u nich na prvy krat ( klop klop, aby som nezariekla a drobcek ostane do oktobra v brusku 😉). Predtym som mala dve stimulky na inej klinike, jedna bez transferu a po druhet ET nevysiel. Tam ma prehovarali na darkynu a vidis😆. Ja musim povedat v Reprofite su fakt anjeli v bielom😊. Sestricky lekari, recepcne, vsetci su mili a uzasni😊

bubbbulik
22. feb 2015

počula som že su tam super a aj cenovo lacnejšie je to tam,,,,vieš ja som bola už dva krat na ifv v gin fiv a nič vrazili sme strasne vela penazi a nič stoho,,,,teraz sa my aj embryjko uchitilo no skončilo to,,vobec neriešia prečo sa my pred tim neuhniezdili a teraz prečo to skončilo,vraj to sa stava...neviem sme už bezradny s manželom,,tak hladame nove centrum aj napriek dialke...velmy pekne dakujem a držim palčeky nech sa babinko udržííí

bubbbulik
22. feb 2015

@mucilli počula som že su tam super a aj cenovo lacnejšie je to tam,,,,vieš ja som bola už dva krat na ifv v gin fiv a nič vrazili sme strasne vela penazi a nič stoho,,,,teraz sa my aj embryjko uchitilo no skončilo to,,vobec neriešia prečo sa my pred tim neuhniezdili a teraz prečo to skončilo,vraj to sa stava...neviem sme už bezradny s manželom,,tak hladame nove centrum aj napriek dialke...velmy pekne dakujem a držim palčeky nech sa babinko udržííí

santeema
22. feb 2015

@lenka54321happy ak mas nejaky infekt, na kt. treba antibiotika, da sa to zistit z krvi, tak ich kludne ber. ja som pri malom uzivala a nic mu nie je. lebo trapist sa a nechat rozvinut infekciu v tele j e este horsie aj pre babo ako dat si lieky-antibiotika. ved su take, ktore mozes aj v tehotenstve. samozrejme, ak ich budes potrebovat

mucilli
22. feb 2015

@bubbbulik@dakujem aj ja ti zelam, nech sa vam konecne zadari. A s tym platenim to poznam. Nas to vyslo skoro 5000 eur a nic z toho nebolo. Pripadala som si tam ako v obchode, na nakupe a nie u lekara.

bubbbulik
22. feb 2015

@mucilli a kam si chodila pred tym??

mucilli
22. feb 2015

@bubbbulik tiez do Brna.

silvia545
22. feb 2015

@bubbbulik ahoj,nás to vyšlo 826 € 🙂

mucilli
22. feb 2015

@silvia545 ahoj. A co si nemala?

silvia545
22. feb 2015

@mucilli ahoj,,ja som mala soft,,a len jedno vajko sa oplodnilo,,takže ani na mrazenie nebolo,,mala som picsi a ešte tam je zahrnutá cena 4000 kč za krv na tie pohl.choroby 🙂

mucilli
22. feb 2015

@silvia545 ja neviem co znamena soft😕.
Ja som mala tiez len jedno embryjko aj krv nam brali. Kolko a akych liekov si brala? Si samoplatca? Ja ano.

vlasatica
22. feb 2015

ahojte. neviete mi povedat ci stelcl robi? lebo som mu posielala mail a od stvrtka neodpisuje. chceme ist na Ket a vobec netusim ako to prebieha

buba08
22. feb 2015

@vlasatica vraj tam bude až v marci, oni teraz majú myslím ze jarné prazdniny

lemoni86
22. feb 2015

@lenka54321happy ahoj, no, ja ked som ochorela mala som hned v ten den aj horucku, skusila som tri dni to cele nejak zrazit a sa preliecit, ale nestacilo, tak som sla k dr a dal mi atb zinnat, po dalsich troch dnoch to preslo, cize asi odporucam najprv skusit vylezat, cajikovat, potit sa, uvar si kuraciu polievku, pri jedle zajedaj cesnakom.. na ten kasel si sprav cibulovy sirup a kup si nejake cukriky aby si stale vlhcila hrdlo prehltanim.. potom vela vitaminov, hlavne C ti treba tak jedz jablka, pomarance, vytlacaj si citronovu stavu + supni zazvor(s mierou)a tak 🙂 prejem skore uzdravenie.. ak by si nahodou dostala teplotu, tak vysoku az nad 38 zacni zrazat paralenom zatial.. ak to cele neprejde do troch dni tak chod k tomu dr 🙂

silvia545
22. feb 2015

@mucilli som samoplatca,ja som brala len clostil 2-0-2 ,,5 dní,,soft je minimálna stimulka len clostilom a niektoré majú aj par injekcií k tomu,,a prečo si platila toľko ? 🙂

mucilli
22. feb 2015

@silvia545 uz chapem. Ja som mala menopur a clostil, to preto. Len lieky ma vysli viec ako 900 eur. Ale hlavne ze pomohli😊

ivka3901
22. feb 2015

Ahojte kočeny tak je to tu už v utorok idem na kontrolný odber a pomaly hádam možme rozbehnúť KET ovšem ak budú dobré výsledky 😒 Bude to prvý KET kedže som ešte nikdy nemala a neviem ako to všetko bude prebiehať 😒

andy175
22. feb 2015

Ahojte! Nemáte niektorá skúsenosť s tým, či robia odbery vajíčok aj cez víkend? ďakujem.

benny11
22. feb 2015

@andy175 robia, my sme boli v nedeľu ráno o 8.30 hod.

andy175
22. feb 2015

@benny11 super! ďakujem. Mne to vychádza tak na nedelu...

silvia545
22. feb 2015

@mucilli no aj tak dosť si dala,,lieky si si vyberala v RF ?ja som za clostil dala vyše 11 eur a pregnyl vyše 5 eur 😉 máš pravdu hlavne,že zabrali 😉 tak teraz si peknej užívaj tehu,,blahoželám 🙂 my skúsime ešte raz v marci a ked sa nepodarí,tak ideme na dárcovské,,čo už narobím s tými mojimi vajkami 😒

mucilli
22. feb 2015

@silvia545 ano, vyberala som tam. Ale mala som fakt konske davky(hijoo😆). Ja som bola prekvapena ze to bolo tak malo😀. Na inej klinike som platila o 1000 eur viac.A bol z toho prd😠.

lenka54321happy
22. feb 2015

@lemoni86
Moja dakujem FAKT strasne si to vazim!!!!! Si velmi zlata, ze si odpisala!
Mala som zrazu 38.4 tak som si hned dala paracetamol a hned ti preslo a kleslo na 37....ale bojim sa horucky velmi, vsak to nebezpecne pre babo.....☹(
Hrdlo uz skoro neboli, zazvor, med a kloktanie soli pomohlo....
A kasel je tiez menej sa mi zda...len dufam ze sa horucka nevrati zase....
Este raz dakujem si fakt mila ze si odpisala!!! 😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre