Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
7. feb 2015

@tixx budem sa snazit 🙂 dakujem

mimika1973
7. feb 2015

@tixx ahoj tehula, drzis sa? tiez chlapcek to bude? 😉 ci este neviete? Cmucky

mimika1973
7. feb 2015

@lenka54321happy veru zo zaciatku len stresy no urcite do toho 3.mesiaca, to je bezne, ze sa clovek len obava, ale potom to ide uz lepsie! 😵 Ty si uz v 20tt? wow, to leti!!!!! 😀 Viete co to bude? dalsi reprofitacik chlapcek?
No v tom Brne dako len chlapiskov vedia robit, hi hi...ked to tak tu kukam 🙂
À le nic na tom, hlavne nech je to zdrave, to babenko. 😵 😵 😵
Drz sa tehulka! 🙂

silvia545
7. feb 2015

Baby dakujem,že ma povzbudzujete,,písala som aj Macháčovi a odpísal,že ho to mrzí a mám vysadiť lieky a ms príde ☹ len ja fakt sa vôbec necítim na ms,,bruško fakt len slabúčko pobolieva a niekedy ani necítim,,nebolí,,tak čo mám teda spraviť babulky moje ? 😒

diska
7. feb 2015

@silvia545 moja chod v pondelok na krvicku a ak bude negativna vysad lieky,do vtedy by som nevysadzala.

tixx
7. feb 2015

@mimika1973 ahooj, ano, chalana budeme mat 🙂 manzel je patricne hrdy 😝 tiez sa mi zda, ze su odtial sami chalani, tak som zvedava, co ti nasi dvaja zvysni mrazacikovia...ci sa tam najde aj dievcatko 😀 Mam sa inak fajn, vsetko je zatial ok (klop,klop,klop) - tak snad to tak aj ostane a v maji budeme mat maleho reprofitacika 😉 a vam sa ako dari s malym? 🙂

silvia545
7. feb 2015

@diska zatiaľ nevysadím,ak nepríde do pondelka tak pojdem na krv,,len problém je v tom,že môj gyn.pracuje u nás 2 dni v týždni,,pondelok a v stredu a to poobede,,nie je lepšie ísť ráno na krv? 😉 inak som si prečítala dosť,čo baby písali,že mali aj viac testov neg. a ms nikde a boli tehu 😉

karinaz
7. feb 2015

@silvia545 Na krv môžeš ísť kľudne aj poobede...

haimi
7. feb 2015

@evadek moja gratulujem a drz sa. Moja kamoska bola tehotna a normalne este prvu ms dostala. Takze pokial mas pozitivny test, vyloz nohy, ber dalej crinone a chod v pondelok na krv 😉

haimi
7. feb 2015

@lemoni86 @ingrid0105 vecer vobec nemozem zaspat a potom spim aj do pol 11. Keby som chodila do roboty,tak by som takyto rezim mat nemohla. @lemoni86 tusim fakt v tom rf robia len chalanov, ale ja chcem aspon jedno dievca, tak snad sa zadari. Ideal parik, alebo ja radsej baby. Ale hlavne nech vsetko dobre dopadne a su zdravi 😉

ada06
7. feb 2015

Ahojte,moc neprispievam,ale stale vas sledujem.Prosím poradte,som chora ale dost a asi nevydržím bez antibiotik.Ale akurat stimulujem a picham si aj injekcie. Prve sono je vo štvrtok u doktora Koudelku. Nebudu mať lieky negativnu reakciu na vajíčka. Ďakujem za každú odpoveď.

silvia545
7. feb 2015

@diska dakujem za všetko 😉 posielam Ti srdiečko 😉 🙂

diska
7. feb 2015

@silvia545 dakujem moja,ale ty teraz potrebuejs srdiecka viac ako ja 🙂

sisapd
7. feb 2015

@haimi, robia aj dievčatá neboj,sme v 23tt a je to baba.

lemoni86
7. feb 2015

@ada06 ahoj, ja som brala zinnat v tehotenstve, bola som tiez dost chora ... myslim ze by to nemalo mat ziaden vplyv na stimulku.. drzim palce 🙂

ada06
7. feb 2015

@lemoni86 ďakujem,dúfam,že máš pravdu.

lienka_1
7. feb 2015

@ada06 Urcite napis KOudelkovi, iba on Ti da tu spravnu odpoved.

ada06
7. feb 2015

@lienka_1 Volala som na infolinku a povedali,že sa mám vyhnúť antibiotikam,ked tak ponicilin môžem,len neviem ci to neovplyvní folikuly

silvia545
7. feb 2015

@diska 😉 dakujem za objatie,,aj s priateľom sme sa dnes vyobjímali,,vystískali a daľší pokus bude už nás 🙂 😉

silvia545
7. feb 2015

@evadek zlatko,tak ako ti je ? myslím na teba 😉 🙂

diska
7. feb 2015

@ada06 ahoj,asi by bolo najlepsie to zvladnut bez ATB,mne kazali aj po liecbe atb si dat aspon mesiac pauzu pred IVF.Ono to tak niekedy vyjde ako naschval,skus strasne vela tekutin a ked tak paralen na vypotenie sa,zazvorovy caj,pripadne nieco na cmulanie ak ta boli hrdlo,ja som brala aj stodal od kaslu to je homeopatikum.

diska
7. feb 2015

@silvia545 urcite bude 🙂 a ked mas pri sebe dobreho muzika tak to by bol cert v tom aby sa to nepodarilo. 😉

diska
7. feb 2015

@haimi ahoj,ja spim stale,ani to snad nieje normalne 😀 ci den ,ci noc ja len spim,ked idem niekde k doktorom tak som schopana zaspat aj v cakarni 😀

evadek
7. feb 2015

@silvia545 Silvi, ja som si myslela, ze dvoma ciarkami budem spokojna a chvilku bude klud..no ja proste mam strach...neverim,ze by to vyslo na prvy sup...proste porovnavam..pozorujem...Inak mi nechuti jest a stale mi je tazko a grgam.. 😀

evadek
7. feb 2015

@silvia545 a ty ako? Pojdes v pondel. na krv? Taky chlap je hotovy poklad 😉

ada06
7. feb 2015

@diska Dakujem od kaslu si davam tusin,ale cele telo ma boli od kaslu,tak neviem.

gennara
7. feb 2015

@silvia545 Ahoj to mi je luto. A je to uz iste? Ak aj ano, je super,ako to beriete. Presne, dalsi pokus je vas 🙂

lenka54321happy
7. feb 2015

@haimi
Ahoj 15teho? Ved to nedela...lebo ja idem 16.2. 😉
Pamatas moja? 16.10. bol nas LUCKY DAY 😘😘😘

haimi
7. feb 2015

@lenka54321happy pamatam 🙂 ja idem k takemu sukromnikovi a on robi aj v nedelu 😀 a vies uz pohlavie, ci cakas na 16.2.?

mircalla
7. feb 2015

@silvia545 Citala som si prave tvoj fotoblog...chudatko, musi to byt tazke.....velmi velmi ti drzim palce...mozem sa opytat,kolko mas rokov, ak to nie je blbe....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre