Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
27. okt 2014

@haimi baby radia ,ze sa ma robit obden a ta ista znacka ale ja neviem ci sa oplati stresovat ci tmavne ,to zalezi aj do koncentracie mocu asi a tak .

diska
27. okt 2014

@haimi ano na 12 den prvy test .

lenka54321happy
27. okt 2014

@haimi
Moja musime to dotiahnut do stastneho konca! Inak to nevidim!
Mna prsia pobolievaju sem tam ale to uz za alo 2 dni pred vkladom....v podbrusku citim sem tam nieco...cudny pocit....ach ale za kazdym ked idem na WC tak mi neni vsetko jedno ☹
Toto budu dlhe 3 mesiace 😳

zibi
28. okt 2014

@diska moja vam ako zabrala ta kyselina listova? vies mi povedat ako sa zlepsil pohyb a mnozstvo? ked tak aj do spravy dik

zibi
28. okt 2014

baby nemate na Machaca mail? neveim sa k nemu dopatrat ani na stranke asi som slepa 😝

katka1710
28. okt 2014

@szivacs Veľmi si ma povzbudila, ani si nevieš predstaviť, Ďakujem ti za veľa. Teraz sa už teším na zajtra.

lemoni86
28. okt 2014

@lenka54321happy jeej takze aj tebe sa podarilo...gratulujem 🙂
No a ja som to rano nevydrzala... 😵 😵

diska
28. okt 2014
lemoni86
28. okt 2014

baby mam na vas otazku... ked mi uz prisiel mail ze mame 6 mrazacikov, mala by mi prist aj faktura nie?

lemoni86
28. okt 2014

ta kde steee...

sasa1983
28. okt 2014

@lemoni86 ahoj kočka, áno, ak si dobre pamätám, došiel najskôr mail a za pár dní faktúra...ak sa nič nezmenilo, tak Ti takisto príde, čoskoro...

lemoni86
28. okt 2014

@sasa1983 dakujem ti 🙂) tak ja teda cakaam 🙂

ria191
28. okt 2014

@lemoni86 faktúra príde za pár dní a čo ? priznaj farbu testla si a ten smajlík je jasný 😝 😕 😀 ani sa nečudujem keďže ešte toľko nanučikov zostalo 😀 😀 😀

tinkatinulka
28. okt 2014

@ria191 ahoj riuska ako?

silvik1
28. okt 2014

ahojte. dnes mám posledný deň clostil a vo štvrtok utz u Štelcla. kedy cca môžem očakávať OPU (samozrejme plus mínus nejaký deň) ? doteraz som mala vždy len dlhý protokol s kopcom injekcií a tam to vychádzalo trochu neskôr. ďakujem.

lemoni86
28. okt 2014

@ria191 no ano testla :D ... a je tam slaba ciarocka 🙂 dam sem aj foto len je nekvalitne kus... rozmazane .. vecer sfotim fotakom noralnym..no ja ju vidim a je ruzova 🙂 mm este nevie ... testnem o dva dni znova ci silnie.. mrchu mam dostat podla opu v piatok... inac som kludna.. kludnejsia nez som cakala a nevedela co a ako 🙂

ria191
28. okt 2014

@tinkatinulka fajn aj ja čakám faktúru ale nemusela by tak skoro chodiť 😀 😀 😀 😝 😝 😝 . Zrovna som bola na krv ohľadne tej boreliózy takže ten KET tak skoro nebude lebo výsledky až za dva týždne 😝 😝 😝 . A ty ako vyšantila si sa na nákupoch?

ria191
28. okt 2014

@silvik1 väčšinou býva OPU 13. 14.-16. deň cyklu ak reaguješ normálne sú aj výnimky 😝 😕

ludinka
28. okt 2014

@lemoni86 ja tu ciarocku viidm 🙂
drzim palce o dva dni nech je silnejsia

zibi
28. okt 2014

baby je tu skupina o nk bunkach vitaminoch a kadejake clanky tam pridavam.nie je aktivna velmi, skor je na studovanie ..musim tie vsetky clanky niekde dat .tak kto chce tam ist nech mi napise IP 🙂

ria191
28. okt 2014

@lemoni86 črtá sa tam veru dúšik 😀 😀 😀 kočky ako to vy robíte? 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀

silvik1
28. okt 2014

@ria191 ďakujem za info. ja som preto išla na soft, lebo pri klasickom IVF ma vždy "prestimulovali" a mala som prvý krát 21 a druhý krát 27 vajok - čo je des 😝
keď som pri IUI brala dva krát denne closti tak som mala na prvom sone 7 folíkov. teraz beriem clostil tri krát denne, cítim už aj vaječníky, tak dúfam, že tam niečo bude.

ingrid0105
28. okt 2014

@lemoni86
@lenka54321happy
@haimi
gratulujem tehulkam, tesim sa s vami babenky, len tak dalej nech testiky tmavnu a HCG rastie do vysin 😀 😀 😀

ria191
28. okt 2014

@silvik1 no wow to máš super, že tak dobre reaguješ takých šťastných je veru málo tak sa drž 😀

lemoni86
28. okt 2014

@ludinka dakujem... dufam ze bude silniet.. inac taku ciarku som mala pri minulom tehu co nedopadlo dobre na 17 dpo cize na 12 den po et.. dnes som len 11 dpo a 6 den po... ale viem ze to zalezi od toho ako bude hcg stupat .. 😝

lemoni86
28. okt 2014

@ria191 🙂 este to nemam vyhrane... ale verim

lemoni86
28. okt 2014

@ingrid0105 dakujem snad to bude ok 🙂

ria191
28. okt 2014

@lemoni86 nie ale začiatok je krásny a tvoj pozitívny prístup takže nie je o čom pochybovať 😀

lemoni86
28. okt 2014

@ria191 velmi tomu verim 🙂 som si povedala ze to vyjde a basta !

ludinka
28. okt 2014

@lemoni86 takyto pristup ako mas je super, ja som to tiez tak vnimala ked sa to podarilo....
ja som mala na 9 a 11 den tiez slabe ciarky, viditelne silneli az potom, hlavne ten RF test na 12 den uz pekne ukazal

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre