Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzu1108
26. jún 2015

@silvik1 tak to mas presne ako ja 🙂
Aj mne dal tuto kombináciu Otevrel .
Drzim palec nech sa embryo prkne zavrta 🙂

gagirl
26. jún 2015

@mimika1973 ahoj dakujem....myslim ze trocha lepsie ale este stale citim tvrde a bolave cele brucho..citlive az k zaludku..Ale snad bude kazdy den lepsie..Tak ano stimulka bola dost silna..prave kvoli tomu dt.chcel taku ze ked dame pgd chce mat viac vajicok..Aj bolo ale co z toho ked nakoniec zostalo len 5embryjok zatial..A este plus lahky ohss.Ale nevadi..co uz s tym narobime..ja verim ze vsetky embryjka sa pekne delia..dnes som nemala volat az v sobotu..Vobec neviem kolko dame este..uvidime co a ako bude🙂

silvik1
26. jún 2015

@zuzu1108 ďakujem 😉 bola som to dneska ešte poistiť na akupunktúre - tetuš mi napichla "uhniezďovaciu dráhu" - teda ja som to tak nazvala 😀

dalida
26. jún 2015

@gagirl myslim na teba... Koudy je na zhodnotenie OHSS dobry... ja mam PCO a vzdy sme to spolu zvladli... najdolezitejsie je, aby si v pohode mocila... pri silnych bolestiach si daj analgetika, najdi si polohu, v ktorej to boli najmenej... "viem, o com pises, draha... prezila som si to niekolkokrat, pri Koudym som to zvladla doma do troch dni 😉 potom bolo uz len lepsie a lepsie. Drz sa a daj o sebe vediet... 5 bojovnikov je super 😉

lienka_1
26. jún 2015

@mimika1973 Aj ja mam taky citak, ale ozaj mi je jedno co to bude, hlavne nech je zdravucke 🙂

haimi
26. jún 2015

@lemoni86 uz si v 38tt, supis 😉 ja neviem, kde je sever. Ale dufam, ze si najdem aj s babami system a bude to lepsie. Spanok mi moc nehovori. Ked spim 5 hodin, tak je to super a manzela v noci cez tyzden zatazovat nechcem. Buduci tyzden mam snuru po lekaroch, na kazdy den vychadza jeden. Nuz, to je tak s predcasniatkami. Ale nevadi, hlavne ze su zatiak ok. Drzim vam baby vsetkym palce 😉

scheflera
26. jún 2015

Baby,ked mi robili pred týždňom utz. a dnes zasa,myslíte,že je to nejak škodlivé?Inak,dnes som s tou dr.už skončila,budem chodiť len k tomu súkromnému.tuto nedajú ani fotečku a ešte mala problém doplniť mi lieky,vraj nech mi pošlú recept z brna.ale povedala,že ten utroš a duphaston mám brať do 16. tt a najprv postupne vysadiť utroš,zostať na duphastone a potom postupne duphaston.

gagirl
26. jún 2015

@dalida ahoj..dakujem moja..verim ze to zvladneme..ja aj nasi bojovnici.🙂ty ako sa mas?kedy sa chystate na nejaku akciu?;)

vernazza
26. jún 2015

@silvik1 mozem sa spytat kam chodis na akupunktúru? tiez mavam anovulacne cykly a toto som este neskusala. . Ba a okolie som ja..

sarasota
26. jún 2015

@mimika1973 ahoj, nas mal 20.5. zelame vsetko najlepsie hodne zdravicka a stastny zivot. 🙂 🙂 🙂

monicka79
26. jún 2015

@silvik1 ja som mala rano 4 a vecer 4, ale bolo to vela, tak som si to znizila na 2-0-2, tak ako mas ty. Bola som po ET a zatial uspesnom. Tiez mi ho robila Pospisilova, tak drzim palce aby bola uspesna aj u teba 😉

jomini
26. jún 2015

@vernazza skus jerikos, dr.je v ba na mileticovej, mne pomohla ;)

marverka
26. jún 2015

@mimika1973 este nevieme.vcera sme mali zo 14 celkovo 9 zrelych a oplodnenych mame5 .cakala som viac

dafy
26. jún 2015

Ahojte lásky moje 😀 šicko som nečitala ale kedže ste spomenuli moje krásne meno tak si hovorim ze uz dačo aj napisem 😝 ...
@ria191 drahá ty naco este cakas? 😕 😀 kedy uz konecne vcucneš a napises ze si v tom ? 😠 😀
@lienka_1 tesim sa ze tak pekne tehulkujes 😉 😵
vsetkym drzim velmi palce raz to musi klapnut 😉
o mesiac idem do toho takze budem tu pri vas oxidovat 😀 😀 😀 dufam ze moje bublinocky za tie 2rocky nezamrzli 😕

lienka_1
26. jún 2015

@dafy Veru, berieme tu tvoje meno a vidim, ze nie nadarmo 😀 Rius @ria191 furt chyti daku pliagu. Ju lanarim na liecbu dedovou slivovicou a na inhalacie kosickeho vzduchu, ale okuna sa a robi drahoty ako vzdy 😀 😀

cmudlo
27. jún 2015

Ahojte dievčatá. Strašne dlho som tu nebola. Ale včera padlo rozhodnutie ísť opäť do toho...tak sa teším a aj bojím zároveň. Už som aj pozabudala čo a ako, tak budem vďačná za rady. Je to náš šiesty pokus. Z toho jedenuúspešný ; -) myslíte, že potrebujeme ešte nejaké imuno a hemato vyšetrenie keď už jedno bábo máme?

silvik1
27. jún 2015

@vernazza chodím v BA na Mariansku 2. Teraz ide síce do konca augusta do Ameriky za mužom, ale od septemra bude zase na 100% fičať 😉

tinka9075
27. jún 2015

@lienka_1 sledujem čítam a som rada že tehu prebieha v poriadku len tak ďalej až do pôrodu 🙂 🙂 a babenky
@nelly3
@ria191
@tinkatinulka do konca roka musíte byť tehuľky 🙂 🙂 pridávam jednu foto mojich špekulantov Zojka na mňa žmurká Marko sa tvári vážne niekedy je výhoda mať dvojičky spolu sa zahrajú a mama si môže aspoň kávu vypiť 🙂 🙂

scheflera
27. jún 2015

@tinka9075 To sú nádherní šintríci.mama si kávu určite zaslúži,lebo inak všetko ostatné robí dvojnásobne. 😀

vernazza
27. jún 2015

@jomini @silvik1 vdaka za tipy, urcite k niektorej pojdem.. ake maju sadzby, viete mi napisat? mozte aj do IP. ja som dostala tip od kolegu na jedneho original cinana, ktory posobi v ba, je velmi tazke sa k nemu dostat a ma aj dost vysoke ceny (75€ diagnostika a 25€ osetrenia...). by ma zaujimalo, ako to je u inych..

gagik
27. jún 2015

Nasa Magdalenka 3360gr/50cm

haimi
27. jún 2015

@gagik gratulujem 😉

gagik
27. jún 2015

@haimi dakujem. Bol to boj, ale stalo to zato.

tinka9075
27. jún 2015

@scheflera ďakujem niekedy sa nestíham ani jedlo lebo v kuse sú nalepený na mne hlavne Marko ten je mamin cecok od bábätka 🙂 🙂

tinka9075
27. jún 2015

@gagik gratulka krásne bábätko 🙂 🙂

janikajanka
27. jún 2015

baby ktore volate dnes ako sa vyvijaju embryjka? ja sa neviem dovolať číslo je nedostupné ☹

gagirl
27. jún 2015

@janikajanka uz si sa dovolala?

gagirl
27. jún 2015

Dievcata mame 5embryjok..z nich neviem presne kolko jakych..ale jedna tusim 10, dve 8,jedna 7 jedna 6bunkova..ze tie su dobre..A potom este 2 ktore maju ale menej buniek ako by mali..Takze nakoniec bolo zo 17 vajok 10 zrelych 7 sa oplodnilo..len tie dve su pozadu..tesim sa..🙂Len mne stale ne je nejak dobre..mam citlive a nafuknute cele brucho..ani vetry a stolicu som od stvrtku nemala..Moze to byt este po opu ohss?lebo je aj nejaka crevna viroza vraj teraz..

tinka9075
27. jún 2015

@gagirl jéj super budú aj mrazáčikovia 🙂 🙂 ja som mala po každom ivf ohss a vždy som skončila v nemocnici 😒 😒 brucho som mala nafúknuté ako keby som bola v 6 mesiaci,,

janikajanka
27. jún 2015

@gagirl ano dovolala na non stop linku ze ta druha nefunguje s poctom sme na tom ako ty🙂 drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre