Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
30. apr 2015

@silvia545 Modlím sa, aby to tak bolo 🙂

diska
30. apr 2015

@tlucka neporovnavaj ,netrap sa ,hlavne je ze rastie aj ja som mala nizsie a zbytocne som sa trapila ked som sa porovnavala s babami.

mircalla
30. apr 2015

@lienka_1 vsak mohlo sa rozdelit🙂 poznam pripady
@tlucka no hlavne ze pekne rastie
mne inak ani hcg nebrali, rovno sono

sarasota
30. apr 2015

@lienka_1 krasne cisielko 🙂
@tlucka pekne stupa neboj vsetko bude ok 😉

tlucka
30. apr 2015

@diska
@mircalla
@sarasota
@silvia546 Ďakujem kočky. Kedy ste boli po pozitivnom teste na sone? Musím sa objednať, len nechcem aby som išla moc skoro. A boli ste v RF alebo u svojho gynekológa?

mimika1973
30. apr 2015

@lienka_1 😀 😀 😵 😵

mimika1973
30. apr 2015

@tlucka ked rastie je to ok, ale musi sa to aj sonom uistit, neboj bude to dobre, musi!!!! 😉 🙂

kako23
30. apr 2015

@silvia545 ja som bola u doc. Tomasa ak chces zajtra Ti mozem o tom napisat viac do ip 🙂

silvia545
30. apr 2015

@kako23 ok,budem rada 😉

lemoni86
30. apr 2015

@lienka_1 @tlucka baby mam z vas veeelku radost 🙂 drzim silno palce nech sa vas bubaciky nepustia 9 mesiacov 🙂
@silvia545 je mi luto ze to teraz nevyslo, no vidis ze zazraky sa deju, raz sa dockas urcite aj ty 🙂

A toto som uz dlho chcela spravit, pre vsetky baby, najma cerste tehulky nech sa im tehu konecne vydari a baby ktore tuzobne cakaju na svoje //, aby sa tiez dockali, posielam:
Tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Tak chytajteeee 😀

silvia545
30. apr 2015

@tlucka môžeš aj do RF,ale kludne už k svojmu gyn. 🙂 asi najlepšie je ísť na sono asi v 6 tt,kedy bude vidieť už aj srdiečko 🙂

silvia545
30. apr 2015

@lemoni86 dakujem moja 😉 no tie vírusíky si mohla poslať už skôr 😀 😀 ale nevadí,ja si ich odložím na daľší pokus 🙂 hádam raz aj mne sa stane taký zázrak 😵

lemoni86
30. apr 2015

@silvia545 ja vieeeem...ked mi to vobec nenapadlo, za cele tehu 😀 az teraz..ale myslela som na vas vsetky, aj na teba velmi. Neboj sa, ono to pride raz, viem to 🙂

tlucka
30. apr 2015

@silvia545 Uvidím, čo odpíše Macháč. Ake asi pojdem do RF.
@lemoni86 Ďakujem 🙂

silvia545
30. apr 2015

@lemoni86 inak máš krásny dátum pôrodu 🙂 vtedy som sa aj ja narodila 😉 a nebooj,ved ja sa ešte ohlásim na tie vírusíky,ked pôjdem do dalšieho boja 😀

gabika2015
30. apr 2015

ahojte baby, my sa chystame na IVF s darovanymi vajkami. V RF sme boli na prvej konzultacii 17. aprila. Vtedy nam Otevrel povedal, ze cakacia doba je 5 mesiacov. A dnes mi poslali mail, ci nam vyhovuje termin vkladu 12.10. Mali ste uz podobne skusenosti? Rozmyslam, ci nemame prejst ku konkurencii, lenze neviem, aki su tam lekari (mam na mysli Reprogenesis). Vedeli by ste mi odporucit niekoho sikovneho? Nechcem cakat pol roka, to je uz moc vela 😖

bellabelluska
30. apr 2015

@lienka_1 kolky den si po vklade? ja som mala na 13. den po et 1971 a bolo jedno...( pri predposlednom vklade) .
drzim palce 🙂

misaelka
30. apr 2015

@all: baby pomozte mi vysomarit sa z tohto... od nasledujuceho menzesu zacinam brat HAK.to chapem. poslednu tabletku mam vybrat 27.5. aj to chapem. den cyklu oznaceny ako 1. je prvy den po poslednej tabletke cize 28.5.?

a este jedna otazka: lieky na ivf si musim vybrat v brne aby mi ich preplatila poistovna alebo postaci aj slovensky gynekolog ked mi ich napise?

tinkatinulka
30. apr 2015

@tlucka máš nárast presne taký aký má byť..kočky tu z fora by ti povedali ked aj z HCG 50 je dnes chlap sefak a dokonca aj mensie hodnoty..takže žiaden streees 🙂

bergalm
30. apr 2015

Kocky,mam po poradni lekar bol s nama spokojny tlak 99/67,opuchy skoro ziadne a laska otocena dole hlavickou,tak mi dr.povedal,ze mu robim radost 🙂 O 3tyz. nas caka meranie a vazenie uz aj s mm pri UTZ. a potom uz na rizik.poradnu do nemocky kde budem rodit 😉 neskutocne sa pomaly stava skutocnym 🙂 🙂 🙂 som moooc rada,som sa Vam tu musela pochvalit

mircalla
30. apr 2015

@tlucka ahoj nie skor ako 20 dni po teste

lienka_1
30. apr 2015

@tlucka Mna to cislo skor vystrasilo 😕 😨 Ale Koudelka mi zablahozel, tak je to asi OK 🙂 A aj moj gyndak sa tvaril v pohode. Nechajme tie cisla tak a sustredme sa na srdiecka 🙂 🙂 🙂 , tie su dolezite!

lienka_1
30. apr 2015

@bellabelluska Dnes som 13. den po vklade, presne ako ty. 🙂

haimi
30. apr 2015

@gabika2015 do reprogenesisu presiel z rf velmi oblubeny Marcel Stelcl 😉

lusipe
30. apr 2015

@lienka_1
@tlucka jej dievcence, po dlhom case som prisla pozriet ako da vam dari a vy ste mi hned spravili taku radost 😉 strasne sa s vami tesim a moooc gratulujem... Urcite to vsetko dobre dopadne a uzivajte si toto krasne obdobie 😉 my uz mame 8 mesiacov, neuveritelne to ubehne 😉

gabika2015
30. apr 2015

@haimi áno, to som videla 😀 ja ho nepoznám, ale baby ho veľmi chválili 🙂 možno budem mať na neho šťastie aj ja 😉

mircalla
30. apr 2015

@gabika2015 Nedavno sme tu riesili ze rozhodne vynikajici lekar marcel stelcl presiel s reprofitu do reprogenetiky....rozhodne ho odporucam, super lekar aj clovek
a citala som, ze tam su darcovske bez cakania. my sme v RF platili 93 000 plus lieky a mrazenie
RF je vyborne centrum, ale ak nechces cakat,skusila by som toto

gabika2015
30. apr 2015

@mircalla Áno, videla som samé pozitívne ohlasy na Štelcla, len ktovie koľko pacientov bude stíhať ako vedúci lekár, preto som chcela vedieť, akí sú ostatní lekári v Reprogenesis. Samozrejme najviac by ma potešilo, keby som sa dostala k Štelclovi. V RF vedia zaručiť, že budú aspoň dve kvalitné embryjká v rámci jedného cyklu, len neviem, či je to tak aj v Reprogenesise... Ďakujem za info 🙂

lemoni86
30. apr 2015

@silvia545 jasnee...a ak to nestihnes do 13.7. Tak ti budem posielat mamickovske 🙂)

mircalla
1. máj 2015

@gabika2015 podla mna to musia zarucit aj tam...
marcel nikdy neodmietal pacienky ani v RF...takze nevidim problem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre