Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

callex
20. jún 2011

@miminkad ukazkova sliznica..no naozaj je zlaty ked bral ohlad na foliky.
@luly3 ja tiez neznesiem kremy na tele ale musim zacat lebo nohy mam ako ryba supinate a k tomu biele ako vapenka..niektore kocky mali stastie ze brusko bolo ok a niektore nie.a ja kedze mam zadok ako jeden velky pomaranc mam k tomu asi sklony.

miminkad
20. jún 2011

@callex bonusom bolo,ked mi hovori,ze tie hormony mi prospievaju,ze som teraz taka sexica 😀 skoro som odpadla 😀
na brusko skus anticelulitidove kremy,vraj su najlepsie

naveen
20. jún 2011

@leamax bozinku.. je mi to velmi luto 😨 takto sa trapit a s takymto koncom

a pri IVF as moze vselico stat, ja som tiez neverila po prvom GEU, ze sa mi to moze stat druhykrat a pri IVF!!! a stalo sa 😠

@cecil36 urcite si bude pytat tehu knizku, tu vasu sestricku tam zdrb, ved kazdy jeden lekar do toho pozera 😠

@miminkad drzim vsetky palce, nech ti z tych zahmlenych vajecnikov vydoluju riadnych borcov 😉

ostatne zeny .. helou,prajem pekny tyzden

miminkad
20. jún 2011

@naveen dakujem 😉 ty co nove moja?uz si si tu pri nas zvykla? 😵

rebeka33
20. jún 2011

@luly3 ja som nenatierala a z noci do rána mi popukala koža na kozách a škaredo a týždeň na to boky. tak teraz už radšej natieram. ja som dostala od známej nejaký dm krém a olej, ale zatiaľ funguje.
Ináč konečne dokončili najväčšiu časť rekonštrukcie a ja som zasa doma. tak sa teším 😵 😵 😵

naveen
20. jún 2011

@miminkad zvykla .. zapadla 😀

na brucho skuste welleda olejcek.. velmi dobry, aj kolegyna ho teraz pouziva 😉

callex
20. jún 2011

@miminkad no pekne teda...nejde on po tebe? 😀 inak mne tiez lekar na chrbticu zahlasil ked som tam bola pocas stimulky ze vyzerate dobre..mate taku jemnu pokozku neberiete nieco?hned ma odhalil ze som pod hormonmi.

lulu10
20. jún 2011

@miminkad ahoj nevies nic o leamax? myslim na nu.... uz by to mohla mat za sebou, boze ja som to tam absolvovala 2x 😢 😢 😢 je mi jej velmi luto 😔

tinna13
20. jún 2011

baby dnes na STV 1 v relacii Reporteri o 22:10 pojde reportaz o pupocnikovej krvi

callex
20. jún 2011

@tinna13 tak pekne pozeraj a podas info..ja uz budem haji

cecil36
20. jún 2011

@miminkad krasna sliznicka 🙂 drzim moc palce. A lekar bol fakt dobry 😉
@naveen ved to, potom ja vyzeram ako truba, ze ine je v knizke a ine im vravim 😠
@callex 😀 😀 😀
@rebeka33 ja som pri dcere tak popraskala, ze des (a to som sa poctivo natierala). Tak som myslela, ze nejako speci to teraz riesit nebudem, sak uz naco 😀 Ale musim, kym pri dcere som mala pokozku ako pubertiak mastnu a vyhadzanu teraz som vysusena ako cerstva 70-ka 😀 Tak som si kupila olivovy olej a miesam si to s kapsulami s vitaminom E. A este spekulujem co na ksichtik kedze moj krem mi je uz fakt slaby.... 😒

cecil36
20. jún 2011

@tinna13 ak vydrzim tak urcite pozriem, ak nevydrzim nahram na disk 🙂 Dik za info 😉

callex
20. jún 2011

@cecil36 ja som mala mastnu plet a teraz som vyhadzana ako pubertiak..aj na chrbte,rukach,na tvari..nemozem sa na seba ani pozriet zblizka..dufam ze je to v style ze dievcatka beru krasu tak to preto..@tinna13, @martini, @rebeka33, @pikha vy ste na tom ako?dievcatka v brusku vam pridali ci odobrali na krase?

cecil36
20. jún 2011

@callex asi to bude u teba dievka 😵 😵 😵 Ja som sucha ako jesenny list 😀 a po vyrazkach ani stopy. A to kym som otehu ich bolo teda pozehnane 😀

tinna13
20. jún 2011

@callex asi na tom nieco bude, aj ja som vyhadzana, dokonca aj na bruchu. nikdy som nemala dokonalu plet ale toto je dost hrozne. lekar povedal, ze kazda reagujeme inak. jednej sa plet zhorsi, inej zlepsi. hovori sa, ze dievca krasu berie, tak asi aj u teba bude babulka.po porode sa to upravi, aspon dufam 🙂

cecil36
20. jún 2011

@tinna13 urcite sa ti upravi, teda aspon mne sa to pri dcere dalo do normalu, ale v tehu som musela kazdy treti tyzden kozmeticke na cistenie a pouzivala som kozmetiku pre pubisov 😀 A teraz mi je aj modra indulana sucha 😀 Zeby fakt ten chalanisko 🙂

tinna13
20. jún 2011

@cecil36 s pletou na tvari nemam problem, iba na tele som vyhadzana. mozno od tych mastnych olejov a kremov, ktorymi sa dost teraz natieram. ale radsej par vyrazok ako strie. tak u teba to vyzera na chlapceka, aj by sa tu uz konecne najaky mohol objavit a dceru uz doma mas.

miminkad
20. jún 2011

@naveen veru 🙂
@callex ti doktori hned vsetko zistia. 😀 len co z tolkeho sarmu a hormonov,ked sme stale v celibate 😀 inak ma ti ten moj doktor uzastnu charizmu 😉
@lulu10 neviem nic,naposledy sme sa rozpravali vcera vecer po deviatej.oni jej to mozu aj naobed robit,tak potom sa jej ozvem az neskor,poobede.aj doktor bol prekvapeny,ze to idu robit,lebo ze dutinka rastla,tak som zvedava,preco sa kerekova tak rozhodla...
@cecil36 moja,mam taky pocit,ze to bude chalan 😉 som sa smiala na tu sliznicu,ze je najlepsia frankvka 2006 😀 no este si dam cervene,ale uz len tak po deci 😉

sisab
20. jún 2011

Ahojte cicky, doteraz som vas len citala, ale teraz sa uz k vam pripajam, ak mozem, od zajtra zacinam stimulovat.
je to moje 4. ivf, ale som z neho vytrasena viac ako prvykrat, tak dajte tipy, co mam jest, pit, na co mysliet, nech to dobre dopadne 😀

miminkad
20. jún 2011

babule,pozdravuje vas leamax,robili ju rano o 8,krvaca ako pri silnejsej mrche,brusko pomaly prestava boliet.je hladna.telo je ok,dusa boli 😢

miminkad
20. jún 2011

@sisab pi cervene vino a alchemilku

lulu10
20. jún 2011

@miminkad tak ked bola dutinka prazdna, nebolo tam nic, ani zltkovy vacok tak sa nic ine neda robit, dutinka moze rast, poznam dievca ktore malo uz aj brusko ale len plne vody... ale to bolo uz davno a doktor bol total blby. Dusa ju bude este dlho boliet, mali hned vypadnut niekam k moru na dovolenku ... to by jej pomohlo 😔

miminkad
20. jún 2011

@lulu10 ze bola prazdna....rozmysla,ze pojde s muzom do roboty,lebo este jeden krat ma ist pokym budu mat dovolenku

sisab
20. jún 2011

@miminkad dik budem 🙂
to leamax, je mi to luto, ja som mesiac po tretom IVF otehotnela prirodzene, ale v 6.tyzdni som potratila 😔 dusa boli dodnes 😔

miminkad
20. jún 2011

@sisab je tazke sa zmierit s niecym takym...
pi to ale len do ovulky.ukoho si bola v RF?predtym si kde chodila?

sisab
20. jún 2011

no to teda je, tolko otazok, preco prave ja a ci uz tej smoly nebolo dost... 😖
v RF som bola len raz-u Stelcla, prve dve IVF GynFiv, tretie Ferticent, snad teraz to bude to prave 😎
A ty mas kedy OPU?

cherry1981
20. jún 2011

Baby chcem sa Vás opýtat volala som si do centra a pýtali sa ma či sa chcem dať objednať konkrétne k nejakému lekarovi na konzultáciu. Kedže som nevedela tak som povedala, že mi to je jedno a objednali ma k doktorke Vitouškove. Máte skusenost? Prípadne poradte ineho lekara. Táto lekarka ma teraz bude mat stále nastarosti s mm? Ja radsej lekara ako doktorku..No neviem čo urobit.

naveen
20. jún 2011

@cherry1981 nuz bud zacnes u vitouskovej (je celkom v pohode) alebo tam zavolas a prehodis sa bud ku stelcl, koudelka, machac .. chlapi su fajn 😉

martini
20. jún 2011

@callex ja som mala do 3 mesiaca super pleť, super vlasy aj nechty...teraz sa nechty polámali a pleť...no katastrofa, hlavne dekolt taký vyhádzaný, že výstrih na šatách nehrozí... už som minula asi 100 € v lekárni na prípravky proti akné...nič nepomáha...najnovšie skúšam sušiť tea tree olejom...no hruza...ale:
Dnes som zistila, že povera, že dievčatá odoberajú z krásy neplatí...lebo podľa toho dekoltu to bola jasná baba...a dnes na morfologickom ultrazvuku nám lekár povedal, že máme pipíka...no jasne tam bol...takže do nášho babinca pridávam jednu babu, aby tie vaše mali s kým chodiť...to bude paša ten môj junák 🙂
@sisab a ak si ešte nenasadila kyselinu listovú (najlepšie Femibion 800), tak urýchlene tak učiň 🙂 a to červené víno je fakt na sliznicu super 🙂 máme vyskúšané 🙂 drž sa.

cherry1981
20. jún 2011

@naveen Dik, ja sa asi teda preobjednam. Len co som teraz citala vase diskusie. Ked aj ma clovek lekara pri konzultacii, tak uz pri vysetreniach vzdy alebo vacsinou iny lekar. Neviem ci to plati pri kazdej pacientke, ale moze sa to asi stat. Ale ja moc zeny gynekologicky nemusim 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre