Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kamillka100
7. máj 2012

@zlatanka30 a ty si kolko od vkladu?bola si uz na krv?

zlatanka30
7. máj 2012

@kamillka100 dnes 11 den od vkladu.isla som rano na krv k mojmu gyn,ale dnes ma dovolenku tak idem v stredu.

kamillka100
7. máj 2012

@zlatanka30 a kedy si test robila, aky den po vklade? mozno tiez cakas dvojy 😉

zlatanka30
7. máj 2012

@kamillka100 celkom prvy som spravila 4 den po Ket,potom 6 a 7 den a posledny 9 den ten mam aj v albume ostatne nie

kamillka100
7. máj 2012

@zlatanka30 no podla testu by mohli byt aj dvojky, mne hned vyskocila testovacia ciarka, bola prva 😉 vkladali ti dve?

zlatanka30
7. máj 2012

@kamillka100 ano vkladali dve aj mne hned testovacia a az potom kontrolna 🙂

melisska
7. máj 2012

@bibi24 ano tak...aj take sa stava, krv mi brali 14 dni po ETe 😉 a bola negativna, mala som vlozene 2 ks, ale uz si nepamatam ci po PK, ale asi ani, vzdy som mala PK , ms sa nespustila ani nahodou a tehu test som robila hned ako mi dr. zavolala, ze bohuzila-nie ste tehotna, ked boli na teste // aj ked druha slaba, lieky som nevysadila a // sineli

melisska
7. máj 2012

bibi tu su moje vtedajsie testy a prvy bol 14 dni po Et

speranza1
7. máj 2012

@melisska takze ty uz mas dvojky?ci?..prepac volajako nie som v obraze.....

speranza1
7. máj 2012

ja som taketo krasne testiky ste nikdy v zivote nemala ako vy.... ☹ ...nevadi raz to vyjde...

bibi24
7. máj 2012

@melisska sila 🙂 tak ale prijemne prekvapko 🙂 ja som uz dnes lieky vysadila.....
@speranza1 ani ja som nikdy nemala take testy, 2 krat ducha a inak nicovite nic ☹

melisska
7. máj 2012

@speranza1 nie nemam to su stare testy z roku 2008

speranza1
7. máj 2012

@melisska prepac...je mi to luto 😔

melisska
7. máj 2012

@speranza1 to nic moja, nemohla si vediet, aj taky mame my osud...

holly74
7. máj 2012

@bibi24 Bibi, je mi to moc ľúto, čo tu dnes čítam...Veľmi moc...Držkaj sa...

staga
7. máj 2012

@kukulik30
@speranza1
@zlatanka30
@bibi24
ahojte baby, je mi to velmi luto ze ani vam to nevyšlo, držala som vam palce nech aspoň vy ste uspešné, ale bojujeme dalej...

takyna
8. máj 2012

@kukulik30 viem ze sa bojis, ale v Brne by som vkladala 2 babulky dnu.., Koudelka to aj mne takto poradil

sorry ,ze som takto skocila sem, ale Kukulik je jedna super baba 😵

pozdravujem vas a vsetkym drzim silno palce nech sa vam podari to vytuzene 😵 😵 😵 😵 😵

kukulik30
8. máj 2012

@takyna ahoj zlatko, no ked mne praveze vobec nechcel dat...ale tak najblizsie budem trvat na 2...predsa len uz zase to bude viac ako rok po sekcii...uvidime 🙂

speranza1
8. máj 2012

@kukulik30 cau kuki..tak ako?

kukulik30
8. máj 2012

@speranza1 ahoj, ja som netestovala uz dnes
a ty?

speranza1
8. máj 2012

@kukulik30 ani ja...vcera ma bolello normalne brusko ako na mrchu..kazdu minutu som behala na wc ci uz dosla..ale nedosla....dnes zatial necitim nic..uvidim... ale poviem ti pravdu, aj ked sama viem, ze mam zachovat pokoj...aj tak som taka rozrusena a neskutocne sa bojim...

kukulik30
8. máj 2012

@speranza1 ja som uz uplne kludna... 😕 nic mi nie, vcera sem tam bolesti na mrchu, ale inak nic, citim sa uplne v pohode...pockam do stvrtka , testnem a vysadim utros

speranza1
8. máj 2012

@kukulik30 to je dobre ze si pokojna...to by som mala byt aj ja.... 🙂

melisska
8. máj 2012
melisska
8. máj 2012

@melisska staga ved zlatanka ma//🙂

silvinnka
8. máj 2012

@kamillka100 myslim,ze to budu dvojky ako lusk 🙂 ja na 8my den som mala hcg 991 tiez cakam dvojky 🙂

staga
8. máj 2012

@zlatanka30 -veru, prepac, velmi sa ospravedlnujem 🙂 ti budes mat dvojky 😀 a drzim palce
este raz prepac 🙂

melisska
8. máj 2012

@kukulik30 len aby nebolo prekvapko 😎

cavik
8. máj 2012

@melisska ...tiež si myslím... 😉 @kukulik30 nehádž flintu do žita 🙂 🙂 🙂 ...ja som naposledy tiež nemala nijaké zvláštne príznaky a na 8.deň mi najprv vyskočila kontrolná a až potom testovacia, ako sa nasával moč 🙂 ...skôr som netestovala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre