Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
13. okt 2014

@kako23 no v to dufam,ze to dobre nacasuju 😀 😀

lemoni86
13. okt 2014

@benny11 asi uz vyhorel 🙄 a stara teda vobec nie si ..

skaredekacatko
13. okt 2014

@silvik1 ja beriem probiotika kvoli inemu ale ze zmiernuju aj medrol som pocula tak uvidim
@lemoni86 @evadek a kvoli comu baby beriete medro?

lemoni86
13. okt 2014

@skaredekacatko vysli mi protilatky proti spermiam norma 16,3 mU/100uml, tiez som nikdy prirodzene neotehotnela vase 3 rokov taze tak :/

benny11
13. okt 2014

@lemoni86 nechám sa prekvapiť, ako zareagujem, ďakujem 😉

skaredekacatko
13. okt 2014

@lemoni86 aha lebo ja preventivne 4mg a neviem ci to nie je malo.mne sa to tam neuchyti kvalita blastocisty super.

silvik1
13. okt 2014

@skaredekacatko mne vyšli tiež protilátky na spermie. okrem toho som mala pri oboch IVF ET potvrdené tehu, ale len na pár dní.

ludinka
13. okt 2014

@crazybabenka dnes mas tu folikulometriu vsak? drzim palce a daj potom vediet aka bola uroda ptfuj ptfuj 😉

ivka3901
13. okt 2014

@ivetahe ahoj vlastne dohromady sme boli v Brne 5 krát 🙂

evadek
13. okt 2014

@skaredekacatko ja kvoli zvyseným cytokýnom, protilátkam na spermie a protilatkam na stinu zlazu...uf..no dost...

lemoni86
13. okt 2014

@evadek @silvik1 a kolko ste mali tu hodnotu protilatok?
@skaredekacatko ja mam tiez presne 4 mg ...

lemoni86
13. okt 2014

@ivka3901 ahoj, ako sa citis skorotehulka?

silvik1
13. okt 2014

@lemoni86 viem len, že som mala hraničné hodnoty ale neviem presne koľko.

gagik
13. okt 2014

Hcg 10 den o ET 552, 13 den 1800. 🙂

evadek
13. okt 2014

@lemoni86 ja som mala 59 ...minimalne je 60 ...ale viac ho strasia (Štelcla) protilatky na štitnu zlazu...a zvysene cytokiny - ti odmietaju uchytit embryo....:(

ludinka
13. okt 2014

@gagik super len tak dalej 🙂

rebeka33
13. okt 2014

@gagik gratulacia tehulka. Velmi pekne cisla . Drzim palce .🙂

lemoni86
13. okt 2014

@evadek aha... to ti zistili na imunologi tieto veci vsak? no a vlastne na vsetky tie imuno zabrany sa davaju medrol alebo prednison tak ci tak... to sa tu tusim aj pisalo ,ze stelcl to vravel..

lemoni86
13. okt 2014

@gagik moc pekne hcg... drzim palce ;)

skaredekacatko
13. okt 2014

@lemoni86 mna preto doki zatial neposlal na imuno ze skusime dat preventivne ze aj tak sa ine nedava ale dufam ze to bude stacit. Uz len dva dni a nala by som zacat so stimulaciou.

lemoni86
13. okt 2014

@skaredekacatko jasne.. tak dufam ze ti ten humac pomoze no.. :/ drzim palce na stimulku, ja zajtra idem na folikulometriu ..

evadek
13. okt 2014

@lemoni86 ano..ked nepomoze medrol..tak sa davaju injekcie...ked ani to infuzie..
Mala by som ist teraz na kontrolu..ale to uz nestiham...takze skusim Stelcla poprosit o injekciu pred a po vklade....

evadek
13. okt 2014

@lemoni86 ano..reprodukcna imuno..sa to vola

lemoni86
13. okt 2014

@evadek aha... fuu tak injekcie uz asi musia byt riaden kentus :/... a kedy ides na ten vklad?

zabka1124
13. okt 2014

@gagik Jeeeeej gratulujemeeee🙂, konecne si nasadla do tehu vlacika -ci autobusu🙂?!!! Zeby 2jicky???

ivka3901
13. okt 2014

@lemoni86 ahoj no to je dobré,že skorotehulka 😀 no dá sa kríže ma už nebolia 🙂 prsia citím velmi a tam dole neviem čo sa deje dúfam,že bábo rastie naša Hildegarda ako nám ju nazvala dr. v centre 😀

ivka3901
13. okt 2014

@gagik ahoj gratulujem k tehu 🙂 kolko embryjok ti vkladali a aké?mne 1 HB najvyššej kvality 🙂

evadek
13. okt 2014

@lemoni86 ja este len koncom mesiac idem stimulovat..🙂ale medrol uz beriem skoro mesiac...🙂
No su...ale ked pomozu..tak nech...a je lepsie injekcne..ako takto cez zaludok..po 4 dnoch zacali bolesti a problemy...a kym som si dala zaludok doporiadku to trvalo...

lemoni86
13. okt 2014

@ivka3901 🙂 tak drzim paluchy nech pekne rastie .. a prsia ta bolia stale pred mrchou?

lemoni86
13. okt 2014

@evadek jaaj jasne az koncom, to je za chvilku ;) tak drzim palce nech ti teda pomozu tie lieky, tusim v kutiku ze to bude ok 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre