Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bubbbulik
18. jún 2015

@sona_fit dakujeem ti velmy pekne

lienka_1
18. jún 2015

@scheflera Mne robievali KET zhruba na 18.-19. den, lebo ja mavam ovulku na 12.dc.
Pred utz minuly piatok som dokazala revat cely den a nevedela som to zastavit. Viem si poplakat, ale vacsinou ide o taky rychly ocistny plac, no teraz som to nevedela zastavit 😀 😀 Ja mam 27.6. prenatalny skrining, tak mi zacina zase lepit. Nuz, bat sa uz budeme asi vzdy! Ale stale verim nasmu miminku, ze je zdravucke a ze sa uz nadobro rozhodlo byt s nami 🙂

ingrid0105
18. jún 2015

@silvik1 moja nech to nie je tvoj pripad ale x mojich prenesenych blasto z GF sa nakoniec vykluli morula s vcasnablasto s fragmentaciami a neboli vhodne na vklad. Uvidis verim ze v tej kope premesenych rmbryok je aj to prave. Tie jednobunksce v pripade neuspechu co ti samozrejme nezelam by som dala ns PK 😵 daj vediet ako si dopadla. Drzim palce

ingrid0105
18. jún 2015

@lienka_1 drzim palce a nech ti krasne pribudaju tyzdne 😵

lienka_1
18. jún 2015

@ingrid0105 dakujem! 🙂

izabela7
18. jún 2015

@lienka_1 Lienocka, mysli pozitivne 🙂

tinka9075
18. jún 2015

@lienka_1 pekne ti pribúdajú týždne nedávno si písala že máš pozitívny test len tak ďalej teším sa 🙂 🙂 🙂 ako sa máš?nevoľnosti prešli? 😉 😉 😉

lienka_1
18. jún 2015

@izabela7 Ja myslim 🙂 Ale sama som bola zo seba prekvapena, ze som taka vykolajena. Ja stary pragmatik 😀 Aj ked si uvedomujem, ze cele tie roky neuspechov a stale horsich sprav a diagnoz vo mne poriadne nahlodali moju vieru.

gagik
18. jún 2015

Baby co ste rodili po ivf, nechali vas prenasat? Ja mam zajtra termin, ale asi to zajtra nebude....

lienka_1
18. jún 2015

@tinka9075 Mam sa dobre. Zle mi uz nie. Predvcerom som sice mala zaludok ako na vode cely den, ale uz to nebolo take intenzivne ako na zaciatku. Ja by som uz aj isla do prace, ale doki povedal, ze este chvilku radsej pockame, tak ho pocuvam a oddychujem doma 🙂

tinka9075
18. jún 2015

@lienka_1 super len oddychuj 🙂 🙂 ja pri tých mojich detičkách veľmi oddych nemám ale aj tak som rada že ich mám aj keď niekedy jedujú ale sú to poklady 😉 😉 ja som bola celé tehu doma na rizikovom 😉 😉 na budúci týždeň ideme na výlet do Brna 😉 😉

lienka_1
18. jún 2015

@tinka9075 Idete Marcelovi ukazat jeho istu ruku? 😀

tinka9075
18. jún 2015

@lienka_1 áno 😉 😉

dancura
18. jún 2015

@ria191 no, veruze mam aj obavy, ked s nim ziadna nemate skusenosti. p.d. Vrana musi byt uplne novy, kedze ani nema este vypisane detaily na ich stranke.....tak ale snad keby nieco nevedel, tak sa spyta skusenejsich kolegov 🙂 Teda musim tomu verit🙂

speranza1
18. jún 2015

@marverka bola som 27.11 a bol to ET...nam kety nikdy nevysli...ani naznak dusika....my sme mali stale biochemicke pri et...no a to posledne et...tak to som ti uz spominala.... 🙂

misaelka
18. jún 2015

baby v sobotu mame vklad, robi ho nas osetrujuci lekar alebo kto ma akurat sluzbu... rada by som keby to bol nas verim mu 😎 ale znesiem aj ineho 😠 😀 😀 😀

tinka9075
18. jún 2015

@dancura dr.Vrana robil v reprogenesis vedúceho lekára tak skúsenosti určite bude mať dosť 🙂 🙂

silvik1
18. jún 2015

@ingrid0105 toho sa trošku aj ja bojím, v akom stave sú tie blasto. čo sa týka jednobunkáčov, tak tie by sa rozmrazili a nechali na PK. ale teraz to nechcel robiť, nakoľko rozmrazovanie by bolo treba začať v nedeľu a vtedy tam nie je celý tím a to nie je dobre. tak dúfam, že z tých 5 blasto bude aspon jedna dobrá - viac mi aj tak vkladať nemôžu, nakoľko pri hysterke zistili, že mám malú dutinu maternice a dvojky by som nemusela donosiť. hlavne, že v GF mi vždy šupli dve.
no sama som zvedavá ako to dopadne. mala by som ísť vo štvrtok. tentokrát aj s fraxíkom alebo clexane + anopyrin. toto je pre mňa nové zloženie liekov, ako vravel doky skúsime to teraz týmto smerom.

ria191
18. jún 2015

@dancura presne ako píše tinka je veľmi skúsený neboj sa dobré to bude 😀 😀 😀

ria191
18. jún 2015

@lienka_1 no jo drahá keby to bolo také ľahké 😀 😀 😀 😝 😝 😝 mám začať s hormónmi na budúci týždeň a dneska napuchnuté líce mňa asi už fakt s prepáčením drbne ja už fakt neviem čo to všetko má znamenať človek mieni pán Boh mení uvidíme čo bude ale teší ma, že vy sa máte super teším sa veľmi preveľmi 😀 😀 😀

freyahope
18. jún 2015

@nadia23 máš to riadne olajkované, ale asi sa nikomu do toho nechce alebo nemá skúsenosti, nezaložíš nakoniec skupinu ty? 😉

dorotka66
18. jún 2015

@diska Blahoželám k miskovi a verím, že všetko bude v najlepším poriadku. Len sa troška zostaví a máte ho doma 😉

lienka_1
18. jún 2015

@ria191 Dievca nestastne, ty uz vypni ten magnet na katastrofy! Ale u nas to bolo presne tak. Ked sme neriesili nic, vsetko ok. Akonahle sme zacali so stimulkou alebo KETkom, vzdy sa nieco pritrafilo. Ako naschval. Rychlo bez k zubarovi a buduci tyzden uz budes fit. Juj, drzim palciska aj na nohach!

tinkatinulka
18. jún 2015

@lienka_1 juj zlatko držiak palce veru lebo mam pocit ze všetky neduhy sa na nás odzrkadlili, este dva mesiace a sperca aj ruzencek hodí, dovtedy nesmie porodiť @speranza 😀

ria191
18. jún 2015

@lienka_1 micuška čo ti budem hovoriť ale mňa zúbok nebolí ani nič jedna veľká záhada bojim bojim bojim čo ti poviem 😠 😠 😠 😠 😠

salaj
18. jún 2015

Ahojte ste tu babenky ktore museli ist di darovanych vajicok chcela by som sa vas nieco popytat dakujem

marverka
18. jún 2015

@saldiv
veru treba 🙂 a mozno to precitlivenie je naozaj sposobene hormonmi, picham 200j Puregonu + Tamoxifen
beriem anopirin, v pripade tt fraxiparin 0,3 picham, beriem aj Medrol ale len preventivne a pri poslednom Ket aj intralipidy, okrem hemat. lepive dosticky by som mala byt ok a aj tak sa nedari, mam aj repr. imunologiu, genetiku, stitnu zlazu vsetko na stastie ok

santeema
18. jún 2015

@gagik ako kde v porodnici je to individualne, u nas v topolcanoch nenechavaju prenasat nikoho, co je dobre, ale napríklad v trencine aj 2 tyzdne a nechcem strasit, ale nic dobre pri dlhsom prenasani nepocujem, lebo tam sa kali uz aj vody plodova a nie je taka vyziva z placenty, ako by mala byt, lebo placenta rychlo starne a odumiera. ja by som to neriskovala s dlhsim prenasanim.

lienka_1
18. jún 2015

@ria191 A mala si ako dieta mums? Lebo mne ako decku vytrhli dvas zuby, kym prisli na to, ze je to mums.

ria191
18. jún 2015

@lienka_1 mala 😠 😠 😠 dúfam, že boli mliečne 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 šudáto moje ale už to odpuchlo počítam, že ma nejaká sviňa poštípala ale zajtra smer obvoďák nech viem na čom som a už je nejaké pimpelko hm??? a drahý si oddýchol na dovči ? 😝 😝 😝 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre