Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dolce251
14. apr 2015

@speranza1 este sa ta chcem spytat,ake si mala hodnoty hcg v krvi,ked si mala takych duchov na testoch?je mozne ze by som mala uplne nulove hcg v krvi?

tinka9075
14. apr 2015

@silvia545 u nás to bolo trošku iné mali sme nehodu a narazila som si bruško tak malinká to neprežila 😒 😒 to som ešte muža nepoznala keď sa to stalo,,,

lienka_1
14. apr 2015

@speranza1 Uvidime zajtra 😉 Surne by som potrebovala konzultovat co dalej, ale nemam s kym 😠 Koudak je na dovolenke, poslal mi e-mail, ktory ani pri dobrej voli nedokazem rozlustit a Otevrel mi odpisal, ze na telefonicku konzultaciu asi nebude mat cas, lebo maju krizovy stav v RF....ze minus 2 leraři 🙄 V nedelu nam navrhol mrazit.....a teraz neviem co robit.

dejna0412
14. apr 2015

@silvia545 vsetko je ok🙂 bublinky su v brusku a teraz oddychovat🙂)

monicka79
14. apr 2015

@gagirl ja som u Kurecovej, ta mi nastavila stimulaciu a je fakt dobra, vklad mi robila Pospisilova, lebo moja mala vtedy dovolenku a som tehu 🙂 vcera mi to moj gynekolog potvrdil. Este to dotiahnut uspesne do konca 🙂

ivka3901
14. apr 2015

@dejna0412 ahoj držím palčeky všetky 🙂Tak testujeme viaaceré😀

roberta31
14. apr 2015

@haimi stale na vas myslim! Držim velmi palce,nech sa babulky v brusku držia co najdlhsie!

speranza1
14. apr 2015

@dolce251 budes tam mat urcite nejake hcg...ale zrejme ak bude mensie ako 50...a nebude sa kazdy druhy den zdvojnasobovat, tak to bude biochemicke teh. 😖

speranza1
14. apr 2015

@lienka_1 draha...a ty mas aj dg.na reprod.imunologii???? Lebo potom naozaj je potrebne nasadit liecbu....a tak ist na ket...ake mas ty skusenosti s ketkom?...

majkulik
14. apr 2015

@ivka3901 ahoj, nemas nahodou prehlad, kto kedy testuje? vidim, ze tu je priliv vkladov

ivka3901
14. apr 2015

@majkulik
@dejna0412 a ešte sylvi zaťiaľ sme 3 kočeny já poznám ešte jednu🙂

lienka_1
14. apr 2015

@speranza1 Praveze mam. Stve ma, ze na to vsetci kaslu! Mna nezaujima, ze Stelcl odisiel a Koudelka je na dovolenke. Niekto by so mnou mal prebrat dalsi postup. Toto je nase 8. IVF! Nam nejde o fazulky, nam ide uz o vsetko. Ja nemam cas len tak mirnix-dirnix skusat a mrhat casom. Och! Ale uvidime zajtra. Mozno sa zbytocne rozculujem.

speranza1
14. apr 2015

@lienka_1 a koho si si tento krat vybrala ako konzultanta? Komu si pisala??

silvia545
14. apr 2015

@dejna0412 😵 😵 😵

silvia545
14. apr 2015

@tinka9075 jáááj moja ☹ ☹ ☹

silvia545
14. apr 2015

@ivka3901
@majkulik budeme testovať jedna za druhú 😀

haimi
14. apr 2015

@roberta31 @speranza1 diky baby, drzte sa aj vy 😉 a uzivajte si to, pokial nemate problem 🙂

diska
14. apr 2015

@lienka_1 ked budes mat krasne embryjko asi daj radsej mrazit,a priprav sa ,medorl,intralipid ,pipelle.
Mne to tak navrhovali,ze niektore zeny maju sancu len pri KET,hlavne sa s niekym porad,niekto si musi najst cas.

speranza1
14. apr 2015

@haimi drahusik...aaaale ja osobne mam kopec problemov, ale su to este take neporovnatelne s tvojimi.... 🤐 ...ja vsetucko prezivam s tebou, tak akokeby sa to len tykslo mna samej.....velmi ti fandim a drzim z celeho srdiecka palce....uz mate vybrate mena?

ivka3901
14. apr 2015

@silvia545 no to ano😀 inak majkulik vedie ide prvá🙂

speranza1
14. apr 2015

@diska no ahojky....a ty sa mas ako?...kt.si uz tt? Ako dopadla posledna poradna?

diska
14. apr 2015

@speranza1 ahoj ,poslednu poradnu som mala v 28tt+4ale maly je veky uz na 30tt+4,je popredu.
Teraz koncim 29tt podla Ms,krcok nic moc ma 2cm,tak uvdime kolko vydrzime .

lienka_1
14. apr 2015

@speranza1 Pisala som Otevrelovi. V automatickej odpovedi od Koudaka mam nanho kontakt. Pisal mi aj KOudak, ale co sme s bubou rozlustili, tak iba ze medrol a nic viac. Kaslat na to, ze mam imunologicku dg, aj hematologicku(hematologicka odporucala fraxik 6 tyzdnov pred planovanym vkladom)
@diska Ved ja by som konzultovala, ale s kym? To mam pisat rad-radom kazdemu lekarovi? Neviem, mne pride telefonat praktickejsi ako pinkat si maily. Ved uvidim zajtra ako sa embryjko vyvija. Mozno stresujem zbytocne a vklad ani nebude mozny. 😖

haimi
14. apr 2015

@diska 2cm je v pohode. Vela lez a bude to v pohode 😉 Ja mam tusim krcok 0,5cm

speranza1
14. apr 2015

@diska 😵 😵 😵 .... Supeeeeer len tak dalej neurekom...kiezby som uz ja bola tak daleko....no ale musim to vydrzat....a co uz mas nakupene....???? Ja som kupila akurat veci do nemocnice pre chalanov....bodynka, ciapocky, ponozky...inak nemam este nic...

haimi
14. apr 2015

@speranza1 hlavne pozitivne mysli, ja sa snazim a myslim, ze je to dolezite. Nastastie stale ziadne kontrakcie. Ale zase mi nasli nieco vo vytere. Ja uz fakt neviem, kde sa to stale berie. Takze mam uz 3x nasadene antibiotika. Mena uz mame vybrane. Bude to Hana a Ema. A vy mate ake mena?

silvia545
14. apr 2015

@ivka3901 noo my sme neni daleko od nej 😀 ju dobehneme s // 😵 😵

speranza1
14. apr 2015

@lienka_1 no tak ja osobne to vidim na ket...podla zajtrajsich vysledkov si uz nasad liecbu..medrol, fraxik, vsetko co mas uzivat...

nelly3
14. apr 2015

@haimi
krasne mena 😉

lienka_1
14. apr 2015

@speranza1 To uz si fakt mam byt sama sebe lekarom? Ked som si vydupala OPU na12. DC, tak mi Koudak povedal, ze ved ja uz mam tolko skusenosti, ze mozem robit lekarku.....som ho asi riadne nastvala, ale urobila som dobre, lebo v sobotu by bolo vajko nezrele. Uvidime zajtra 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre