Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
13. apr 2015

@silvik1 nemusíš mať obavy ani mne nikto neodpovedá 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ria191
13. apr 2015

@crazybabenka aj ja chcem ísť na pipelle ale bohužiaľ to nemám s kým prebrať ty si si ich zhypnotizovala či čo? Nechaj aj nám niekoho 😀 😀 😀

silvik1
13. apr 2015

@ria191 a Ty už vieš koho by si chcela ako náhradu ? ja nemám predstavu - mali sme dohodnuté s marcelom nasledujúce kroky a teraz znovu sa dohadovať s niekým ďalším.

ria191
13. apr 2015

@lienka_1 ty tajnostkárka jedna 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
13. apr 2015

@silvik1 jafné u mňa je chlop jasný v prvom rade asi Macháč alebo Koudy ale nebol by zlý mix oboch 😀 😀 😀 to by som bola namäkko 😀 😀 😀

silvik1
13. apr 2015

@ria191 ja ich vôbec nepoznám. absolvovala som tam zatiaľ len jedno IVF soft - opu robila nejaká doktorka (neviem ako sa volala) a vklad Marcel.
konečne som sa dostala na ich stránku ale moc mi to nepomohlo - som z toho jeleň 😀
ale tiež sa mi lepšie s chlapmi 😀

skaredekacatko
13. apr 2015

Ak mozem poradit ja chodim k otevrelovi je sice realista. Ale sam m8 navrhol hysterku ktora ma nic nestala a ked sa ivf nepodarilo tak mi sam navrhol pipelle. A terazmi ho dava uz automaticky 😀 . Niektore veci si sice robim na vlastnu past ako imuno ale to tu vsetky baby co citam. Ani jednej to nebolo odporucane. Pri poslednej stimulke aj uvazoval ze ako ju nastavi. Dvakrat mi prerabal protokol.

silvik1
13. apr 2015

@skaredekacatko mne marcel tiež navrhol imuno - to som si dala robiť u nich, lenže musím ísť a kontrolné odbery, lebo niečo tam vyskočilo, tak si to chcú potvrdiť. okrem toho mi navrhol aj hysterku. tak som si mala dohodnúť termín na odbery + krátka konzultácia kde by sme teda dohodli už presnejšie čo a ako. ja totiž potrebujem ešte transportovať moje embryá z BA do Brna.
môžem sa opýtať čo je to pipelle ? mám síce 2 IVF a 2 KETy v BA ale s týmto pojmom som sa ešte nestretla.

lienka_1
13. apr 2015

@ria191 Ja???? Nie!!! 😝 Ja len nechcem demoralizovat osasku fora, tak to co sa nodsri sem radsej ani nevesiam. Keby nie Marcela, tak pockam aj teraz.

crazybabenka
13. apr 2015

@ria191 no ja neviem 😉 ony majú asi takú "politiku" ako sme mali my v práci....najprv odpovedať tým co napisali posledný...ty co čakali...este pockaju 🙂 ale viditeľne toho majú dnes dosť....ako som uz vyššie písala..kym som sa dovolala tak ma 6 minút prepajali

lienka_1
13. apr 2015

@ria191 Sa ospravedlnujem, moj tablet pise sam co chce 😀

nelly3
13. apr 2015

@ria191
ja neviem ci ist nato pipelle? hmm, zeby som si aj ja dala urobit 😀 nechce sa mi moc trepat tam zase, no fakt nevim, asi napisem fesakovi ředitelovi kliniky 😀 😀 😀

speranza1
13. apr 2015

@lienka_1 este 10 minut....cakam drahusik....ja verim, ze to bude uz dobreeeeee 😵

lienka_1
13. apr 2015

@speranza1 obsadene......tlak 180/100....pulz cez 200.....neviem preco si ja toto dopustim 😕

ria191
13. apr 2015

@nelly3 no jasné čože si ty horšia ? 😀 😀 😀

ria191
13. apr 2015

@lienka_1 tak ten pulz je ešte celkom fajn 😕 😕 😕 teba evidentne len tak hocičo nerozhádže 🙂

speranza1
13. apr 2015

@lienka_1 mi hovor...ved ja mam bobky a to sa nejedna o moju osobu...tak si viem predstavit ako sa citis ty...no asi tak ako ja, ked som tam volala stale ohladne vysledkov....ale pomysli len na to, ze uz to neovplyvnis....uz je to dane ako to bude...a bude dobre...uvidis...

lienka_1
13. apr 2015

@tlucka
@nelly3
@ria191
@speranza1 a ostatne zienky.....vajicko bolo zrele a uspesne sa oplodnilo...alebo povedala krasne.....neviem, lebo revem jak decko 🙂 🙂 🙂

beni23
13. apr 2015

@lienka_1 len sa vyplačkaj od šťastia a uvidíš tentoraz to vyjde, držím palce

tlucka
13. apr 2015

@lienka_1 Super 😀 Veď som ti povedala, že v piatok bude vklad 😉

silvia545
13. apr 2015

@lienka_1 super,teším sa s tebou 😉 tie naše bambulky budú naši pravý bojovníci 😵 😵 vklad máš v stredu , 🙂

lienka_1
13. apr 2015

@silvia545 Vklad je planovany na piatok. Pisala som dokimu, uvidime, co poradi.

speranza1
13. apr 2015

@lienka_1 😵 😵 😵 ....modlim sa ruzenec za teba, tak neodpovedala som hned.....som stastnaaaaaaa

lienka_1
13. apr 2015

@speranza1 Dakujem , Speri!

speranza1
13. apr 2015

@lienka_1 tak ako som nedavno spominala.....pre vsetky kocky...april bude plodnyyyyyyy....

lienka_1
13. apr 2015

@speranza1 v aprili som na vklad este nebola 🙂 Ale mozno budeme aj mrazit. Nie som vobec nastavena na vklad. Nebrala som ani medrol, nestihli sme intralipid, nemam nasadeny fraxik......a Koudak je na dovolenke 😠 si chlapec vzdy vie vybrat, kedy ist dovolenkovat 😀 Ak bude v stredu embryjko OK adi budem volat Otevrela, co dalej.

crazybabenka
13. apr 2015

@speranza1 speri buď kámoška.....aj máj 😀 😀 😀

silvia545
13. apr 2015

@lienka_1 aha,,tak ste PK aj pri jednom vajku ? mne zase Otevrel povedal,že je lepšie vložiť ho na 3 deň 🙂

silvia545
13. apr 2015

@speranza1 ahoj,nech ťa Boh vypočuje a splní tvoje slová,,aby bol apríl plodný 🙂
ja som sa až doma večer pozrela do papierov poriadne čo mi dali a si predstav,že test si mám robiť presne na ten deň,kedy nám náš synček odišiel do nebíčka ☹ tak som bola trochu v šoku 😒
a tebe sa ako darí? 😉

skaredekacatko
13. apr 2015

@silvik1 pipelle je odstipnutie z vnutra maternice takou tenkou pipellou. Vraj to potom produkuje nieco co pomaha uhniezdovaniu lebo sa to ako keby hoji.😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre