Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marculik
1. júl 2016

@lily311 ale idem na 13.30 na dalsiu konzultacu a ty?

lily311
1. júl 2016

@marculik Ja idem na 11 hod., idem tam prvý krát, objednávala ma doktorka, ale tu čítam, že krv berú ráno, tak neviem, či tam volať ešte raz, ani neviem, či mám byť nalačno, doktorka ma len objednala a nič viac mi nepovedala.

marculik
1. júl 2016

@lily311 no to nechapem beru rano od 8krv a potom konzultacia ked idete prvy krat ,ty si tam volala ci ta objednavala cez mail

lily311
1. júl 2016

@marculik volala som tam. Volala som asi priamo s doktorkou, lebo som sa jej pýtala na medrol, ktorý som brala preventívne pred ET, no nič skusim tam zavolať v pondelok ráno...dúfam, že nejako stíham, na KET som chcela ísť v auguste...

marculik
1. júl 2016

@lily311 jaj no fon zvykne zdvihat sestra ved radsej tam zavolaj rano a popytaj sa a ked budes mat potom konzultaciu mozno sa tam aj stretneme

lily311
1. júl 2016

@marculik hej zavolám 🙂

mimika1973
2. júl 2016

@marculik ahoj, to mi je luto ☹
Nabuduce to urcite istis! 🙂 Mas este aj mrazacikov? v akom stadiu?
Toto bol ET ci KET, jedno embryjko, HB ci ine? Niekedy ani HB neistia, ja mam maleho z EB len na piaty den, no je to ako loteria, nikdy nevies ktore spravne vytiahnes z pytlika 😉
Drzim palce do dalsieho boja 😉

marculik
2. júl 2016

@mimika1973 no praveze moje jedno ivf v brne dopadlo minuly rok tak ze sa chytilo a odislo,tak som to riesila na imuno a liecila som sa pol roka a dalsi ket znovu tak isto dopadol,bola to blastocysta a mame este 2 mrazacikov

marculik
2. júl 2016

Dievcata dokedy sa mam snazit,co ak mi je sudene nemat dieta,uz 5 krat som sa snazila ,uz pri prvom prirodzenom mimo.tehu som mala vediet,ze to nejde,asi to uz ani nepojde.

mkatkam
2. júl 2016

@lily311 ahoj,prosim ta da sa do NR na imunologiu asi k dzurillovej objednat len tak ako samoplatca alebo musim mat vymenny listol?

erijan
3. júl 2016

Dievcata, poculi ste o uspesnom ET s embryom B kvality? Dakujem 🙂

cheeky82
3. júl 2016

@erijan no ja som na vlastnej koži zažila neúspešný KET s HB 1 kvality tri krat😢
Na veľa miestach som čítala o úspechu s B kvalitou, takze hore hlavu

gagirl
3. júl 2016

@marculik pokial budes vladat a dovolia financie..dieta ti je sudene..neboj..len niekomu to proste neide tak lahko..ale ver ze budes mama aj ty..

gagirl
3. júl 2016

@erijan urcite ano..

erijan
3. júl 2016

@cheeky82 to mi je luto ☹ aj ja mam za sebou vklad HB A-kvality a nic ☹ ach jaj...
@gagirl tak potom fajn, dakujem 🙂

erijan
3. júl 2016

@gagirl a nevies nahodou ci 12bunkove embryo na 4.den ok? Na 3.den bolo 10bunkove a na 4.den 12bunkove.

gagirl
4. júl 2016

@erijan fuha..to neviem..ale podla mna mas 120bunkove..nie?

gagirl
4. júl 2016

Dievcata odpisuje vam dr.Otevrel na maily?v piatok som mu pisala a zatial neodpisal..Lebo mam aj ja nejaky problem a nezvyknu mi chodit vzdy maily..

silvinkabb
4. júl 2016

@gagirl zajtr je tam sviatok nie?

gagirl
4. júl 2016

@silvinkabb myslim ze ano..aj u nich je sviatok..Len ci v piatok a dnes odpisoval..

erijan
4. júl 2016

@gagirl nie,urcite nie...120bunkove je az na 5.den blastocysta... na 4.den zvykne byt morula a ta zacina vznikat z 12buniek a viac...aspon tak viem ja...len ci uz rano na 4.den nemala byt morula...ze je maly posun medzi 3.a 4.dnom

silvinkabb
4. júl 2016

@gagirl no mozno mal volno. Vela ludi si bralo dnes volno. Necudovala by som sa

gagirl
4. júl 2016

@erijan aha..tak to neviem ten pocet buniek presne..ale nemysli nato..uz je jedno v akom bola stadiu hlavne je aby sa pekne delilo a uhniezdilo..velmi drzim palce..

erijan
4. júl 2016

@gagirl dakujem 🙂 mam citak ze bolo pozadu a nedobehne to...ale tak uvidime, ked nic tak pojdeme dalej...

silvinkabb
4. júl 2016

@erijan mozem ti nieco odporucit? Neries kvalitu a neroes bunky. Aj tak to neovplyvnis tak naco? Iba sa stresujes. Mimo MK to nikto neriesi iby my sme tu take posahane. Ja som mala mega super ackovu kvalitu a neviem co este. Vsetci sa tesili a nic z toho... Sama si iba robis zle

erijan
4. júl 2016

@silvinkabb ja viem ze je to tak a mas pravdu. Ale tak ked s tym tak zijeme a nevieme to prestat riesit...a to som si povedala ze hop alebo trop,nebudem to teraz uz riesit a upinat sa na to. Ale asi to tak treba, od teraz sa tym uz nebudem zaoberat 🙂

cheeky82
4. júl 2016

@silvinkabb presne ako píšeš. Ja tiez stale nieco riešim a nic z toho. MK je fajn stránka, ale niekedy mam pocit ze stačilo a ze by som sem asi nemala chodiť lebo veci potom moc rozoberám

bianitka996
4. júl 2016

@cheeky82 mas pravdu, sama jedna DR. v RP mi povedala, ze co je na MK napiseane len zbytocne znervoznuje pacientky, ze netreba to citat , ale tak obcas sa sem kuk.

leaa70
4. júl 2016

@bianitka996 ano je to pravda, ale niekedy sa tu viac dozvies ako od doktorov..

tancik
5. júl 2016

Ahojte dievčatá,v nedelu som sa stala maminkou druhého synčeka Šimonka,narodil sa 8:52 s mierami 4490g a 55cm.Baby všetky to zvládnete držím vám palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre