Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sasa1983
1. mar 2016

@lusipe vies co ani nemam chut ist znova.na.toto cele. A okrem toho neviem, vsetko bolo dake komplikovane, aj cele tehotenstvo rizikove,potom ten hrrrr porod,potom sme boli na rizikovom s Edkom, ..dako mam z toho zmiesane pocity, hoci by to just teraz mohlo vypalit dobre, len ja uz sa na to citim tak pomenej. A chcem sa vratit do prace...keby som mala mrazakov, mala by som potrebu ist si pre nich, ale nemam, tak to tak mozno ma byt...Ty sa mas ok?

lusipe
1. mar 2016

@sasa1983 tak to ta uplne chapem ak to malo taky priebeh... A mozno pojdes do prace a zase ta to chyti o rok dva a ked uz bude malinky vacsi tak to bude zase ine... No ja celkom fajn...cakaju ma tripple testy tak snad bude vsetko v poriadku. I ked ich bude skreslovat asi moj vek... Tak mozno pojdem na ten prenascan.

mimi777
1. mar 2016

@dancura ahooj , aj ja som dnes bola na opu, o kolkej si bola??

sasa1983
1. mar 2016

@lusipe ja som bola hned iniciativne sama, uplne super, bola som spokojnejsia. Urcite to len prida na pohode..za mna ano

dancura
1. mar 2016

@mimi777 o 8.00..sranda,zeby sme sa videli? My sme prisli o cca 7..20 rano a uz tam jeden parik sedel..to ste boli vy?🙂 a ako ste dopadli?

mimi777
1. mar 2016

@dancura my sme mali az na pol 9, ale prisli sme tam ale 7.45?? a sedeli sme len chvilku na boku, mame 16 vajicok, co som bola riadne prekvapena lebo na ultrazvuku ich bolo menej, takze mozno sa v nedelu stretneme ak si budem mat ist pre co, mam strach ako dopadneme ked bolo toho tak moc, ci to nebude na ukor kvality

malvina13
1. mar 2016

@mimi777 ahoj, a môžem sa spýtať mala si soft stimulaciu?? a tiež budete mať predlženu kultiváciu?? my sme boli na odbery včera a ked sa to podarí vklad by sme mali v sobotu.

ivka3901
1. mar 2016

@cheeky82 ahoj no my už za 10rokov máme kopec IVF za sebou a máme ešte posledného mrazáčika a končíme s celým IVF tak preto posledný

ivka3901
1. mar 2016

@gagirl dakujem si zlatá 🙂 no skúsim zavolať do RP lebo my sme sa s macháčom ešte minulý rok dohodli na pipelle biopsií aj embryoglue aj intralipidoch a KET v native tak šak to je jedno skúsim sa objednať o druhému dochtorovi

ivka3901
1. mar 2016

@santeema dakujem velmi pekne 😉 😉 😉

ivka3901
1. mar 2016

@tinkatinulka uvidím,dík za odpoved zavolám do RP a uvidím čo mi povedia

gagirl
1. mar 2016

@ivka3901 skus mu napisat mail co ti odporuci on..drzim velmi palce 🙂

cheeky82
2. mar 2016

@ivka3901 to ma velmi mrzi. ☹ dufam a prajem ti, aby tento posledny bol ten pravy!

mimi777
2. mar 2016

@malvina13 ahoj, ano mala som soft a takto som zareagovala a to som bola vcera 12 den cyklu, my ideme na vklad v nedelu tak asi mame predlzenu kultivaciu, ja sa tomu nerozumiem este

malvina13
2. mar 2016

@mimi777 ja som mala po softe 12, ale včera som volala a zrelých len 5. tak teraz len čakať, dufať a veriť.

mimi777
2. mar 2016

@malvina13 ja volam dnes, uvidime kolko bude schopnych

malvina13
2. mar 2016

@mimi777 daj vedieť ako si dopadla.

lienkae
2. mar 2016

Ahojte kocky, prosim Vas, mala niektora z vas pri merani cervikometrii naznaceny funneling? ze sa otvara vnutorna branka krcka? ☹

dancura
2. mar 2016

@anaba1
@chilli21
@silvinkabb
@gagirl
@izzie27
@lola911

ahojte zienky. Dakujem este raz za podporu, ktoru ste mi dali. Prave som volala do Reprofitu a z oboch vajicok mame embryjka. V piatok, co bude vlastne treti den po OPU ideme na ET. Tak uz sa len modlim, aby sa im este darilo, rastli a potom aby sa jedno pekne uhniezdilo u mna🙂

silvinkabb
2. mar 2016

@dancura 😎 😎 😎 taaaaak nech sa im tam pekne dari!!

cmudlo
2. mar 2016

@dancura nechcela si PK?

dancura
2. mar 2016

@cmudlo no, to nam ani neponukli. Citala som si, ze ak je menej embryjok, tak sa vkladaju na treti den. PK sa robi ak sa ma z coho vyberat. My sme mali len 2 vajicka a z nich 2 embryjka, takze nemame az tak z coho vyberat

mimi777
2. mar 2016

@malvina13 tak som volala a mame 14 embryok zatial, uvidime ako budu pokracovat

malvina13
2. mar 2016

@mimi777 waw, gratulujem ti..to je perfektné, z toho sa už dá robiť PK. nam robia PK pri 4, tak mam trošku obavy

pufa
2. mar 2016

@dancura my sme mali dve embryjka a prve mi vlozili na treti den ako 10 bunkove a druhe nechali az do siesteho dna, ci je dobre, az potom mrazili. Tiez nam vtedy PK neponukli, kedze boli len dve. A zadarilo sa s oboma. verim ze to tak bude aj u teba 🙂

mimi777
2. mar 2016

@malvina13 dobre bude, musime im verit

dancura
2. mar 2016

@pufa to je super, ze vam to tak vyslo. No, tak dufam,z e aj u nas bude taky isty scenar🙂

cmudlo
2. mar 2016

@dancura ja som na tom bola tak isto. ..dokonca som mala len jedno embryjko a poprosila som o PK a vyhoveli mi. Som si istá, že aj požiadaš, tak ti vyhovujú. ..

lienka_1
2. mar 2016

@dancura Ja som po 7.ivf s 0uspesnostou skusila nativny cyklus. Jedno vajko, jedno embryjko, jedna dcerka 🙂

cheeky82
2. mar 2016

@lienka_1 to je neuveritelne. podla mna komu je sudene, ten sa docka. a komu nie, moze podstupit aj 20ivf a nic z toho. je to uzasne a tesim sa s tebou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre