Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
8. dec 2014

@balance ahoj..blahozelam k peknym embryjkam a prajem tomu jednwmu v brusku nech sa mu u teba paci a pekne sa zavrta..🙂s tou sliznicou sa neboj..ja som mala tiez napisane po ket v papieroch 7mm..a stacilo..embryjko sa pekne zahniezdilo..dzrim silno palce ..🙂

skaredekacatko
8. dec 2014

@diska takze by som jej mohla napisat mas nanu mail ale nemam este vsetky vysledky bo jedny sa musia opakovat nepodarili sa a nebolo viac krvi. 😀

balance
8. dec 2014

@gagirl dakujem 🙂

skaredekacatko
8. dec 2014

@diska dakujem ti pekne napisem jej az ked budu komplet vysledky.

diska
8. dec 2014
buba08
8. dec 2014

@diska prosím ta, keď si bola minuly týžden chorá nejaká kocka ti tu radila niečo s olivovým olejom a citrónom, nevieš co to bol za recept, alebo kto to radil? Dakujem.

buba08
8. dec 2014

kocky viem, ze to tu nepatrí, ale prosím nejaký dobrý babsky recept na bolesť priedušiek, nechcem atb, uz som ich tento rok mala toľko, ze aj na koňa veľa 😀. Dakujem vopred za každú radu.

gagirl
8. dec 2014

@buba08 ahoj..skus cibulovy caj..alebo vraj prikladat mastne zabaly na hrudnik..sestra vraj dava olivovy olej zohriaty na plienku alebo nieco..na nete urcite najdes este nejake babske rady;)

gagirl
8. dec 2014

@zuzu1108 Zuzka moja drzim silno palce tvojim bojovnikom nech este pekne zabojuju do zajtra..a tomu najsilnejsiemu tiez..a chcete si dat to pgd?ja by som asi skusila to jedno vlozit bez toho..ci je ovela vacsia sanca ze ked sa to spravi sa uchyti?to sa nemoze embryjko tym poskodit ze?nevyznam sa v tom moc..Srdiecko nemam zial ale posielam ti objatie..drzkaj sa..prajem ti vela sil...)

bibi24
9. dec 2014

@speranza1 teba tajne sledujem a taaaaakto velmi drzim palce!!!! 😉 🙂

speranza1
9. dec 2014

@bibi24 neverila by si, ale casto si prezeram tvoj profil a tvojich krásnych chalanov.... 😵 😵 😵 😵 😵

speranza1
9. dec 2014

dakujem za srdiecko 😵 😵 😵 😵 😵

falin
9. dec 2014

@tlucka - prajem ti spravne rozhodnutie 😉 Paci sa mi ako ste pisali nizsie o tom zbavovani sa Sloveniek v rf 😀 . Celkom im to ide dobre. Mozno ozaj vyskusat KET, pripadne 2 a potom uvidis. Ale verim ze uz len // uvidis 😉
Inac, my sme raz vkladali aj 3, ale nic z toho nebolo 😖 . INac sme väcsinou 2 davali, pri prvej stimulke jedno

falin
9. dec 2014

@buba08 - ja si na priedušky miešam med + citronova stava + zazvor nastruhany. A to po lyzickach jem + caj na priedusky od Herbexu. A raz som mala z lekarne taku mast na priedusky Mucoplant. Bola taka eukalyptova vonava,

tlucka
9. dec 2014

@falin Ďakujem moja. No snáď sa dobre rozhodneme. Ale muž nechce ísť, má koncom januára štátnice, tak sa nechce stresovať aj kvôli mne. Ale ja mám pocit, že by som do toho šla. Ešte uvidím, aké budú výsledky z imunológie a podľa toho sa rozhodnem.
A vy nechcete si ísť do RF pre súrodenca pre malú, keď im to tam teraz tak dobre ide? 😀

speranza1
9. dec 2014

@buba08 skus nakrajat cibulu na kolieska do pohara a zalej s medom... a daj na teple miesto... ta cibula ti pusti stavu a tu pij...vyskusaj... a viem, ze niekto pije aj mast z diviaka ci z coho...

perlicka1
9. dec 2014

Dobre ranko baby.snazime sa skoro 2 roky. Zatial nic. :( moj gynekolog ide na dovolenku a kedze sa vcera nevydarilo IUI lebo sme ho zmeskali tak hned ma poslal na laparoskopiu.,, za naco čakať. ? Som z toho mimo a chcem do nejakeho centra v Ba ale po tych čítaniach sa bojím. Uvazujem nad Brnom..poraďte, vezmu ma aj ked nemam este za sebou IUI? Alebo najskor treba vysetrenia tu porobiť..dakujem a pekny dník

dorotka66
9. dec 2014

@buba08 ahoj buba, to som bola ja. 1 PL olivového oleja vymiešaná s 1 PL citrónovej šťavy a to pi 3x denne. Lieči kašeľ a nachladenie. Ak máš zápal hrdla, tak nalačno si daj 1 PL OL. oleja do úst a len tak "premieľaj" ideálne 5 min. a všetko vypľuj. Dezinfikuje dutinu a lieči 😉

silvia545
9. dec 2014

Dobré ránko baby 😉
babule tie čo ste mali minim ivf aké lieky Vám dali ? 😉 a na koľký deň robia v RF OPU ? 😉 mne dali zatiaľ clostil,zabudla som sa dr.spýtať,že aké ešte mi dá lieky,len som bola nervozna a všetko čo som sa chcela spýtať mi nejako vyletelo z hlavy 😀 😀

misenaf
9. dec 2014

@diska prosím ohladom tých intralipidov ..vraj ti poradila girovska že čo a ako...tak kde si ich zohnala, alebo ti ich rovno v medirexe predpísali? a s akou diagnozou? vyšli ti NK bunky? Lebo momentálne som počula že je distribucia na SK pozastavená takže neviem kde ich zohnať a keďže som chorá aj každý mesiac nechcem si ešte viac oslabovať imunity Medrolom. Dakujem

falin
9. dec 2014

@speranza1 @buba08 a robievam aj toto co pise speri : cibula + med

falin
9. dec 2014

@tlucka - ja im nechcem kazit radost a statistiku 😝 Aj ked malá po surodencovi túži veľmi, ale asi zostane sama, aj keď som si to tak neplánovala, ale sú veci ktoré človek nezmení ...

gagirl
9. dec 2014

@perlicka1 ahoj..podla mna v pohode mozes ist na konzultaciu..zavolaj tam na cislo co maju na ich stranke..objednaju ta niekomu a tam sa potom dohodnete na dalsom postupe ..co ti lekar navrhne..drzim palce🙂

silvik1
9. dec 2014

@silvia545 ahoj. ja som mala clostil a po utz mi pridal merional a orgalutran.

diska
9. dec 2014

@buba08 ahoj,tak uz ti tu baby poradili,ja tu cibulu a med nezvladam,dala som si raz a bolo mi celi den zle,davam si stodal ale asi velmi nezabera 😖

diska
9. dec 2014

@misenaf mne intralipidi navrhli v RF ale ja som to konzultovala aj s girovskou,mne to zazrakom davali v lekarni bez predpisu,ked som ich nevedela zohnat pisala som Tibenskej a povedala,ze mi nevie pomoct,nakoniec mi jedna lekaren zohnala ale 250ml,takze mi nechaju odtiect cca 100ml.Jeden mi zostane tak ten viem posunut ale ak ho bude potrebovat buba tak ta ma prednost 🙂

dalida
9. dec 2014

@diska prosim ta, na zaklade coho ti v RF odporucali intralipidy? Prepac, nestiham vsetko sledovat a hladat info... 😕 Dakujem za odpoved 😉

silvia545
9. dec 2014

@silvik1 dakujem 😉 a na koľký deň si mala OPU 😉

diska
9. dec 2014

@dalida v podstate to polo hlavne na zaklade toho,ze som mala 7 neuspesnych IVF,ze to davaju ak sa opakvane nedari,z imuno bol umna problem prozapalove cytokiny ,vraj to moze bojovat proti embryjku,tak sme skusili.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre